Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Σε ποια στάση?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37073 από nikos04 στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 12:44μμ

nikos04

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
διεγείρεται πιο πολύ μια γυναίκα όταν της κάνεις στοματικό έρωτα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37092 από !me! στις 17 Δεκεμβρίου 2006, 9:23μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
σ' αυτή που έχεις την γλώσσα σου μέσα της......
δεν είναι η στάση, είναι η τεχνική
τώρα αν θες μπορείς να την βάλεις σε σημείο που το κεφάλι της γέρνει προς τα πίσω κάτι παίζει με το αίμα που ανεβαίνει στο κεφάλι αλλά δεν ξέρω να σου πω ακριβώς τι... αυτ'α
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37094 από captain40 στις 18 Δεκεμβρίου 2006, 3:12πμ

captain40

μέλος από: 8/11/2006
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Φίλε Νικολάκη,
μην την ακούς αυτήν την !me! γιατί θα σε χαντακώσει.
Α. κατά την αιδιολειχία, το γλυφ0μ0ύνι δηλαδή, δεν σημαίνει ότι η γλώσσα μας αντικαθιστά το ματζαφλάρι μας. Πιθανότατα, λόγω της στιγμής, να προσπαθήσουμε να βάλουμε και την γλώσσα μέσα αλλά είναι μάταιο να προσπαθήσεις να ανταγωνιστεί (η γλώσσα) ένα εργαλείο (το ματζαφλάρι) με σαφώς μεγαλύτερο μήκος και πάχος. Σου ξαναλέω, κάνε αυτό που λέει και η λέξη : ΓΛΥΦΩ και όποτε σου έρχεται και η όρεξη πατάς και κανένα δυό καρφωτές ή κοφτές για το show της υπόθεσης. Τώρα αν θέλεις σώνει και καλά να σκαλίσεις, σκάλισε (και) με τα δάκτυλα.
Β. Στο καθ' αυτό ερώτημα τώρα...Λόγω στερεοτύπων η προτιμώμενη στάση είναι η γυναίκα ανάσκελα. Αυτό για τους επιπλέον λόγους 1) ανοίγοντας τα πόδια της ανοίγει και το εργαλείο της, αυτό, υπο προυποθέσεις είναι πολύ καλό. 2)αν μυρίζουν τα υγρά της ή εσύ δεν έχεις ξεπάρει ακόμα ώστε να νοιώθεις άνετα πίνοντας τα μπορείς να κάνεις την παλαβή και να τα αφήνεις να τρέχουν ή και να τα φτύνεις στο σεντόνι. 3)στην διαδρομή πρός το σεντόνι..λιπαίνουν μια άλλη ευαίσθητη περιοχή για την οποία δεν θα μιλήσουμε τώρα αλλά στην επόμενη τάξη, οπότε και θα έχετε εμπεδώσει τα βασικά. 4) Δίνεις την ευκαιρία η κερά να κάνει "τόξο" το κορμί της ώς ένδειξη ότι όλα πάνε καλά, πράγμα το οποίο έιναι υπερ του δέοντως ερεθιστικό. 5)έχεις ελευθερία κινήσεων.
Γ. τα μειονεκτήματα που έχει η γυναίκα ανάσκελα είναι : 1) αν το κάνετε σε ξενοδοχείο και σας τραβάει κάποια κρυφή κάμερα, τα οπίσθια σου θα γίνουν top-hit στο internet. 2)    η κοπελιά να σκεφτεί ότι δεν έχεις φαντασία( καλά, εσύ στα τέτοια σου).
Δ. Εναλλακτικές προτάσεις, κατα σειρά επικυνδυνότητας: 1) η κοπελία στα 4 και εσύ να γλύφεις, όλο και καμιά πινελιά θα σου ξεφύγει και θα γλύψεις τίποτα άλλο, αλλά καλό είναι γιατί θα συνιθίσεις την ιδέα. 2) Η κοπελιά μπρούμυτα, συνήθως πάει πακέτο με το 69 αλλά και σκέτο γίνεται, ειδικότερα όταν γλύφεις και ...σφιγκτήρα, εθελουσίως σου. 3) Η κοπελιά όρθια και εσύ γονατιστός (παίζει πολύ το ψυχολογικό εδώ) 4) να κάτσει πάνω στο πρόσωπο σου, να τα δείς όλα, κυριολεκτικά και μεταφορικά αλλά αυτό φίλε Νικολάκη θα αργήσεις να το δείς γιατί το προτιμούν οι πιο ξεπεταγμένες..και αν βρεθεί και καμιά φέρελπις να το κάνει, δεν θα ξέρει τι και πως...οπότε θα βγεί μια αηδία..άσε που κι εσύ μπορεί να φοβηθείς....     
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37098 από !me! στις 18 Δεκεμβρίου 2006, 11:23πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
χαχαχα ε όχι και να τον χαντακώσω, αυτό που εννοούσα είναι ότι αν χρησιμοποιήσει την γλώσσα του λάθος όποια και αν είναι η στάση το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37110 από captain40 στις 19 Δεκεμβρίου 2006, 4:37πμ

