Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Θέμα επείγον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152765 από Jimisman στις 15 Σεπτεμβρίου 2021, 3:42πμ

Jimisman

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 15 χρόνων και ακόμα δεν μπορώ να ανοίξω το δέρμα για να φανεί η κεφαλή του πέους μου όταν είναι σε στύση θα θελα να μου πείτε τι να κάνω για να ανοίγει και να φενεται η κεφαλή
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #152767 από lida στις 15 Σεπτεμβρίου 2021, 10:10πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είμαι (ακόμα) γιατρός αλλά νομίζω ότι πρόκειται για φίμωση. Δοκίμασες να τραβήξεις το δέρμα κάπως βίαια μήπως και σπάσει το πετσάκι; Μάλλον θα έπρεπε να σε δει παιδίατρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153860 από Joan στις 03 Οκτωβρίου 2021, 12:36μμ

Joan

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2021
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πες στον πατερα σου το θεμα σου και κλειστε ραντεβου σε παιδιατρο. αυτος θα σου πει τι να κανεις. αποδεκτη αν βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156157 από Nik006 στις 03 Ιανουαρίου 2022, 6:00μμ

Nik006

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Η ακροποσθία, γνωστή και ακροβυστία ως ή απλώς πετσάκι, αποτελεί ένα πολυσυζητημένο μέρος της ανατομίας του ανδρικού σώματος. Άλλοι υποστηρίζουν ότι είναι εντελώς περιττό και πιθανώς επικίνδυνο, ενώ άλλοι το θεωρούν αναπόσπαστο κομμάτι του αναπαραγωγικού συστήματος.
Ποιες είναι οι βασικές λειτουργίες της ακροποσθίας
- Διαθέτει νεύρωση και αγγείωση, επομένως αποτελεί ευαίσθητο ερωτογενή ιστό του ανδρικού σώματος.
- Καλύπτει είτε μερικώς είτε πλήρως τη βάλανο, προστατεύοντάς την από την τριβή και από την ξηρότητα.
- Διευκολύνει την είσοδο του πέους στον κόλπο κατά τη σεξουαλική επαφή.
- Αποθηκεύει και απελευθερώνει φερομόνες και φυσικά λιπαντικά υγρά (όπως τα προσπερματικά υγρά).

Μην σε ανησυχεί είμαι πολύ μεγαλύτερος σου και με μια εμπειρία ας πούμε λόγο ηλικίας και δεν το έχω πειράξει και όλα καλά !
Εάν θες δοκίμασε να βάλεις λιπαντικό ή baby oil μήπως σε βοηθήσει κάπως !
Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login