Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Ελλάδα με έξυπνους πολιτικούς, που έτρωγαν τα λεφτά αλλά δεν τους έπιανε κανείς — όχι όπως σήμερα που γίνονται ρόμπα
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Δεν ξέρω την τύφλα μου στο σεξ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42783 από Antre στις 09 Σεπτεμβρίου 2007, 5:58μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Απλά τα πράγματα. Αρκεί να έχεις θέληση.

Προσωπικά η κοπέλα μου (είμαστε μαζί ένα χρόνο) δεν ήξερε.. την πρώτη φορά που βρεθήκαμε ήταν μαύρα χάλια. Όμως δεν την άφησα απεναντίας αμέσως μετά την έσφιγγα στην αγκαλιά μου. Ήταν πολύ καλή κοπέλα, σπάνιο στης μέρες οπότε σκέφτηκα "και τι έγινε, σιγά σιγά θα μάθει" . Τώρα δεν έχω ούτε σε αυτό το τομέα παράπονο και είμαστε τέλεια ...

Relax , θέληση να έχεις και όλα θα πάνε καλά
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42794 από dianito στις 10 Σεπτεμβρίου 2007, 5:20μμ

dianito

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
γιατι να βαρεθει καλε???
καταρχας δεν ειναι αναγκη να τα ξερεις ολα κανεις μας δεν τα ξερει...απλα κανε οτι σου βγαινει εκεινη την στιγμη...οτι νιωθεις....το σεξ ειναι για να το ευχαριστιεσαι κ οχι για να τα κανεις ολα τελεια κ να σαι συνεχεια με την σκεψη για το αν το κανεις σωστα η αν ετσι πρεπει να γινεται....
χαλαρωσε κ απλα απολαυσε το κανοντας οπως σου ειπα αυτο που νιωθεις....
αν εισαι αγχωμενη ουτε σε σενα δεν θα αρεσει αλλα θα το καταλαβει κ εκεινος κ τοτε ειναι που θα ξενερωσει...
απολαυσε την στιγμη αυτο ειναι ολο!!!!!!!!!!!!
αντε κ καλη επιτυχια!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42837 από ryder στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 11:29μμ

ryder

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
atimoutsiko akou na deis to paidi einai 28 logika den tha einai i ptroti tou fora sto krevati logika tha kserei autos 5 pragmata      
panw sto krevati.atimoutsiko kai auton mia gynaika ton emathe ti na kanei panw sto krevati.min mou stenaxwriese.



realax because the life is beutiful!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42857 από royla 23 στις 12 Σεπτεμβρίου 2007, 8:34μμ

royla 23

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ξανθουλα εχει δικιο ο dianito, αν δεν χαλαρωσεις δεν θα το απολαυσεις ουτε εσυ ουτε αυτος.Χαλαρωσε,ασε τον εαυτο σου ελευθερο και θα εκπλαγεις απο τα αποτελεσματα. και κατι ακομα     
μην εχεις ταμπου!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43005 από Ματθαιος στις 17 Σεπτεμβρίου 2007, 9:06μμ

Ματθαιος

Εικονίδιο
μέλος από: 17/9/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τι να σου πω.....
Κανε οτι σου λεει η καρδια σου..............
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43413 από fiki fikhs στις 30 Σεπτεμβρίου 2007, 12:19μμ

fiki fikhs

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2007
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
atimoutsiko siga siga 8a er8oun mono tous opos les kai esy prepei na eisai 8etikia opote kane 8etikes skepseis kai min exeis anxos
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login