captain40

μέλος από: 8/11/2006
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αναφορά: (!me!@18 Δεκεμβρίου 2006)
χαχαχα ε όχι και να τον χαντακώσω, αυτό που εννοούσα είναι ότι αν χρησιμοποιήσει την γλώσσα του λάθος όποια και αν είναι η στάση το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο...



Έτσι είσαστε όλες οι Ελληνίδες, έχετε παράπονο για του αλλουνού την γλώσσα..
μια..(στοματικό) της προκοπής να κάνετε δεν ξέρετε, ασε μην σε αρχίσω εσένα και πληρώσεις για όλο το συνάφι σας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37233 από tsoupritsa στις 31 Δεκεμβρίου 2006, 1:24μμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Aπα!πα!
Τι εχουμε οι ελληνισες καλε?
Μια χαρα καυλιαρες ειμαστε!

Λοιπον απο στασεις,ολες μας αρεσουν,απλα παιζει ρολο και η σειρα..
Καταρχην θελουμε φιλακια και χαδακια στην αρχη για να αρχιζει το μου...
μας να κανει διαστολες και διαστολες.
Μετα θελουμε λιγο δαχτυλακι.....κανα γλυψιματακι κ.ο.κ

Την στιγνη της πρωτης διεισδησης καλο ειναι να γινει σε κλασικη σταση,και ακριβως την στιγμη της διεισδησης ενα δαγκωματακι στο λαιμο ειναι οτι πρεπει για την αποφυγει του πονου.

Πολλες φορες αν τον τριβετε στο μου....πριν μπειτε ειναι ακομα καλυτερα,γιατι γνωριζει το ενα την θερμοκρασια του αλλου και ολα γινονται πιο ομαλα...

Αφου καυλωσει πολυ η κοπελα μπορειτε να αλλαξετε σταση.
Συνηθως βοηθανε (εκτος απο την καλασσικη)οταν η γυναικα ειναι απο πανω,μπρουνιτα και ακομα καλυτερα μπρουνιτα επανω σε ενα τραπεζι υψους του πεους του αντρα.

Προς το τελος μπορει να γινει κατι πιο εντονο και επιπονο,μιας και απο την καυλα θα ποναει η κοπελα αλλα θα της αρεσει!

Και αν δεν σας κουρασα,να δωσω και μια συμβουλη στο γυναικειο φιλο.
Κατα την πραξη,ειναι πολυ ωραιο το κολπο πεταλουδα.Δηλαδη οταν ο αντρας μπαινει το μου... να ειναι χαλαρο,και οταν βγαινει να το σφιγγουμε.Ετσι τον ερεθιζουμε ακομα περισσοτερο.

