Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω ξύρισμα! ©mountrixas, irc.ftou.gr
Σάββατο, 4 Μαΐου

Τρίχες...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39297 από LeonHeart στις 03 Μαΐου 2007, 12:49πμ

LeonHeart

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Κοίτα στην ιδέα και μόνο ότι θα έπρεπε να κάνω στοματικό έρωτα σ' ένα μ***ι γεμάτο τρίχες,
νοιώθω κάπως. Στον άντρα είναι διαφορετικά, στην γυναίκα όμως είμαι της άποψης ότι όσο
λιγότερες τόσο το καλύτερο.
Άσε που το βρίσκω και αισθητικά καλύτερο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39299 από Antre στις 03 Μαΐου 2007, 11:23πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Βασικά τόσο το γυναικείο όσο και το ανδρικό φτιάχνει καλύτερα τον/την άλλη/ο όταν είναι ξυρισμένο. Για το γυναικείο αυτή είναι η γνώμη μου, οι μπούκλες είναι ωραίες μόνο στα μαλλιά... για το ανδρικό έχω δει την περιποίηση που προσφέρετε από τη γυναίκα όταν το χεις και συ περιποιηθεί... στην κυριολεξία ορμάει

Τώρα δεν ξέρω αν έτυχα στις περιπτώσεις ή αν είναι γενικό... άλλωστε LeonHeart όπως είπες οι τρίχες εμποδίζουν στοματικό... μην ξεχνάς, το πραγματικό στοματικό προς τον άνδρα δεν είναι μόνο περιποίηση προς το πέος ... αλλά προς ολόκληρη την περιοχή κάτι που αν υπάρχουν τρίχες δεν μπορεί να γίνει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39368 από maraiah στις 08 Μαΐου 2007, 8:55πμ

maraiah

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
re paidia einai sketi friki.kat'arxin gia tous antres giati meionei to megethos....alla kai giat tis ginaikes..
auto einai thema igeiinhs kaii apo ta 2 fila....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39370 από nikos_salonika στις 08 Μαΐου 2007, 10:25πμ

nikos_salonika

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Trixes Trixes pantou vlepo trixes :P kala vre paides suzitisi einai auti?Fusika kai gia ugiini pleon kai mono oi gunaikes ksurizoun tin perioxi tou aidiou...oi antres apo tin alli kai na to ksurizoun kai na min dn uparxei prob... alla ki auto gia 8ema ugiinis 8a eprepe na ginete...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39372 από Antre στις 08 Μαΐου 2007, 1:22μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Nikos... απλά οι κοπέλες δεν γκρινιάζουν γιατί οι περισσότεροι δεν το ξυρίζουν οπότε έχουν συνηθίσει... για ξυρισέ το και πήγαινε στη κοπελιά... θα σου άνει αξέχαστο στοματικό... συν τις άλλοις ότι φτιάχνετει και περισσότερο... άλλωστε όπως είπε η maraiah κερδίζεις και σε μέγεθος

Υ.Γ. Και αν δεν το ξυρίζεις ρε φίλε τουλάχιστον πρέπει να το κουρεύεις... μην πας με το καταϊφη ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39663 από SAG26 στις 23 Μαΐου 2007, 4:57μμ

SAG26

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
να ειναι καλα τα ξυραφακια
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login