Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Η μεγαλυτερη μου Απορεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39233 από ExoSfuriksei στις 24 Απριλίου 2007, 3:58πμ

ExoSfuriksei

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Να ρωτισω παντα ηθελα αλλα ποτε δεν τολμαγα.

Γιατι ολα πρεπει να τα κανει ο αντρας στο κρεβατι?

Απο προσωπικες εμπειριες αλλα και απο φιλων μου εχω διαπιστωσει οτι ειναι πολυ συνηθησμενο αν οχι βεβαιο την ωρα της πραξης της σεξουαλικης το ιδιο σκηνικο.
Η γυναικα αραζει.Ο ανδρας.Πρεπει να την ξαπλωσει.Οχι πολυ γρηγορα,ουτε πολυ αργα.Πρεπει να την γδυσει.Οχι πολυ βιαια,ουτε πολυ ξενερωτα.Και προσοχη στο καλσον.Ειναι καινουργιο.Πρεπει να της μιλαει.Ουτε πολυ προστυχα αλλα και ουτε πολυ τρυφερα.Πρεπει να ξερει ολο το καμα σουτρα απ'εξω.Και τα απαγορευμενα μαζι.Και οχι μονο να το ξερει αλλα και να μπορει να το κανει.Και ετσι το ενα και ετσι το αλλο.Και δεν αναφερω για εργαλειο που πρεπει να ειναι γκοντζιλα και ανω.Και να αντεχει κανα μισαωρο προκαταρκτικα και βαλε.Και η γυναικα αραζει.Και τρακα τσιγαρο μετα.Γιατι ολοκληρο σεξ εκανες,ενα τσιγαρο δεν θα κερασεις?
Και για να φτασεις ως το κρεβατι......................................................................................................
Μετρα τις τελειες.Τοσο σπασιμο.
Εγω το εχω δει στραβα ή οντως ειναι??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39236 από The Baron στις 24 Απριλίου 2007, 12:44μμ

The Baron

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Βασικά δεν είναι απορεία....Είναι δείλλημα....Τα έχω με μια κοπέλα εδώ και έναν (και κάτι..) μήνα.........Όμως δεν είναι όπως με τις άλλες.............Την έχω ερωτευθεί πραγματικά.........!!!!!!Και φτάνω στο να κολλάω να της πω να το κάνουμε....Φοβάμαι μήπως δεν θέλει και νομίζει πως μόνο για αυτό είμαι μαζί της(είναι παρθένα...)...Δεν θέλω να την χάσω.....Βοήθεια!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39238 από death στις 24 Απριλίου 2007, 10:30μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
αν θελεις μπορεις να της μηλησεις για το σεξ. αν δεν θελει μην την πιεζεις, αν σε αγαπαει πραγματικα (αυτο θα γινεται μετα απο διαστημα πανω κατω ενος χρονου) θα θυσιαζε τα παντα για σενα και δε θα κολλουσε καν στην παρθενια της. απο προσωπικη εμμπειρια σου λεω οτι αν θελει να σε κρατησει κοντα της θα φοβιθει οτι θα χωρισεται για το σεξ και θα το κανει μαζι σου.

οσο για το θεμα μας.......... ενταξη ρε παιδι μην υπερβαλετε............
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39239 από duck στις 24 Απριλίου 2007, 10:48μμ

duck

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
agaphte exosfuriksi,den einai akrivws etsi opws ta les...ta misa ontws einai alh8eia..an kai eimai gunaika to paradexomai..ta poio polla ta kanei o antras sto krevati kai auto giati eimaste sigoures oti 8a ta pate monoi sas kala xwris na sas voh8hsoume..fusika kai einai la8os auto alla egw prosopika etsi pisteuw...an den ekanes kati kala ton logo 8a ton epairne h gunaika xwris amfivolia gia na se dior8wsei..an 8eleis na parei protovoulia,apla ZHTA to!edw kanete alla kai alla se auto 8a ntrapeis?elpizw na se voh8hsa!fila..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39240 από duck στις 24 Απριλίου 2007, 10:53μμ

