Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ronaldo ξεχύνεται σαν εμετός στην επίθεση! (Μ. Μαυρομμάτης)
Τετάρτη, 1 Μαΐου

17 - 37

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36140 από DIKASTIS στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 7:47πμ

DIKASTIS

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Παιδια εχω ενα προβλημα τωρα κατι παιζεται να τα φτιαξω με μια κοπελια εγω 17 κια αυτη 37 ( αυτη μου ειπε οτι ειναι ((( TRANSEXUAL ))))
ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΤΩΡΑ
1) ΤΙ ΕΙΝΑΙ TRANSEXUAL
2) ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΗΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΕΧΩ?????????????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36141 από pinokio στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 1:15μμ

pinokio

μέλος από: 8/8/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
astin "gomena" file kai vres mia sta metra sou kai stin ilikia sou, toses oraies kopelies exei stin ilikia sou kai si tha pas me mia 37xroni
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36142 από deathsinger... στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 2:17μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
1) transexual ρε συ παει να πει οτι ειναι τραβέλι (τραβεστή). Αν ηταν θα έλεγε λεσβια. Μην πας να μπλεξεις με κανενα εγχειρισμενο ρε.

2) όσο για την ηλικια αστο. 37 αυτη (αυτος) 17 εσυ...δεν λεει. αμα ητανε 20-24 καλα θα ταν. αλλα σου πεφτει πολυ μεγαλη. (εμας μας εχει παρει μια καθηγητρια αρχες φιλοσοφιας τωρα που πρεπει να ειναι καμια 28-30 και ειναι μουν@ρ@ αλλα τι να της πω? οτι την γουσταρω? 17 ειμαι και γω...δεν λεει)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36143 από !me! στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 3:00μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Για να πείς κάποια κοπελιά πρέπει να ισχύουν 2 πράγματα (ΒΑΣΙΚΟ!!!)
1. Να είναι ηλικιακά κοπελιά (δηλ. νέα ή αν είσαι άνω των άντα μικρότερη απο σένα)
2. Να είναι γυναίκα
Αφου λοιπόν η δική σου περίπτωση δεν ανταποκρίνεται σε κανένα από τα παραπάνω ή επαναδιατύπωσε την ερώτηση σου ή άστο καλύτερα (και κατα τη γνώμη μου άστο καλύτερα...)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36144 από dianno στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 3:45μμ

dianno

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Αν δεν ήταν τρανσέξουαλ θα σου λεγα να χωθείς. Λέει πολύ για εμπειρία. Μετά δεν θα κολλάς καθόλου με τις μικρες στα σεξουαλικά.
Αλλά και εγώ τρανσέξουαλ ξέρω ότι είναι ο εγχειρισμένος...... Αλλά έχω ακούσει να λένε και για κάποιους ότι ειναι τρανς, επειδή πάνε και με άντρες και με γυναίκες.....
Βασικό ερώτημα: πως γνωριστήκατε??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36145 από DIKASTIS στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 7:02μμ

DIKASTIS

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Γνωριστικαμε απο Internet ειδα οτι μενει στην πολη μου και ετσι εγεινα σημερα της μηλησα και μου λεει οτι εχει σπουδαση κομμοτρια αλλα δεν εχει μαγαζι κ δουλευει σε σπιτια που την καλουνε Της ειπα ναπαω σπιτιτης να με κουρεψει αλλα μου τα μασαει και λεει οτι φοβατε να μην την αποπλανισω κ τετιες μαλακιες Αλλα αν αειναι ετσει που τα λετε οτι μπορει να εχει κανει αλαγη φυλου δεν παω πουθενα::::: Εγω παντων νομιζα οτι παει με αντρες κ γυναικες αν ειναι ετσει δν με πιραζει αλλα αν ειναι ετσει που τα λετε με πειραζει παρα πολυ. ΕΙΣΤΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ????????????????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36146 από tasos70 στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 8:21μμ

tasos70

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2005
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καλα στα ρε φιλε...αστο καλυτερα...γιατι να γαμησεις θα πας..μην βρεθεις γαμημενος,,δεν λεει!!!!! μακριαααααααααααααααααααα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36147 από deathsinger... στις 19 Σεπτεμβρίου 2006, 10:52μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Transexual ειναι αντρας εγχειρισμενος σε γυναίκα. Αστο ρε...αν ηταν γυναίκα να πεις να παει στο διάολο...αντε να πας για κανενα κουρεματακι (καρφάκια ξυρισμένα κόντρα )...αλλα και γυναίκα να ηταν, σοβαρή σχέση 17-37 δεν λέει. Για μια φορα να γίνει κατι εστω...μόνο και μόνο να μάθεις πεντε πράγματα παραπάνω. Αλλά με αυτά τα δεδομένα...ούτε να το σκέφτεσαι.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36148 από tHoDwRiS στις 20 Σεπτεμβρίου 2006, 2:09πμ

tHoDwRiS

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2006
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Λοιπόν φίλε...για να καταλάβεις τι ακριβώς εννοούσε η "κοπέλα" με τον όρο "τρανσέξουαλ θα σου προτείνω έναν απλό τρόπο :
Φαντάζομαι οτι το όνομά της το ξέρεις...
Ρώτησέ τη λοιπόν πως την έλεγαν πριν γίνει τραανσέξουαλ
   Αν το όνομα που θα σου πει είναι το ίδιο με αυτό που ξέρεις τότε όλα καλά
   Αν είναι διαφορετικό(ανδρικό ας πούμε) τότε έχεις πρόβλημα... :-)

προφίλάλλα...
2
Μήνυμα #36149 από ZeRoChiCk στις 20 Σεπτεμβρίου 2006, 10:39πμ

ZeRoChiCk

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

transexual shmainei oti exei kanei allagh fyllou!!
Htan antras kai egine kopela...
An enoouse oti apla einai gynaika kai phgainei kai me kopeles kai me antres
tha sou lege oti einai BISEXUAL!!
An einai 37 xronwn , den tha kane me tipota ena tetoio lathos se mia tetoia leksh...
gia na sto leei etsi tha nai...
Ti na pw, egw eimai kopela(100% :P) kai an mathaina oti o filos mou phge me enan 'antra''enxirismeno, den tha mou arese... oxi den exw tipota me aytous tous anthrwpous, exoun ena provlima kai to antimetwpizoun apla den tha marese gia to agori mou kati tetoio...
Twra... kane oti vriskeis swsto gia ton eayto sou!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login