Αυτα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37322 από nikos04 στις 06 Ιανουαρίου 2007, 12:57πμ

nikos04

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Περιμένω κι'άλλους.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37323 από DarkAngel στις 06 Ιανουαρίου 2007, 11:33πμ

DarkAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Hello παιδιά!Καινούργιος στην παρέα!Πιστεύω στα τέσσερα ότι διεγείρει μια γυναίκα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37324 από deathsinger... στις 06 Ιανουαρίου 2007, 12:54μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
doggy style ftw. Επίσης αλλη μια σταση καλή είναι αυτή ξαπλωμένη ανάσκελα και εσύ απάνω της με τα πόδια της στους όμους σου. Θα το πάρει μέσα πιο βαθιά και απο τι σκάβουν τα γεωτρύπανα της BP στην βόρεια θάλασσα. Επίσης το κούνημα των ποδιών της στους όμους σου απο το ντακα ντουκα θα σου δίνει ρυθμό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37332 από captain40 στις 06 Ιανουαρίου 2007, 8:03μμ

captain40

μέλος από: 8/11/2006
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)...........




H διαδικασία που περιγράφεις προφανώς ταιριάζει στα γούστα σου, στις ανάγκες σου έλα μου όμως που δεν έισαστε όλες (οι Ελληνίδες) έτσι!
Απο την μεριά μου δεν θα απογοήτευα όποια είχε στο μυαλότης αυτά τα πράγματα, με οποιαδήποτε σειρά..

Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Μια χαρα καυλιαρες ειμαστε!

Ελληνίδες καυλιάρες..χμμμμμ..μιλάμε για το 1% του σεξουαλικά ενεργού πληθυσμού..

Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Λοιπον απο στασεις,ολες μας αρεσουν,απλα παιζει ρολο και η σειρα..
Καταρχην θελουμε φιλακια και χαδακια στην αρχη για να αρχιζει το μου...
μας να κανει διαστολες και διαστολες.

Όλα τα ..νακια κάνουν διαστολές και συστολές, τα δικά σας κάνουν σαν τις διαστολές του σύμπαντος, μόνο θεωρητικά μπορεί να μιλήσει κάποιος, κανείς δεν το έχει δεί αυτό.
Περισσότερο, θα έλεγε κανείς, οι διαστολές σας μοιάζουν με το χρηματιστήριο, πουλάτε τις διαστολές σας για να αγοράσετε blue chips… αλλά καμιά φορά μένετε με κάτι μετοχές τύπου «Χαλυβδόφυλα Ελλάδος» ..

Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Μετα θελουμε λιγο δαχτυλακι.....κανα γλυψιματακι κ.ο.κ

-     Α, να χαθείς βρωμιάρη, που τα είδες αυτά, για ποια με πέρασες, πες μου, ε; όλο τσόντες βλέπεις, ανώμαλε.
Έτσι λοιπόν , ο ταλαίπωρος ο Ελληναράς, μαμά στα σκοτεινά και στα σβέλτα την γειτονοπούλα, την οπαία στο τέλος θα παστρευτεί και πάει και ψάχνει για αλανιάρες στα Κ@λομπαρα..
Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Την στιγνη της πρωτης διεισδησης καλο ειναι να γινει σε κλασικη σταση,και ακριβως την στιγμη της διεισδησης ενα δαγκωματακι στο λαιμο ειναι οτι πρεπει για την αποφυγει του πονου.

