Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Cuckold θέμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #153784 από v-slag στις 19 Σεπτεμβρίου 2021, 9:27πμ

v-slag

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους.Ειμαι νέο μέλος και θέλω να γράψω για την φαντασίωση μου που κατά κάποιο τρόπο ευθύνεται και η αρραβωνιαστικιά μου.Εμεθα ότι με απάτησε και αντί να νευριάσω έπιασα τον εαυτό μου να ζηλεύω και να θέλω να το δω .αν υπάρχει κάποιος που να είναι cuck θα μπορούσε να μου πει πως να της το προτείνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #153807 από nick156 στις 22 Σεπτεμβρίου 2021, 5:45πμ

nick156

Εικονίδιο
μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον δεν ειμαι cuck αλλα εγω προσωπικα πιστευω οτι ειναι δυσκολο να το ζητησεις ειδικα τωρα. δε ξερω τι εχει γινει μεταξυ σας αν δλδ της ειπες οτι ξερεις οτι σε απατησε και ειστε χωριστα η αν το συζητησατε και την συγχωρεσες παντως αν την αγαπας πραγματικα και εισαι διατεθειμένος να αφησεις πισω σου το συναισθηματικο κομματι ( οτι δλδ σιγουρα θα πληγωθηκες κιολας) δεν μπορεις με τπτ να της το προτεινεις τωρα. αν το κανεις τοτε θ καταστρεψεις τη σχεση σας θα πεσεις πολυ στα ματια της και θα σε ξεφτισει θ στο κερατο γενικα. . καταλαβαινω την καβλα που σου δημιουργει η σκεψη να βλεπεις καποιον να στην πηδαει ( που ειναι φαντασιωση πολλων ανδρων) αλλα αν θες να κρατησεις την σχεση σου με αυτη την γυναικα πρεπει να αφησεις ν περασεις πολυς χρονος προτου το ζητησεις και φυσικα να γινει με πλαγιο τροπο. προτεινες της να βαλετε μια φορα μια γυναικα στο κρεβατι σας και μια αλλη φορα ανδρα και παρε ματι. ολα αυτα βεβαια τα λεω σε περιπτωση που ξερει οτι γνωριζεις για την απιστια. αν δεν ξερει οτι γνωριζεις απλα προτεινε το. πες της οτι ειναι μια φαντασιωση που θες να πραγματοποιησεις . και αν ντρεπεσαι ζητα αυτο που σ γραφω παραπανω για ξεκαρφωμα μια φορα γυναικα μια ανδρα . και ποιος ξερει μπορει και ν σ φερει αυτον που σε κερατωσε. παντως και στην περιπτωση που την αγαπας και δεν ξερει οτι ξερεις για την απιστια πραγματοποιησε την φανατασιωση και επειτα πες της οτι γνωριζεις τι εγινε ( και φυσικα οτι το εμαθες μετα τη φαση σας). αν την αγαπας θα τα βρειτε. τελος οτι και αν γινει το καλυτερο θα ηταν ν γινει με εναν επαγγελματια που δεν θα τον γνωριζει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153808 από v-slag στις 22 Σεπτεμβρίου 2021, 8:13πμ

v-slag

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν της έχω πει ότι ξέρω.Αλλα κανένα μια συζήτηση για την φαντασίωση μου και δε μου φάνηκε αρνητική.πλεον την έχω αφήσει να το σκεφτεί.Οταν λες επαγγελματία εννοείς ζιγκολό ετσι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153809 από nick156 στις 22 Σεπτεμβρίου 2021, 10:06πμ

nick156

Εικονίδιο
μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ναι εννοω ζιγκολο. σε αυτο το θεμα αποφασισε εσυ τι θελεις . εγω λεω οτι ειναι καλυτερα ζιγκολο γτ ετσι δεν θα μπει στην διαδικασια να σκεφτει να σε απατησει με τον ανδρα που θα συνευρεθει. μπορεις να ψαξεις να βρεις φωτογραφιες του ( για να τον δει) και να συννενοηθεις μαζι του ετσι ωστε να της κρυψει την ταυτοτητα του. αν παλι ξερεις τον τυπο που σου τα φορεσαν και θελεις ντε και καλα να την δεις λαιβ με αυτον τοτε ισως πες της να φερει εκεινη καποιον γνωστο που " ξερει , νιωθει ανετα και εμπιστευεται". εχεις πολλες πιθανοτητες να πεσεις πανω στον τυπο. τελος γνωμη μου ειναι αν και δεν με ρωτησες να μην αφησεις ετσι την απιστια. μετα την φαση (αν γινει) κανε οτι εμαθες για αυτο που σου εκανε και ξεκαθαρησε το γτ μπορει να υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις που δεν ξερεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #153810 από v-slag στις 22 Σεπτεμβρίου 2021, 1:22μμ

v-slag

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2021
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nick156@22 Σεπτεμβρίου 2021)
ναι εννοω ζιγκολο. σε αυτο το θεμα αποφασισε εσυ τι θελεις . εγω λεω οτι ειναι καλυτερα ζιγκολο γτ ετσι δεν θα μπει στην διαδικασια να σκεφτει να σε απατησει με τον ανδρα που θα συνευρεθει. μπορεις να ψαξεις να βρεις φωτογραφιες του ( για να τον δει) και να συννενοηθεις μαζι του ετσι ωστε να της κρυψει την ταυτοτητα του. αν παλι ξερεις τον τυπο που σου τα φορεσαν και θελεις ντε και καλα να την δεις λαιβ με αυτον τοτε ισως πες της να φερει εκεινη καποιον γνωστο που " ξερει , νιωθει ανετα και εμπιστευεται". εχεις πολλες πιθανοτητες να πεσεις πανω στον τυπο. τελος γνωμη μου ειναι αν και δεν με ρωτησες να μην αφησεις ετσι την απιστια. μετα την φαση (αν γινει) κανε οτι εμαθες για αυτο που σου εκανε και ξεκαθαρησε το γτ μπορει να υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις που δεν ξερεις



είναι άγνωστος ο άλλος και δεν είναι καν από Αθήνα που μένουμε.Απο μνμ που διάβασα πάντως δεν έχει κάνει κάνε κάτι παρόμοιο να με κερατωσει εννοώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #159821 από CypriotBeta στις 14 Αυγούστου 2022, 6:32πμ

CypriotBeta

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κι εγώ θα ήθελα να γίνω Cuck και ο Bull να είναι αποκλειστικά Μαύρος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login