Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

sas exei tuxei???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37287 από lesbia5 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 1:04πμ

lesbia5

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
me to gkomeno mou pername mia xara se ola..ektos tou oti den kanoume sex.kanoume ta panta ektos apo to teliko stadio tou sex k auto dioti otan katebainei to legomeno petsaki ponaei.mazi tou exo kanei treli upomoni dioti den exo kanena allo parapono,apla me tsantizei pou den paei na to koitaxei k to afinei stin moira tou.den thelo na paei gia mena alla gia ton eauto tou.diladi pos exigeitai to oti den to polemaei auto prokeimenou na gamisei?
telos,eno to exoume suzitisei apeires fores k axizei na toniso oti isos einai k o monodikos logos pou tsakonomaste beltiosi den blepo.an sas exei tuxei tha me boithousate polu na do pos mporo na antidraso i mipos na ton afina dioti den prokeitai na allaxei i katastasi????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37292 από barney90 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 2:03πμ

barney90

μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
με τη συχνη χρηση το πετσακι χαλαρωνει κ δεν ποναει οποτε......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37295 από deathsinger... στις 05 Ιανουαρίου 2007, 6:27πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
lesbia5 να ρωτήσω για τι ηλικία μιλάμε οτι έχει ο δικός σου? γιατί υποτίθεται ότι τέτοια προβλήματα περι ΠΟΝΟΥ με το πετσάκι τα είχαμε στα 13-14 μας λόγο έλλειψη εξασκήσεως. Αν όμως πονάει να το κατεβάσει σε βαθμό να μην μπορεί να μαμίσει ε τότε δεν υπάρχει άλλη λύση. Πρέπει να πάει στον γιατρό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37299 από Praetorian στις 05 Ιανουαρίου 2007, 12:47μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Μάλλον akatanomaste έχεις δίκιο...


Δεν πιστεύω ότι θα υπήρχε άνθρωπος που θα του έλεγες:"Σε θέλω εδώ και τώρα" και αυτός να πει, με πονάει η πούτσα μου....
Δεν γίνεται....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37304 από tsoupritsa στις 05 Ιανουαρίου 2007, 2:31μμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Καλη μου ειναι κατι που δυστιχως εχω συναντησει κι εγω.
Θα πρεπει να γνωριζουμε ομως σε ποιες ηλικιες αναφερεσε....
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #37422 από tzini@ στις 11 Ιανουαρίου 2007, 7:39μμ

tzini@

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μια καλή μέθοδος όταν δεν ακούν οι άντρες είναι να κρατάς πισινή.οπότε καλό θα ήταν(κυρίως για το δικό του καλό)να του κάνεις καψώνια δηλ. να του πεις π.χ ότι θα βρεις κάποιον που να μην φοβάται (η πρόκληση πάντα πετυχαίνει)να πάει στο γιατρό ή οτιδήποτε αλλο που θα μπορούσε να τον προκαλέσει έτσι ώστε να πάει.σαφώς πιστεύω ότι παίζει ρ΄΄ολο και η ηλικία του.καλή τύχη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37559 από lowbap στις 19 Ιανουαρίου 2007, 2:09πμ

lowbap

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
kita pistevo pos to provlima afto ine poli sovaro .prepi na to sizitisete kai sti sinexia na paei se giatro.den ksero giati den thelei na paei se giatro.isos ine kolpo ,isos exei apothimena.mporei na ine xilia dio pragmata pantos sizitiseto mazitou den tha kanei kako oute sesena oute se kinon, antithetos tha tou kanei kalo poli kalo.isos omos to kanei kai epitides e.
den thelo na to pekso kserolas ala ola afta vgenoun meso statistikis kai nomizo oti oloi to exoun katalavei .exo i den exo dikio?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37631 από supernick στις 23 Ιανουαρίου 2007, 7:20μμ

supernick

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2007
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
an den paei na kanei peritomi den prokite na gamisei.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login