Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρόβλημα με τον αυνανισμό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149277 από BigBoss στις 27 Απριλίου 2021, 4:04μμ

BigBoss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2021
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, είμαι 18 ετών και αντιμετοπειζω ένα πρόβλημα κατά τον αυνανισμό μου. Εγώ όταν είναι να τον παίξω κατεβάζω το δέρμα κάτω δλδ να φαίνεται το κεφαλάκι, να είναι έξω. Επίσης εγω δεν κρατάω πολύ αμα δω μια καλή τσόντα και σκεφτώ κάτι καλό θα τελειώσω γρήγορα, αλλά τις τελευταίες φορές πρόσεξα κάτι που με προβλημάτισε. Όταν έχω το πετσακι πάνω , δηλαδή να μην φαίνεται όλο το κεφαλάκι δεν τελειώνω γρήγορα. Όταν τον παίζω κανονικά το τραβάω κάτω και πιστεύω πως μάλλον πιέζετε το κεφαλάκι και ερεθίζετε. Φαίνεται πως το κεφάλι γέρνει προς τα μπρος (προς τα απέναντι)από το τράβηγμα του δέρματος και αμα το εχω κάτω κάτω χωρίς να το κουνάω μπορώ να χυσω χωρίς καν να τον παίζω δλδ μόνο να το έχω κάτω τέρμα. Δεν ξέρω τι φταίει εάν κάποιος ξέρει ας μου πει. Τέλος το πέος μου είναι 14 εκατοστά δεν ξέρω άμα χρησιμεύει κάπου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149278 από chris88 στις 27 Απριλίου 2021, 11:41μμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Με το τράβηγμα που κάνεις προς τα κάτω τεντώνεται ο χαλινός ο οποίος είναι ευερέθιστος και συμβάλλει αρκετά στην διέγερση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login