Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Παπακωνσταντίνου να τραγουδάει Ζουγανέλη - Φοβάμαι
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Παίξιμο με γονείς στο σπίτι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #151598 από JasonPop στις 17 Ιουλίου 2021, 5:33πμ

JasonPop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Είμαι 13 και την παίζω κάθε μέρα αλλά είναι οι γονείς μου στο σπίτι. Τι μπορώ να κάνω; Αρχικά είναι φυσιολογικό να την παίζω καθημερινά και δεύτερον πώς μπορώ να αποφύγω να με δουν οι γονείς μου;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #151601 από johngen1 στις 17 Ιουλίου 2021, 5:47πμ

johngen1

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(JasonPop@17 Ιουλίου 2021)
Είμαι 13 και την παίζω κάθε μέρα αλλά είναι οι γονείς μου στο σπίτι. Τι μπορώ να κάνω; Αρχικά είναι φυσιολογικό να την παίζω καθημερινά και δεύτερον πώς μπορώ να αποφύγω να με δουν οι γονείς μου;

1) Είναι απόλυτα φυσιολογικό να την παίζεις καθημερινά.
2) Στο θέμα των γονέων, μπορείς να δοκιμάσεις να την παίξεις στο μπάνιο ή στο δωμάτιό σου με κλειστή την πόρτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151603 από JasonPop στις 17 Ιουλίου 2021, 5:57πμ

JasonPop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
1. Θα μου δημιουργήσει κάποιο προβλημα στο μέλλον ; Το λέω αυτό επειδή το έχω συζητήσει με 1 φίλο μου στην ίδια ηλικία και μου είπε πως την παίζει μια φορά στις 3 μέρες... Για αυτό παραξενεύτηκα.

2. Στο μπάνιο δεν με βολεύει καθόλου. Μόνο ξαπλωμένος. Και με κλειστή πόρτα εάν είμαι, που είμαι επειδή το σπίτι είναι μικρό σχετικά, μπαίνουν χωρίς να χτυπάνε. Επίσης είμαι ο μόνος που την παίζει μόνο ξαπλωμένος ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login