Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΠΡΩΚΤΙΚΟ/ΤΡΙΟ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148171 από M.S.. στις 02 Απριλίου 2021, 9:16πμ

M.S..

μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θέλω να ρωτήσω για δύο θέματα. Πρώτον : όσοι κάνετε πρωκτικό πώς καθαρίζεστε πριν από το σεξ. Προσωπικά το λατρεύω αλλά κάθε φορά το έχω λίγο άγχος στην αρχή. Συνήθως όταν ξέρω ότι θα το κάνω προσέχω τις τροφές που τρώω, κανω ντουζ και εκτός από εξωτερικά προσπαθω να σιγουρεψω ότι έχει μπει και νερό μέσα. Μετά από το ντουζ και λίγο πριν βρεθώ για σεξ χρησγινοποιω εάν δονητη γυρω τον οποίο έχω τυλιγμένο ένα μωρομαντηλο. Αυτό δεν ξέρω αν κάνει για να είμαι ειλικρινής καθώς δεν ξέρω αν χρειάζονται ειδικά για αυτήν την περιοχή ( αν υπάρχει κάτι τέτοιο). Θέλω να πιστεύω ότι μετά από όλα αυτά θα είμαι κομπλέ. Εσεις κάνετε τίποτα άλλο; Σας έχει τύχει κανένα ατύχημα;
Δεύτερον αυτός με τον οποίο βρίσκομαι για σεξ μου είπε ότι τελευταία του έχει κολλήσει να κάνουμε τρίο με έναν φίλο του. Εμένα ενώ σαν ιδέα μου αρέσει πολύ και ίσως ήταν και μια από τις φαντασιώσεις μου το φοβάμαι λιγάκι στην πράξη. Αυτό που σκέφτομαι αρχικά είναι ότι μπορεί να μαθευτεί και με μένω σε μια μικρή πόλη. Το δεύτερο ίσως σας ακουστεί κάπως περίεργο αλλά θα προσπαθήσω να σας το εξηγήσω όσο πιο καλά μπορώ. Αυτός είναι κάπως πιο aggressive από το συνηθισμένο. Εμένα τυχαίνει να με πονάει κάπως ορισμένες φορές αλλά μου αρέσει και αν δω ότι ξεφεύγει μπορώ να τον "ελέγξω". Απλά δεν ξέρω καλά και τον φίλο του φοβάμαι ότι αν είναι μαζι ίσως ξεφύγει λιγάκι παραπάνω η κατάσταση και νιώσω άβολα με κάτι. Από ότι καταλαβαίνετε το κύριο θέμα είναι ότι δεν εμπιστεύομαι τον ίδιο αρκετά και δεν γνωρίζω σχεδόν καθόλου τον φίλο του. Δεν ξέρω δηλαδή πως θα είναι η συμπεριφορά τους εκείνη την στιγμή καθώς και αν θα αρχίσουν να το λένε από εδώ και από εκεί. Δεν θέλω να το κάνω και μετά να νιώσω άσχημα η να το μετάνιωσω. Εσείς τι πιστεύετε; έχετε κάνει ποτε; Λέτε να το δοκιμάσω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148172 από lida στις 02 Απριλίου 2021, 11:57πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για το πρωκτικο σεξ ειναι απαραιτητη η καθαριοτητα με κλισμα. Οχι τιποτα φαρμακευτικο αλλα με το νερο του ντους. Για το πως στο google εδω:
https://www.10percent.gr/periodiko/teyxos19/481-2008-10-10-11-03-23.html
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148173 από M.S.. στις 02 Απριλίου 2021, 12:14μμ

M.S..

μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ναι το έκανα συνήθως αλλά διάβασα κάπου ότι δεν κάνει να γινεται συχνά και ότι μπορεί να υπάρξει πρόβλημα. Αυτό δεν ισχύει αν το κάνεις απλα με νερό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login