Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Η θρησκεία της υπακοής στο ιερατείο, με ήρωα τον ανυπάκουο στο ιερατείο γιο του Θεού.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Ερωτικά υγρά

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36972 από ΠΕΡΣΕΑΣ στις 14 Δεκεμβρίου 2006, 9:39μμ

ΠΕΡΣΕΑΣ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2006
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ένας μικρός κατάλογος των ερωτικών υγρών που «παράγονται» κατά την ερωτοτροπία ενός ζευγαριού με τις αντίστοιχες ονομασίες τους είναι τα παρακάτω:
Γλυκιά Πηγή ή Νεφριτένιο Υγρό
Είναι το σάλιο που παράγεται από μια σεξουαλικά ερεθισμένη γυναίκα και εκκρίνεται από το κάτω μέρος της γλώσσας έχοντας χρώμα διαφανές, οι ιδιότητες του σάλιου που μετατρέπεται σε ελιξίριο είναι αλκαλικές, τονωτικές και ισχυροποιούν το αίμα.
Ροδακινένιος χυμός της Αθανασίας ή Λευκό Χιόνι ή Ουσία του Κοραλιού
Είναι οι ουσίες που εκκρίνονται από τα ερωτικά διεγερμένα στήθη μιας γυναίκας. Το χρώμα του είναι λευκό, η δε γεύση του είναι ευχάριστη και γλυκιά, ρουφώντας το Λευκό Χιόνι η κυκλοφορία του αίματος στις γυναίκες βελτιώνεται και αυτό έχει σαν συνέπεια μια ευεργετική επίδραση σ΄ ολόκληρο τον οργανισμό του ζευγαριού. Το υγρό αυτό δημιουργείται κατά την ώρα της ερωτικής διέγερσης, αρκεί η γυναίκα που κάνει έρωτα να το θελήσει, γιατί με αυτόν τον τρόπο μέσω του συναισθήματος και τις λεπτές διασυνδέσεις του στήθους με τη μήτρα και το αδενικό σύστημα μπορεί να παράγει από το στήθος της διάφορες εκκρίσεις που μοιάζουν και θυμίζουν το μητρικό γάλα. Πολλά ανατολικά κείμενα αναφέρουν περιπτώσεις ανθρώπων που έζησαν αναρίθμητα χρόνια γιατί έπιναν τις ανανεωτικές και αναζωογονητικές εκκρίσεις του Λευκού Χιονιού.
Νέκταρ του Λωτού ή Υγρό της Σελήνης ή Χυμοί της Γυναίκας
Είναι το υγρό Νέκταρ που προέρχεται από το γυναικείο ερωτικό όργανο. Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι είναι γλυκόγευστο και δημιουργείτε κατά την φάση του οργασμού, «Και εκκρίνεται από το ανάκτορο του Γιν, βαθειά μέσα στη μήτρα της γυναίκας. Η πύλη του είναι συνήθως κλειστή, αλλά όταν η γυναίκα διεγείρεται στη διάρκεια της ερωτικής πράξεις…η εσωτερική αυτή Πύλη ανοίγει. Όταν φτάνει στο απόγειο της ηδονής το γιατρικό αρχίζει να εκκρίνεται και ρέει ελεύθερα προς τα κάτω. Για να μπορέσει ο άντρας ν΄ απορροφήσει αυτό το γυναικείο υγρό, θα πρέπει ν΄ αποτραβήξει το ερωτικό του όργανο, αφήνοντας μέσα στη γυναίκα ένα ελάχιστο μέρος του…», («Το Μεγάλο Ελιξίριο των Τριών Κορυφών»). Οι εκκρίσεις αυτές, είναι αρκετά ισχυρές γιατί περιέχουν ωοθηκικές ορμόνες, μεταλλικά άλατα και αμινοξέα που αν απορροφηθούν με τον κατάλληλο τρόπο εξισορροπούν την απώλεια του σπέρματος. «Πρόσφατα μόνο η Δυτική σεξολογία παραδέχτηκε το γεγονός ότι όταν μια γυναίκα έχει οργασμό παράγει εκκρίσεις διαφορετικές από εκείνες που χαρακτηρίζουμε «σεξουαλικά λιπαντικά». Φαίνεται ότι οι εκκρίσεις αυτές προέρχονται από τη μήτρα και τη «λανθάνουσα προστατική» περιοχή…», («Σεξουαλικά μυστικά», Ν. Ντάγκλας-Π. Σλίνγερ, εκδ. «Μπουκουμάνης»).
Κόκκινο Χιόνι ή Ροδακινένια Ροή
Είναι η εμμηνόρροια, όπου η γυναίκα ξαναγίνεται νέα, όπως η σελήνη κάθε μήνα. Το αίμα της περιόδου έχει οιστρογόνα, υπολείμματα επιθηλίου της μήτρας, λεκιθίνες, εκφυλισμένα ενδομήτρια κύτταρα, πλούσιες συγκεντρώσεις ανόργανων στοιχείων όπως σίδηρος, φώσφορος αρσενικούχες ενώσεις κτλ.
Όταν έχει εμμηνόρροια μια γυναίκα - στην ερωτική πράξη - παίρνει ενεργητικό ρόλο καθισμένη πάνω στον άντρα που είναι ξαπλωμένος ανάσκελα και κάνει έρωτα αδειάζοντας το αίμα της περιόδου στο ερωτικό του όργανο. Με αυτό τον τρόπο υπάρχει μια ύφεση του πόνου και φεύγουν όλες οι ενοχλήσεις της, και ο άντρας δέχεται την αναζωογονητική δύναμη του αίματός της.

προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #36973 από deathsinger... στις 14 Δεκεμβρίου 2006, 10:06μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ohhh man.....νομίζω κ@υλωσα.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37024 από Breakthru στις 16 Δεκεμβρίου 2006, 12:05πμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Σωστος!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37060 από njarv στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 3:52πμ

njarv

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιχτη, δεν ξερω αν το εχεις σπουδασει το αθλημα,ωστοσο ειναι πολυ γαμάτα αυτα που μας λες!αντε ριξε κανενα αλλο σεξο-ιατρικο!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37061 από captain40 στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 5:11πμ

captain40

μέλος από: 8/11/2006
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αναφορά: (ΠΕΡΣΕΑΣ@14 Δεκεμβρίου 2006)

Γλυκιά Πηγή ή Νεφριτένιο Υγρό

Ροδακινένιος χυμός της Αθανασίας ή Λευκό Χιόνι ή Ουσία του Κοραλιού

Νέκταρ του Λωτού ή Υγρό της Σελήνης ή Χυμοί της Γυναίκας
…η εσωτερική αυτή Πύλη ανοίγει. ..................... Οι εκκρίσεις αυτές, είναι αρκετά ισχυρές γιατί περιέχουν ωοθηκικές ορμόνες, μεταλλικά άλατα και αμινοξέα που αν απορροφηθούν με τον κατάλληλο τρόπο εξισορροπούν την απώλεια του σπέρματος. «Πρόσφατα μόνο η Δυτική σεξολογία παραδέχτηκε το γεγονός ότι όταν μια γυναίκα έχει οργασμό παράγει εκκρίσεις διαφορετικές από εκείνες που χαρακτηρίζουμε «σεξουαλικά λιπαντικά». Φαίνεται ότι οι εκκρίσεις αυτές προέρχονται από τη μήτρα και τη «λανθάνουσα προστατική» περιοχή…», («Σεξουαλικά μυστικά», Ν. Ντάγκλας-Π. Σλίνγερ, εκδ. «Μπουκουμάνης»).

Κόκκινο Χιόνι ή Ροδακινένια Ροή






Η μ@λ@κία πάει σύνεφο...
τέτοιες περιγραφές κάνουν κάτι βουδιστές ή νεο-απελευθερωμένοι, αγ@μητοι αμφότεροι....
Μ' αρέσει και το επιστημονικό περίβλημα..εκδόσεις "Μπουκουμάνης" χα-χα-χα εδώ γελάνε..

Όσο για τον άλλο που έγραψε ότι τον κ@υλωσε αυτή η π@π@ριά, θα του πω μόνο ένα πράγμα, τον καταλαβαίνω απόλυτα, στην ηλικία του κ@ύλωνα με της γυμνόστηθες αφρικάνες που έιχε η εγκυκλοπαίδια ΔΟΜΗ.

Ρε, μαμήστε να σας φύγουν τα όλα τα Υγρά από τον εγκέφαλο, μπας και δουλέψει καλύτερα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37070 από ΠΕΡΣΕΑΣ στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 11:48πμ

ΠΕΡΣΕΑΣ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2006
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
πρωτα σπουδαζω, τα ζω και μετα τα γραφω. ποτε δεν λεω ή γραφω κατι χωρίς να το εχω επιβαιβεωση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37084 από !me! στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 8:42μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Αναφορά: (ΠΕΡΣΕΑΣ@14 Δεκεμβρίου 2006)

Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι είναι γλυκόγευστο και δημιουργείτε κατά την φάση του οργασμού,





κι εγώ νόμιζα ότι όταν μου έλεγε ο πρώην μου ότι έχει γεύση φράουλας πως ήμουν η μόνη ... ω Θεέ μου... η απομυθοποίηση...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37089 από deathsinger... στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 9:05μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Captain40 έχεις humor man keep going....γουστάρω τρελά έτσι όπως τα έχωσες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37095 από captain40 στις 18 Δεκεμβρίου 2006, 3:16πμ

captain40

μέλος από: 8/11/2006
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αναφορά: (!me!@17 Δεκεμβρίου 2006)
Αναφορά: (ΠΕΡΣΕΑΣ@14 Δεκεμβρίου 2006)
Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι είναι γλυκόγευστο και δημιουργείτε κατά την φάση του οργασμού,





κι εγώ νόμιζα ότι όταν μου έλεγε ο πρώην μου ότι έχει γεύση φράουλας πως ήμουν η μόνη ... ω Θεέ μου... η απομυθοποίηση...




..και λεβάντα θα σου έλεγε αν το έπλενες με quanto !!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37096 από ΠΕΡΣΕΑΣ στις 18 Δεκεμβρίου 2006, 11:06πμ

ΠΕΡΣΕΑΣ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2006
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Αναφορά: (!me!@17 Δεκεμβρίου 2006)
Αναφορά: (ΠΕΡΣΕΑΣ@14 Δεκεμβρίου 2006)Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι είναι γλυκόγευστο και δημιουργείτε κατά την φάση του οργασμού,





κι εγώ νόμιζα ότι όταν μου έλεγε ο πρώην μου ότι έχει γεύση φράουλας πως ήμουν η μόνη ... ω Θεέ μου... η απομυθοποίηση...


Eλα μη στεναχωριέσαι φιλη μου, η καθε γυναίκα ειχει την "ιδιαίτερη γευση της" εσυ εχεις αυτη τη γεύση, αλλη εχει διαφορετικη "γευση" κ.ο.κ. Μια φορα διεπιστωσα μια πολυ γλυκια γευση που ομως δεν μπορω να την καταταξω σε καποια γνωστη γευση, αλλα το ψαχνω... Οπως καταλαβενεις η διαφορετικοτητα υπαρχει και σε αυτη την πλευρα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login