Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ησύχασε. Είσαι στον πάτο. Πιο χαμηλά δεν έχει.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Ανάγκη Για σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148203 από BigBoss στις 08 Απριλίου 2021, 3:55μμ

BigBoss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 18 στα 19 και χρειάζομαι να κάνω σεξ, δεν θέλω να πάω στο αγοραίο έρωτα
Θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να είναι περίπου για αυτόν τον σκοπό από Θεσσαλονίκη
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #148205 από lida στις 09 Απριλίου 2021, 6:27πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κατ΄ αρχη δεν καταλαβα αυτο το "εχω αναγκη για σεξ". Ολοι το θελουμε γιατι ειναι η φυση μας αυτη αλλα ετσι οπως το λες θυμιζει φαρμακο ή θεραπεια. Τελος παντων αφου δεν θελεις με πληρωμη φανταζομαι ζητας εφαρμογη για γνωριμιες. Τα facebook και τα ξαδερφια του μια χαρα ειναι. Αλλα πιο ζωντανα δεν εχεις γνωριμιες με φιλους συμφοιτητες συναδερφους γειτονες κλπ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148208 από BigBoss στις 09 Απριλίου 2021, 10:07πμ

BigBoss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@09 Απριλίου 2021)
Κατ΄ αρχη δεν καταλαβα αυτο το "εχω αναγκη για σεξ". Ολοι το θελουμε γιατι ειναι η φυση μας αυτη αλλα ετσι οπως το λες θυμιζει φαρμακο ή θεραπεια. Τελος παντων αφου δεν θελεις με πληρωμη φανταζομαι ζητας εφαρμογη για γνωριμιες. Τα facebook και τα ξαδερφια του μια χαρα ειναι. Αλλα πιο ζωντανα δεν εχεις γνωριμιες με φιλους συμφοιτητες συναδερφους γειτονες κλπ?



Χρειάζομαι να κάνω σεξ , δηλαδή να βρω μια που επίσης χρειάζεται και αυτή, πχ να βρισκόμαστε και να γ@μιομασται από θεσ/νικη ,έχω Facebook κτλπ αλλά τπτ
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148213 από yperopt στις 09 Απριλίου 2021, 3:54μμ

yperopt

μέλος από: 30/1/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Υπάρχουν εφαρμογές όπως tinder, badoo κλπ. Αλλά θα σου πρότεινα να βγεις έξω και να "αναζητήσεις". Τώρα αν το θες απλά για καυλάντα τότε αυτές οι εφαρμογές εν μέσω καραντίνας είναι ότι πρέπει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148215 από chris88 στις 09 Απριλίου 2021, 11:37μμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Το πιο σωστό και ωραίο είναι να βγεις έξω να βρεις. Από την στιγμή όμως που οι καταστάσεις δεν το επιτρέπουν οι πλατφόρμες τύπου Tinder θα σε βοηθήσουν. Και πιστεύω ότι δεν θα δυσκολευτείς και πολύ να βρεις κάποια κοπέλα από τη στιγμή που και αυτές με τόσο καιρό απαγορεύσεων θα θέλουν να ξεχαρμανιάσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login