Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Γενηθήτω φως, πρώτη μέρα. Γενηθήτω ήλιος και αστέρια, τέταρτη μέρα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

The more the merrier??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38627 από annetta στις 19 Μαρτίου 2007, 5:54μμ

annetta

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Εχω καποιες αποριες σχετικα με το ομαδικο σεξ. Συγκεκριμενα, με αυτο που συμπεριλαμβανει 3 ατομα. Ειτε 2 γυναικες και εναν ανδρα, ειτε 2 ανδρες και μια γυναικα. Ειναι κατι ενδιαφερον ή ειναι η απολυτη "παρακμη? Πως το προγραμματιζει κανεις? Τι κινδυνοι υπαρχουν αν 2 απο τα 3 μερη εμπλεκονται μεταξυ τους συναισθηματικα? Αν στη διαρκεια του καποιος νιωσει ασχημα, τι ειναι φρονιμοτερο να κανει? Ειναι παντα μια ευχαριστη εμπειρια ή μπορει να ειναι και τραυματικη? Αν υποθεσουμε οτι καποιος θελει να το κανει, ποια ειναι η διαδικασια επιλογης των...συμμετεχοντων? Και τελος (αν ειχαν τελος οι ερωτησεις καλα θα ηταν) τι μπορει να σημαινει μια τετοια προταση απο τον/την συντροφο (οπως θα ελεγε και ο φιλος Θανος Ασκητης) περα απο την επιθυμια εκπληρωσης της (τοσο κοινης πια) φαντασιωσης? Ευχαριστω και αναμενω τις αποψεις σας με πολυ ενδιαφερον.
Οι λογοι για τους οποιους δεν ρωτησα τη μαμα μου, ειναι ευνοητοι πιστευω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38830 από annetta στις 30 Μαρτίου 2007, 8:13μμ

annetta

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Τι να κανω ακατονομαστε, ειμαι λιγο εσωστρεφης και οι αποριες (οταν μαλιστα απτονται τετοιων ευαισθητων θεματων) μου βγαινουν λιγο δυσκολα. Εχεις δικιο που λες οτι η βαθεια σχεση και η παρτουζα δεν εχουν κανενα κοινο σημειο. Κι εγω ετσι πιστευω. Εσυ πως το αντιμετωπισες? Δεν μου φαινεσαι ανθρωπος που βλεπει τα πραγματα επιφανειακα. Πες μου πως το αντιμετωπιζει ενας ανδρας και τι θα τον εκανε να το προτεινει?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login