Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοήθεια για δάχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153779 από Georgeaggel στις 19 Σεπτεμβρίου 2021, 12:33πμ

Georgeaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημέρα φόρουμ, για να μην πολυλογώ μπαίνω στο θεμα

Που λέτε έχω κανονίσει μες την εβδομάδα να βγω με μια κοπέλα και φυσικά θα παιχτούν προκαταρκτικα πιπα/δάχτυλο. Το θέμα είναι ότι δεν έχω βάλει ποτέ στην ζωή μ θα δάχτυλο και δεν ξέρω απλά αγχώνομαι. Κάποιες κινήσεις ξερω απλά για κάποιο λόγο φοβάμαι ότι δεν θα βρω την τρύπα αυτό είναι που με φοβίζει πιο πολύ. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ και φυσικά αποδεκτή. Τέλος να πω ότι δεν της έχω πει κάτι φυσικά γιατί θα ξενερώσει. Αυτά, ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #153806 από badussymyfave στις 21 Σεπτεμβρίου 2021, 7:18μμ

badussymyfave

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λογικά θα έχεις ήδη βρεθεί με την κοπέλα αλλά σου λέω να ξες και για το μέλλον, η τρύπα είναι κάπως ανάμεσα στα χείλη σε χαμηλό σημείο δλδ περίπου εκεί που τελειώνουν
βαλε το δάχτυλο σου και θα νοιωθεις κάτι υγρό (εφόσον είναι καυλωμενη) και απλά βάλτο όλο μέσα αργά ( είναι πιο απολαυστικό να μπαίνει αργά και δν θα την πονέσεις κιόλας). μην κανεις κινήσεις τόσο έξω μέσα, περισσότερο έτσι πως είναι το δάχτυλο σου μέσα της πήγαινε το μπρος πίσω γρηγορα. αν δεις ότι της αρέσει κ ανταποκρίνεται βαλε και άλλο αλλά και πάλι πολύ αργά γτ το δεύτερο θα μπει πιο δύσκολα
επίσης προφανώς προτείνω και παιχνίδια με κλειτορίδα γιατί είναι πολύ απολαυστικό, αργές κυκλικές κινήσεις και στη συνέχεια πιο γρήγορες

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153815 από Georgeaggel στις 23 Σεπτεμβρίου 2021, 9:39πμ

Georgeaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(badussymyfave@21 Σεπτεμβρίου 2021)
λογικά θα έχεις ήδη βρεθεί με την κοπέλα αλλά σου λέω να ξες και για το μέλλον, η τρύπα είναι κάπως ανάμεσα στα χείλη σε χαμηλό σημείο δλδ περίπου εκεί που τελειώνουν
βαλε το δάχτυλο σου και θα νοιωθεις κάτι υγρό (εφόσον είναι καυλωμενη) και απλά βάλτο όλο μέσα αργά ( είναι πιο απολαυστικό να μπαίνει αργά και δν θα την πονέσεις κιόλας). μην κανεις κινήσεις τόσο έξω μέσα, περισσότερο έτσι πως είναι το δάχτυλο σου μέσα της πήγαινε το μπρος πίσω γρηγορα. αν δεις ότι της αρέσει κ ανταποκρίνεται βαλε και άλλο αλλά και πάλι πολύ αργά γτ το δεύτερο θα μπει πιο δύσκολα
επίσης προφανώς προτείνω και παιχνίδια με κλειτορίδα γιατί είναι πολύ απολαυστικό, αργές κυκλικές κινήσεις και στη συνέχεια πιο γρήγορες




ΣΕ ευχαριστώ πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login