Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η ζωή είναι ένα παιχνίδι. Τα λεφτά είναι το σκορ.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Οι γυναίκες καταπίνουν το σπέρμα...???

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35791 από ivandragon στις 07 Αυγούστου 2006, 12:39μμ

ivandragon

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2006
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Το θέμα που θέλω να θέσω σήμερα είναι αν αρέσει στις γυναικές το σπέρμα,αν το καταπίνουν και αν θεωρούν έναν ανδρα που το ζητάει αυτό από μία γυναικά ανώμαλο ή ότι είναι εγωιστικό. Ας με διαφοτίσεται όλοι σας με τις εμπειρίες που έχει ο καθένας. Επίσης θεωρείται πώς το σέχ από πίσω είναι μεγαλύτερη "ανωμαλία" από το σπέρμα μέσα στο στόμα.
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #35792 από deathsinger... στις 07 Αυγούστου 2006, 1:18μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε φίλε να σου πω...εγώ αν και δεν έχω ζήσει παρόμοια εμπειρία απο κοντά.... από ταινίες και από άλλες εμπειρίες που έχω ξέρω οτι οι πιο πολλές γυναίκες δεν καταπίνουν το σπέρμα απλά το βάζουν στο στόμα τους....το κάνουν κάνα δυο γαργάρες και μετά το ξαναφτύνουν σιγά σιγά (το κάνουν δλδ μόνο για τις ανάγκες κάποιου γυρίσματος ή για να ικανοποιήσουν τον άντρα...)....τώρα βέβαια ξέρω άτομα (αγόρια...) που μου έχουν πει οτι έχουν δοκιμάσει τα χύσια τους και τους άρεσε....εγώ προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει...πάντως δεν νομίζω να είναι πολλές αυτές που το κάνουν σε κάθε ερωτική επαφή....όμως σου λέω...έχω ένα δυο φίλους που μου λένε οτι δοκίμασαν και τους άρεσε...(δικά τους φυσικά...χεχε)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35796 από ivandragon στις 07 Αυγούστου 2006, 1:28μμ

ivandragon

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2006
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ένταξει εγώ δεν είπα να το κάνουν συνέχεια, αλλά θέλω να δώ πωσ το βλέπουν οι κοπέλες σαν εμπειρία. Το θεωρούν πολύ αισχρό?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35804 από deathsinger... στις 07 Αυγούστου 2006, 2:54μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
εγώ πάντως πιστεύω οτι στο σεξ δεν υπάρχουν όρια...τίποτα δεν θεωρείται αισχρό...από τι στιγμή που ενωθείς με έναν άλλο όλα επιτρέπονται...αλλά ας μιλήσεικαι καμία θυληκού γένους....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35813 από pinokio στις 08 Αυγούστου 2006, 12:36πμ

pinokio

μέλος από: 8/8/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
nai, oi ginaikes to katapinoun alla i megaliteri euxaristisei gia tis ginaikes einai otan o antras ekspermatosei pano tous,niothoun iperifanes otan katalavoun pos euxaristisan ton antra, diladi se mia ginaika tha arese perissotero o antras na ekspermatosei sto prosopo tis i sto stithos tis.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35814 από deathsinger... στις 08 Αυγούστου 2006, 8:56πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
ναι αυτό ήθελα να πω....νιώθουν περήφανες γιατί ξέρουν οτι έκαναν τον άλλο να τελειώσει..και καλά βγαίνει το συμπέρασμα οτι είναι όμορφες κτλ...αλλά μερικές σε γυναίκες τους αρέσει το τελείωμα πάνω τους γιατί αυτό της κάνει να νιώθουν και καλά σαν υποχείρια του άλλου, πράγμα εξαιρετικά ερεθιστικό για μερικές γυναίκες.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35817 από ivandragon στις 08 Αυγούστου 2006, 9:41πμ

ivandragon

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2006
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ξέρεις, όλοι άνδρες και γυναίκες έχουμε επηρεαστεί από τις ερωτικές ταινίες όπου εκεί με το καλημέρα αρχίζουν τα τσι....κια.Πιστεύω πως εάν δεν υπήρχαν αύτες οι ταινίες οι άνδρες δεν θα ζητήσουν από τις γυναίοκες διάφορα όπως π.χ. (να καταπίνουν το σπέρμα,να τις πέρνουν από πίσω,να κάνουν παρτούζες), γιατί σίγουρα υπάρχουν πολύ λίγες γυναίκες οι οποίες ζητούν από τους άνδρες π.χ. να το κάνουν από πίσω.Πιστεύω πως αρκετές τα σκέφτονται αυτά αλλά από φόβο μήπως παραξηγηθούν και χαρακτηριστούν "ελευθέρων ηθών" από τον σύντροφό τους δεν τα ζητούν. εγώ αυτή τη γνώμη έχω ας μιλήσουν ο΄μως και οι άμεσα εμπλεκόμενες γυναίκες και να καταθέσουν τις δικές τους απόψεις και εμπειρίες.      
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35819 από deathsinger... στις 08 Αυγούστου 2006, 10:10πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Και άμα η γιαγιά μου είχε ρόδες θα ήταν τρλοευ...χεχεχε...όχι ρε...να σου πω...τσιμπούκια και τέτοια πέρνανε και το 1821..απλά τότε δεν είχαν κάμερες να τα βιντεοσκοπήσουνε...πιστεύω οτι δεν επηρεαζόμαστε τόσο από τις ταινίες σε τέτοια θέματα...και είμαι της άποψης οτι παλαιότερα οι γυναίκες κάνανε πιο xtreme πράγματα...τώρα την έχουν δει κάπως και έχουνε μαζέψει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35821 από ivandragon στις 08 Αυγούστου 2006, 10:24πμ

ivandragon

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2006
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Συμφωνό απόλυτα στο ότι έχουν χαζέψει και την έχουν δει κάπως αλλιώς, και καβαλάνε το καλάμι με το παραμικρό.Θέλουν γη και νερό να τους δώσεις για να σου κάτσουν απλά. Λές και όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το μ.... τους. Συγνώμη που εκφράζομαι έτσι αλλά ορισμένες το έχουν ξεφτιλήσει το θέμα σχέσεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35822 από deathsinger... στις 08 Αυγούστου 2006, 11:21πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
άσε....και το κακό είναι οτι δεν ξέρεις πως να φερθεις σε μια γυναίκα/κορίτσι....εκεί που πας να της μιλήσεις για σχέση και έρωτα μπορεί να σε φάει..να σε πει λιγούρη και ανώριμο...και εκεί που αναγκαστηκά μιλάτε για πίπες ξενερώνει...τι θέλουν δλδ πια? τον άντρα τον έξυπνο, τον σωματαρά, τον ΄πρόστυχο? το παπαδοπαίδι, τον ώριμο και τον ανώριμο μαζί? άστα...ανέβηκαν πολύ τα standards.....αλλά νομίζω ξεφύγαμε λίγο....λοιπόν...έχει δοκιμάσει καμία κοπέλα από εδώ μέσα σπέρμα? είχα διαβάσει σε ένα βιβλίο οτι το σπέρμα λέει παχαίνει..είναι σαν να τρως ένα γευμα κανονικό....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login