Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Υπάρχουν δύο είδη πεζών, οι γρήγοροι και οι νεκροί.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σας εχει συμβει ποτε?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38845 από Balleader στις 31 Μαρτίου 2007, 3:46μμ

Balleader

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πριν απο μερικες μερες ειχα την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη αλλα ηταν ανεπιτυχης (δεν καταφερα να τελειωσω αν κ ειχα διεγερθει αρκετα).Ενω στην αρχη ημασταν μια χαρα με την κοπελα μου κ ειχαμε βρει ρυθμο καποια στιγμη αρχισα να ποναω.Οταν εβγαλα το πεος μου απο μεσα της παρατηρησα πως κατω ακριβως απο το κεφαλι ειχε πριστει η περιοχη(κατι σαν μικρο φουσκωμα).Το επομενο πρωι ευτυχως ειχε περασει κ δεν ενοιωθα κανεναν πονο.Φανταζομαι πως πρεπει να επισκεφθω ειδικο αλλα αν ξερει κανεις τι ειναι θα με χαλαρωνε αρκετα
προφίλάλλα...
3
Μήνυμα #38849 από lowbap στις 31 Μαρτίου 2007, 5:07μμ

lowbap

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

file ine logiko.an kai ime molis 13 ksero kala tin apantisi.
apo tin stigmi pou isoun parthenos ine logikoi aftoi i oi poni.
den iparxei [eriptosi na ksanasimvi.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38854 από Astraxan16 στις 01 Απριλίου 2007, 12:24πμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Απορώ πως άνοιξες δυο θέματα στα οποία έκανες copy-paste ένα σημείο του!
Λοιπόν αν και μέχρι στιγμής δεν έχω έρθει σε σεξουλική επαφή (16 είμαι ακόμη)
όπως έγραψες και στοπροηγούμενο πόστ μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα!Επιστέψου λοιπόν έναν γιατρό μάθε τι συμβαίνει και μετά πες μας και μας για να μάθουμε!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38856 από aikaterinh στις 01 Απριλίου 2007, 3:11πμ

aikaterinh

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....................................................................................
ΧΑΛΑΡΩΣΕ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38860 από Praetorian στις 01 Απριλίου 2007, 11:59μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!Τι έλεγα σε προηγούμενο post? Νά΄τος ο άντρας ο σωστός που ακούει και low bap και ξέρει τα πάντα για το περιβόητο sex αν και είναι μόλις ταρατατζούμ-ταρατατζούμ 13 χρονών...Φιλαράκι να σου κάνω μία και μοναδική ερώτηση.Μπορείς να μου κάνεις ιδιαίτερα γιατί μάλλον έχω μείνει λίγο πίσω?Ίσως και να μου δανείσεις λίγη απ' τη μαγκιά σου να ρίξω 3-4 γκόμενες(για σενα υποθέτω καθημερινό φαινόμενο...)Ε??Γίνεται λες??

Και συ φίλε με το πρησμένο πέος μην ανησυχείς, το πολύ πολύ να κερδίσεις bonus. Φαντάζεσαι να το κάνεις με την άλλη και όσο περνάει η ώρα το πεός σου να πρήζεται...Σε λίγο δεν θα μπορεί να κρατηθεί η δικιά σου και θα σηκώσει τη γειτονιά στο πόδι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38864 από deathsinger... στις 02 Απριλίου 2007, 4:47πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ρε παιδία αυτο το μπιιιιπ το copy paste πρέπει να σταματήσει...έλεος δηλαδή πια. Και εσυ ρε ραπα take your time nigga....χριστό δεν καταλαβα απο την απάντηση σου...ε λογικο ειναι αφου εισαι παρθένος. Απάντηση ηταν αυτη τώρα? προσωπικα εμένα την πρώτη φορά δεν μου ειχε συμβεί κατι τέτοιο. Δεν ξέρω να απαντήσω για το ακριβώς τι ειναι. Να μην πάει το παιδι σε ενα γιατρό? ε μην τον καθυσηχαζουμε τωρα με βλακειες. Αμα δεν ξέρεις τι εχεις και εχει να κανει με θεματα υγειας ουτε καν το συζητας...ουρολογο, δερματολογο παθολογο....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38934 από provoskida στις 04 Απριλίου 2007, 5:59πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Αν αρχιζει να πρήζεται και να βγάζει διάφορα υγρά που δεν έχει ξαναβγάλει ή να αλλάζει χρώματα πανε στο γιατρό. Αν πέρασε μάλλον ήταν φυσιολογικό το πρήξιμο λόγω παρατεταμένης ανικανοποίητης στύσης (aka καυλας). Ελπίζω να σε διαφώτισα χωρίς να γίνω χυδαίος
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38937 από Desara στις 04 Απριλίου 2007, 9:28πμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Παιζει ρολο αν εκανες σεξ για αρκετη ωρα καθως και ποσο εντονο ηταν και αν ησασταν πεντακαθαροι πριν απο το σεξ.... ΧΑΧΑ!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login