Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο τρόποι υπάρχουν για να μην πλήξει ένα νεαρό ζευγάρι την Κυριακή το απόγευμα: ο άλλος είναι να πάει σινεμά.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξυρισμα παντου σε ανδρα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152677 από Nickos Ath στις 16 Αυγούστου 2021, 4:41πμ

Nickos Ath

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους!Ειμαι ο νικος και ειμαι 23.Κανοντας σεξ με την κοπελα μου παρατηρησα κοιτωντας στον καθρεφτη που ηταν απεναντι οτι επειδη ειμαι λιγο τριχωτος στον κ*λο φαινεται λιγο ασχημο..(δεν ξυριζομαι εκει)Ξυριζω το στηθος μου μονο.Οι υποιλοιποι ξυριζεστε εκει?Ευχαριστω εκ τον προτερων.
Θα δωσω αποδεκτη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152737 από Topoulakitsiou στις 05 Σεπτεμβρίου 2021, 11:58πμ

Topoulakitsiou

μέλος από: 4/9/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γειά σου Νίκο!
Εεεε εντάξει το θέμα είναι αισθητικό είναι γούστα του κάθε ενός αν θες κάντω αν δεν θες μην. Αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152738 από nick580 στις 05 Σεπτεμβρίου 2021, 2:38μμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Κοίτα φιλαράκι γνώμη μου είναι να μην τις πειράξεις καθόλου αν είναι λίγες και δεν ενοχλούν αισθητικά εσένα ή την κοπέλα σου γιατί μετά θα βγουν περισσότερες πιο σκληρές και μαύρες. Άν όμως καταλάβεις ότι η κοπέλα σου έχει πρόβλημα τότε μπορείς να τις κόψεις όσο μπορείς με κουρευτική μηχανή. θα φαίνονται μικρότερες και πιο αραιές . Αν πάλι η δικιά σου θέλει παιχνίδια με το κώλο π.χ να σε γλείψει και σιχαίνεται επειδή θα είναι μεγάλη επαφή τότε ναι αν δεν μπορείς να το αποφύγεις με τίποτα. Μιά άλλη εναλλακτίκη είναι να ρωτήσεις και την ίδια αν έχεις το θάρρος γιατί τότε θα πάρει καλύτερη απόφαση ( πιστεύω ότι εσύ προσωπικά δεν νοιάζεσαι ΤΟΣΟ για το αν έχεις λίγες τριχούλες ). Ελπίζω να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152741 από anotherguy στις 07 Σεπτεμβρίου 2021, 7:06πμ

anotherguy

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σου Νίκο. Συνονόματος εδώ. Προσωπικά είχα βαλει φιλο και μου ειχε βαλει αποτριχωτικη σε ολο το κ*λο και πραγματικα ηταν σουπερ !!!! τωρα μετα απο σχεδον ενα χρονο εχω παλι τριχουλες αλλα οχι τοσο ενοχλητικες.
Μπροστα συνηθως κουρευω η και ξυριζω για λογους υγιεινης. Παντως οτι και να κανεις καλη απολαυση ευχομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login