Μάλιστα, ένα δάγκωμα στον λαιμό…
Γιατί να μην ρίξουμε μια μεγαλοπρεπέστατη χαστούκα να φτιαχτούμε κιόλας ;;;
Λοιπόν αφού μαζεύεις σεξουαλικά “tips/clues” θα σου ‘πώ κι εγώ δύο από τα δικά μου, τσογλάνια, να μείνει στο μεταξύ σας, μην τα διαβάσω σε κανένα περιοδικό τύπου ΚΛΙΚ ή ΝΙΤΡΟ… και τα δύο αφορούν «πρωκτικό σέξ» αντικείμενο στο οποίο είμαι δια βίου σπουδαστής.
Α) Αφού έχουμε ψήσει την κοπέλα και αυτή έχει αποδεχτεί την μοίρα της, στέκεται στα τέσσερα με πασαλειμμένη την πύλη του παραδείσου με «γράσσο», εμείς με ύφος Μέγα Αλέξανδρου έχουμε ακουμπήσει τον «Λεβέντη» πάνω της και πιέζουμε ελαφρά…
Δεν θα ασχοληθούμε με λεπτομέρειες της προετοιμασίας, πριν την στιγμή που περιγράφω.
Την στιγμή εκείνη λοιπόν, η κοπέλα αρχίζει και ψιλό-ζορίζεται, ψιλό-μουγκρίζει και εμείς καταλαβαίνουμε αντίσταση (λέμε τώρα).
Αυτό που κάνουμε είναι να συνεχίσουμε να πιέζουμε, χωρίς να αυξάνουμε ή να μειώνουμε την πίεση, σταθερότατα και με τους δύο αντίχειρες μας να την τσιγκλήσουμε/καρφώσουμε/γαργαλήσουμε απότομα και κοφτά στα λαγόνια της και λίγο προς την μπροστά, προς το στομάχι.
Έκπληκτοι θα διαπιστώσετε ότι το κάστρο άνοιξε και η φίλη σας ουρλιάζει λέτε και σφάζουν κανένα σκυλί.

Β) κάνατε ότι κάνατε, τώρα πρέπει να τον βγάλετε από εκεί μέσα και μάλιστα σε σχετικά καθαρή κατάσταση…το πώς θα το πούμε παρακάτω.
Έχετε μια καρφίτσα, σχετικά μικρού μεγέθους, καρφιτσωμένη στο κομοδίνο. Όταν έρθει ή ώρα να τον τραβήξετε, ρίχτε της μία τσιμπιά με την καρφίτσα σε κάποιο κώλο-μέρι, φυσικά χωρίς να έχει δεί όλο το σκηνικό που ετοιμάσατε ώστε να ξαφνιαστεί. Θα σφίξει λές και είναι λαβή Κουνγκ-Φου, τότε τραβιόμαστε με μία κοφτή κίνηση.
Αυτή την πατέντα μπορούμε να την εφαρμόσουμε και σε «περπατημένες» καθότι η στιγμή της εξόδου είναι πολύ σημαντική. Η ιστορία έχει καταγράψει διαρροές υγρών, στερεών, μυρωδιών, τοματόφλουδων και ενίοτε κουκούτσιών από καρπούζι πάνω στον «Λεβέντη».
Στην ουσάι για εμάς τους πορνόγερους δεν τρέχει τίποτα αλλά οι κορασίδες ντρέπονται αφάνταστα άμα τους φύγει κανένα μικρό σκ@τουλάκι και χαλά η βραδυά..
Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Πολλες φορες αν τον τριβετε στο μου....πριν μπειτε ειναι ακομα καλυτερα,γιατι γνωριζει το ενα την θερμοκρασια του αλλου και ολα γινονται πιο ομαλα...

Τι λες βρε παιδί μου!!! Για να δούμε την θερμοκρασία, ε;;;
Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Αφου καυλωσει πολυ η κοπελα μπορειτε να αλλαξετε σταση.
Δεν θα παραλείψω, τουλάχιστον εγώ προσωπικά….



Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Προς το τελος μπορει να γινει κατι πιο εντονο και επιπονο,μιας και απο την καυλα θα ποναει η κοπελα αλλα θα της αρεσει!

Αν τολμήσετε και ομολογήσετε ακόμα και στον εαυτό σας τι θα σας άρεσε να σας κάνουν την ώρα που έχετε σπασμούς…θα κάνατε χαρακίρι από ντροπή!!!
Αναφορά: (tsoupritsa@31 Δεκεμβρίου 2006)Κατα την πραξη,ειναι πολυ ωραιο το κολπο πεταλουδα.Δηλαδη οταν ο αντρας μπαινει το μου... να ειναι χαλαρο,και οταν βγαινει να το σφιγγουμε.Ετσι τον ερεθιζουμε ακομα περισσοτερο.
Πές τα κορίτσι μου….
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login