Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Τρίτη, 23 Απριλίου

Προβλημα (Περιπου φιμωση)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38561 από Balleader στις 13 Μαρτίου 2007, 6:06μμ

Balleader

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παρα την αναγνωση των προηγουμενων ποστ δεν καταφερα να βγαλω ακρη.Το προβλημα μου θυμιζει φιμωση αλλα δεν ειναι ακριβως αυτο γιατι μπορω να κατεβασω το πετσακι με σχετικη ευκολια ως κατω.
Υπαρχει ομως αυτη η λεπτη κλωστουλα ποτ την νοιωθω να τεντονεται πολυ κ να ποναει καπως.
Επισης δεν μπορω να εκσπερματισω με το πετσακι τραβηγμενο ενω αλλιως μπορω (αυτο ειναι ισως λογω αγχους).Ξερετε μηπως τι ειναι?

Ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38565 από Balleader στις 14 Μαρτίου 2007, 12:09πμ

Balleader

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Και εγω ειχα ανησυχησει.Δηλαδη το εχει κ αλλος κοσμος?
Ευχαριστω και παλι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38566 από anaximandros στις 14 Μαρτίου 2007, 11:18πμ

anaximandros

Εικονίδιο
μέλος από: 21/2/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
υπάρχει και η λύση της περιτομής!!!
Χωρίς πλάκα τώρα..πήγαινε σε κανενα γιατρό να σου δώσει καμμία αλοιφούλα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38579 από deathsinger... στις 15 Μαρτίου 2007, 7:06μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Η μη υπαρξή αυτης της κλωστούλας δηλώνει περιτομμή. Άρα λογικό είναι ολοι εμεις που δεν εχουμε κανει περιτομή να έχουμε αυτην την λεπτη λωριδα δέρματος ή οποια όμως με τον καιρό και την ανάλογη χρήση θα σκληρύνει σε βαθμό να μην καταλαβαίνεις πόνο ούτε στο ελάχιστο. Και εγώ είχα καποια δυσκολία στο να εκσπερματώσω με τραβηγμένο το πετσάκι όμως οπως είπες και εσυ ειναι θεμα αγχους, ή αλλιως τρόπος συνήθειας. Βασικά πρέπει να συνηθίσεις να τραβας τακτικα το πετσάκι προς τα κατω και να μαθεις να εκσπερματώνεις με τραβηγμένο το πετσάκι. Κατι ενημερωτικο. τι ηλικία έχεις? (btw καλως όρισες...)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38844 από Balleader στις 31 Μαρτίου 2007, 3:44μμ

Balleader

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
17 στα 18 ειμαι.Πριν απο μερικες μερες ειχα την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη αλλα ηταν ανεπιτυχης (δεν καταφερα να τελειωσω αν κ ειχα διεγερθει αρκετα).Ενω στην αρχη ημασταν μια χαρα με την κοπελα μου κ ειχαμε βρει ρυθμο καποια στιγμη αρχισα να ποναω.Οταν εβγαλα το πεος μου απο μεσα της παρατηρησα πως κατω ακριβως απο το κεφαλι ειχε πριστει η περιοχη(κατι σαν μικρο φουσκωμα).Το επομενο πρωι ευτυχως ειχε περασει κ δεν ενοιωθα κανεναν πονο.Φανταομαι πως πρεπει να επισκεφθω ειδικο αλλα αν ξερει κανεις τι ειναι θα με χαλαρωνε αρκετα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login