Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Τετάρτη, 1 Μαΐου

η βάλανος κατα την στυση

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37189 από haha στις 27 Δεκεμβρίου 2006, 12:05μμ

haha

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ειμαι 17 χρονών και εχω μια απορία καιρό τώρα... οταν το πέος είναι σε στύση, η βαλανος (κεφάλι) αποκαλύπτεται από μόνη της ή πρεπει εγώ να τραβήξω πίσω το πετσάκι; αυτό που μου συμβαινει είναι ότι ενώ έχώ στύση κανονικά (το πέος ειναι σκληρό κλπ) η βάλανος βγαινει εξω (χωρίς δυσκολία) μόνο οταν τραβήξω πίσω το πετσακι... η απορία μου δημιουργήθηκε επειδή σε οτι φωτογραφία εχω δει (τσόντες κλπ) η βάλανος ειναι απέξω...
Επίσης το προφυλακτοκό μπαινει με καλυμένο ή ακαλυπτο κεφαλι;
απαντήστε γιατι με εχει φάει το αγχος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37190 από deathsinger... στις 27 Δεκεμβρίου 2006, 12:55μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Καταρχην καλως ήρθες bro. Λοιπόν κοίτα πως έχει. Σε νορμαλ καταστάσεις (δηλαδή οταν δεν έρχεσαι σε ερωτικές επαφές κάθε μέρα ή οταν π.χ δεν αυνανίζεσαι συχνα, αυτο ειναι υποκειμενικό ) για να αποκαλυφθει το κεφάλι πρέπει να τραβήξεις το πετσάκι προς τα κάτω (σε αλλους πάει πιο ευκολά, σε κάποιους άλλους πηγαίνει πιο δύσκολα λόγο της επικείμενης αχρηστίας, και αυτό υποκειμενικό). Αν όμως "εξασκήσε" καθημερινά και γενικά χρησιμοποιείς συχνά το πέος σου (ας υποθέσουμε οτι δεν έχεις κανει περιτομή) τότε το δέρμα που κρατάει την βάλανο ενωμέμη με τον υπόλοιπο κορμό θα έχει χαλαρώσει με αποτέλεσμα οταν έχεις στύση να κατεβαίνει μόνο του. Τώρα όσον αφορά τα προφυλακτηκα...πρέπει το πεος να είναι σε στύση και η βάλανος κατεβασμένη κάτω. (δοκίμασε καμιά φορά να δεις ιδιοις όμασι πως γίνεται...)

P.S Μην αγχώνεσαι για τέτοια πράγματα. Κράτα το αγχος σου για μετά, δεν αξίζει απο τώρα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37289 από lesbia5 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 1:07πμ

lesbia5

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ena sou leo file,an deis sobaro problima mi kolloseis na pas se giatro!!!!!!!!!!k i peritomi mia xara einai!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37300 από Praetorian στις 05 Ιανουαρίου 2007, 1:01μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Ρε με περιτομή κόλλημα όλες...Τι είναι αυτό που σας έχει πιάσει. Δεν γουστάρουμε την περιτομή. Επειδή δηλαδή πέντε άνθρωποι που παίζουν στις τσόντες έχουν πετσοκόψει το όργανό τους, θα το κόψουμε και εμείς...

ΠΕΡΙΤΟΜΗ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ!!Πονάει πάρα πολύ και μπορεί απ'τον πόνο να αποκτήσεις κανα μόνιμο πρόβλημα, πχ σαδισμό, μαζοχισμό(ή και τα 2 μαζί), ή να αρχίσεις να πουστρεύεις....

προφίλάλλα...
Μήνυμα #37305 από tsoupritsa στις 05 Ιανουαρίου 2007, 2:32μμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Υπαρχουν περιπτωσεις που η περιτομη ειναι απαραιτητη.
Πηγαινε και συζητησε το με γιατρο.
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #37421 από tzini@ στις 11 Ιανουαρίου 2007, 7:31μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εμένα δεν μου αρέσει ένας άντρας να έχει περιτομή και το θεωρώ ανούσιο εκτός αν είναι απαραίτητο να γίνει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37442 από Astraxan16 στις 12 Ιανουαρίου 2007, 3:18μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εγώ που έχω κάνει (το αποκάλυψα) ήταν απαραίτητο να κάνω...
@haha από την στιγμή που δεν έκανες μικρός μην κάνεις τώρα αν δεν είναι ανάγκη..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37477 από Praetorian στις 14 Ιανουαρίου 2007, 12:12πμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Πες μας ρε Astraxan και εμάς να μάθουμε γιατί ήταν τόσο απαραίτητο, και την έκανες και μικρός όπως λες...Θέλω πραγματικά να μάθω γιατί ένα μικρό παιδάκι να κάνει περιτομή. Ένας ενήλικας με φίμωση το πιάνω, ένα παιδί με φίμωση δεν είναι αναγκαστικό να κάνει περιτομή, χειρουργείο μισής ώρας είναι και φεύγει ανέπαφο το πιτσιρίκι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37485 από Astraxan16 στις 14 Ιανουαρίου 2007, 1:35μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
@Praetorian
Έκανα φίμωση στα 2 μου αν θυμάμαι καλά για λόγους υγειηνής...Μην φανταστείς...
Πάντως τώρα αρχίζω να έχω κάποιο κόμπλεξ σχετικά με τα μεγέθη που βλέπω στις τσόντες κ.τ.λ..Θα δείξει αν μου πεί καμία ότι το έχω μικρό!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39291 από trelos_xexe στις 02 Μαΐου 2007, 10:16μμ

trelos_xexe

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
re paidia emena den mou bgeni olo to kefalaki :( kai fobame arketa pos tha pigeno me tin kopela mou eno eimai 13
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login