Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δύο πράγματα δεν πρέπει να πιστεύεις ποτέ: το πάντοτε των ερωτευμένων και το ποτέ των μεθυσμένων.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149362 από mAr1a στις 09 Μαΐου 2021, 2:53μμ

mAr1a

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχω μια ερωτηση πως μπορω να κανω σεξ χωρις να ξεπαρθενιαστω,εννοω γινετε να μην το βαλει ολο? Η αν το κανει σιγα σιγα,επεισης φενετε το αν εισαι παρθενα η οχι στον υπερηχο επειδη αυτο ειναι το μονο π με ανυσηχει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149363 από Mario16 στις 09 Μαΐου 2021, 5:25μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Όταν γίνεται κολπικός έλεγχος με υπέρηχο εννοείται ότι φαίνεται αλλά σε προστατεύει το ιατρικό απόρρητο οπότε μην σε ανησυχεί τόσο πολύ..το να μπει λίγο η πολύ δεν έχει και τόσο σημασία διότι υπάρχουν τεράστιες πιθανότητες να κοπεί ο παρθενικός υμένας. Ελπίζω να σε σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #149364 από lida στις 10 Μαΐου 2021, 1:17πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συμφωνω με οσα εγραψε ο Μαριο. Να συμπληρωσω μερικα ακομα:
1) Το υπερηχογραφημα δεν ειναι γενικο αλλα στοχευμενο. Υπαρχει υπερηχογραφημα καρδιας, νεφρων, μητρας, κοιλιας, θυροειδους, ουροδοχου κυστης κλπ κλπ. Αμα δεν κανεις υπερηχογραφημα γεννητικων οργανων δεν θα φανει ο υμενας σου.
2) Αν κανεις κολπικο υπερηχογραφημα θα φανει αλλα δεν νομιζω ο γιατρος να το πει στη μαμα σου. Συνηθως οι γιατροι δεν φανερωνουν τα μυστικα τωνκοριτσιων.
3) Μισο σεξ δεν γινεται και να μπει μαλακα και οχι ολο. Και με το δαχτυλακι ακομα μπορει να σπασει ο υμενας. Δεν υπαρχει το "λιγο παρθενα".
4) Αμαα αποφασισεις νακανεις ολοκληρωμενο σεξ πρεπει να εισαι ετοιμη για το αν αποκαλυφθει. Ποσο χρονων εισαι?
5) Και να το μαθει η μανα σου οτι δεν εισαι παρθενα τι εγινε? Θα φωναξει λιγο και θα της περασει. Ετσι κι αλλιως δεν μπορει να κανει τιποτα να γυρισει πισω. (Ο πατερας τα μαθαινει ολα τελευταιος, αν τα μαθει).
6) Εγω δεν μπορουσα να κραταω μυστικα απο τη μητερα μου και της το ειπα απο μονη μου οτι δεν ειμαι παρθενα λιγο πριν γινω 14.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login