Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προφυλακτικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35599 από neos18 στις 30 Ιουλίου 2006, 10:59πμ

neos18

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπον...
Καταρχην να πω πως αυτο ειναι το ωραιο με το ιντερνετ..Γραφεις οτι θελεις και ειναι και απροσωπο :)
Ας μπω τωρα στο θεμα...
Ειμαι με μια κοπελα αρκετο καιρο μαζι και σε λιγες μερες θα παμε καπου οπου για 4 μερες θα εχουμε ενα σπιτι ολο δικο μας. Εχουμε συζητησει στο παρελθον για σεξ και ετσι ξερω πως θελει και αυτη φτανει να υπαρχουν ολα τα σωστα πραγματα. Τωρα μας δωθηκε αυτη η ευκαιρια...Ολα καλα ε;
Εδω ερχετε το "προβλημα". Ουτε εγω, ουτε η κοπελα μου το εχουμε ξανακανει και αυτο δημιουργησε ενα προβλημα σε εμενα. Χτες σκεφτηκα να παρω προφυλακτικα και να δοκιμασω να φορεσω ενα να δω πως ειναι. Μην παμε να κανουμε κατι και δεν μπορω... Ετσι λοιπον αφου ειδα το καταλληλο υλικο και ημουν ετοιμος, προσπαθησα να το βαλω αλλα δεν τα καταφερα! (σε περιπτωση που παιζει ρολο πηρα Durex το κανονικο μεγεθος)
Ακολουθησα τις οδηγιες αλλα σε ενα σημειο...Φρακαρε το προφυλακτικο και δεν πηγαινε παρα κατω.
Τι σας το λεω αυτο τωρα εγω; Σκεφτηκα μηπως πηρα λαθος μαρκα, μηπως υπαρχουν καποια που ειναι πιο ευκολοφορετα, μηπως εχει τυχει και σε κανενα αλλο σας... Τεσπα. Οσοι μπορουν να βοηθησουν ας βοηθησουν. Δεκτο το χιουμορ κ η σατιρα αλλα μην με παρετε και στο ψιλο :)
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #35605 από deathsinger... στις 31 Ιουλίου 2006, 2:02πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ είχα δοκιμάσει κάτι duo κανονικό μέγεθος και μου εφαρμόζανε γάντι....δεν έχω δοκιμάσει άλλη μάρκα...και πιστεύω πως τα duo είναι τα μόνα έμπιστα...από την στιγμή που υπάρχουν γιατί να κοιτάμε άλλες μάρκες....όλοι με τα duo ευχαριστιμένοι είναι...και καλύτερα να μην αρκείσε μόνο στο λιπαντικό υγρό που έχουν τα προφυλακτικά (και βρομάει κιόλας)....βάζε και λίγο βαζελίνη πριν το βάλεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35619 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 12:19πμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
γιατί υπάρχει παρίπτωση να σπάσει άμα βάλεις επιπλέον λιπαντικό?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35622 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 9:05πμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
αουτς....και δεν είμαστε τώρα για τέτοια....!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35657 από deathsinger... στις 02 Αυγούστου 2006, 4:48πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Akatonomastos...η λιγμένη καπότα δοκίμασα...ή το λιπαντικό που είχε ήταν φτιαγμένο από σκ@τα....δεν άντεχα την μυρωδιά....και τις δυο φορές τώρα που έχω δοκιμάσει μου βρομάει το λιπαντικό....πλαστικούρα του κερατά μιλαμε....μήπως να δοκίμαζα καμια γεύση λες?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35690 από deathsinger... στις 02 Αυγούστου 2006, 9:51μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Μα ξέρεις τι? σε μια εκδρομή με το σχολείο είχε αγοράσει ένας ένα κουτί προφυλακτικά και τα μοίρασε στην παρέα για ώρα ανάγκης λέει....εγώ μην στα πολυλογό το είχα μες την τσέπη μου για 4 μέρες...μάλλον από την ζέστη να αλοιώθηκε λίγο το λιπαντικό...γιατί την δεύτερη φορά που φόρεσα ένα της ίδιας μάρκας μύριζε λιγότερο....(αυτό το λιπαντικό τι ακριβώς είναι? γιατί μου φαίνεται σαν χυσι@?)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36093 από Nick_182 στις 10 Σεπτεμβρίου 2006, 2:47μμ

Nick_182

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας, ειμαι 15 χρονών και προκειται να το κανω με την κοπελα μου. Θα ειναι η πρώτη μου φορα και γι'αυτο αγόρασα προφυλακτικα για να τα δοκιμασω. Πηρα τα κανονικα, αλλα μου φένεται πως ειναι λίγο μεγαλα στον π***σο μου. Πληροφοριακα, ειμαι 16 εκ. σε στύση.. τί κανώ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36094 από deathsinger... στις 10 Σεπτεμβρίου 2006, 3:45μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Να τα γεμισεις με συμιγδαλη, οπου αφηνουν κενα. Εμενα παντως περα απο την πλακα μου εφαρμοζουν τελεια και τον εχω 16. Τι μαρκα πηρες? (duo προτιμισα εγω...)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login