duck

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
akomh..filtate baron...an h kopela sou einai pragmatika wrimh de prokeitai na pisteψει oti thn exeis mono gi auto..alla epishs einai kai nwris..prospa8hse na kaneis ta fusiologika prwta aggigmata kai an de 8elei...mhn sunexiseis..otan 8a to 8elhsei kai 8a naψει οταν την αγγι3εισ..8a sto dei3ei mhn anhsyxeis...de mporoume na kruftoume...skeψou to!;-)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39245 από tHoDwRiS στις 26 Απριλίου 2007, 12:07πμ

tHoDwRiS

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2006
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
duck les oti mas afhnete na ta kanoume ola monoi mas giati pisteyete oti eimaste kaloi sto sex kai den theloume voitheia....alhtheia,kamia gynaika exei anarrwtithei pote an ESEIS eiste kales sto sex??? :-)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39258 από patritsia_04 στις 27 Απριλίου 2007, 9:55πμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Αγαπητέ Θοδωρή, επετρεψέ μου να σου πω οτι υπάρχουν πολλές γυναίκες εκεί έξω που έχουν αναρωτηθεί εαν είναι καλές στο σεξ, και πιστεψέ με υπάρχουν πολλές που ΞΕΡΟΥΝ ότι είναι καλές και μάλλιστα πολύ και..αποτέλεσμα έχει να δυσκολεύοντε πολύ να βρούν παρτενέρ αφού πλέον είναι λίγοι οι άντρες που είναι ΆΝΤΡΕΣ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39261 από tHoDwRiS στις 28 Απριλίου 2007, 2:28πμ

tHoDwRiS

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2006
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Καλά τώρα ανοίγεις μεγάλο θέμα για συζήτηση αγαπητή patrisia, το προηγούμενο ερώτημά μου ήταν ρητορικό,όπως και αυτό: Γιατί,μήπως εσείς οι ίδιες ξέρετε τι θα πει ΑΝΤΡΑΣ, ή τέλος πάντων τι ζητάτε απο κάποιον για να τον πείτε ΑΝΤΡΑ??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39264 από Antre στις 28 Απριλίου 2007, 5:46μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Κοίτα φίλε ExoSfuriksei η γυναίκα που περιέγραψες συνήθως είναι οι άπειρες στο sex. Πόσο ετών είναι η μεγαλύτερη με την οποία έχεις πάει; Δεν το ρωτάω υποτιμητικά , απλά θέλω να δω αν είναι αυτό. Εκτός αν είναι ο τύπος τις γυναίκας που αφήνει τα πάντα τα πάντα στο άντρα (και δεν αναφέρομαι μόνο στο sex... αλλά σε αυτέ που βλέπουν τη σχέση άνδρα και γυναίκα με πιο παραδοσιακό τρόπο)

Duck δεν είναι όπως τα λες... το sex είναι ένα παιχνίδι για ενηλίκους. Σε ένα παιχνίδι όμως δεν θα ήταν βαρετό αν μόνο ο ένας είχε ενεργό δράση ; Επίσης δεν είναι όπως λες "εμείς ξέρουμε καλύτερα"... τα αισθητήρια νεύρα του σώματός σας τα έχετε εσείς φυσικά... εσύ ξέρεις καλύτερα αν σου αρέσει κάτι περισσότερο ή λιγότερο. Που να σε αγγίζει και που όχι... πότε να σε αγγίζει και πότε όχι. Άλλωστε όπως δεν μπορείς να απαιτήσεις σε μια γυναίκα να έιναι έτοιμη για διείσδυση (δηλαδή χωρίς να είναι ερεθισμένη) έτσι δεν μπορείς να απαιτήσεις να μένει ερεθισμένος ο άνδρας από μόνος του

The Baron προσπάθησε να την ερεθίσεις χώρις όμως να περιμένεις ότι θα κάνεις sex . Πίστεψε με είναι πολύ καλύτερα έτσι... κάνε συνέχεια ένα βήμα ακόμα... όχι μεγάλο βήμα ... μίκρο μικρό... αν κάνεις πραγματικά συνεχόμενα βήματα τότε μάλλον εκείνη θα στο ζητήσει Οι γυναίκες απολαμβάνουν το sex όσο και οι άνδρες. Άρα μην ανησυχείς... απλά προσπάθησε να έρθει δια τον πράξεων και όχι δια της συζήτησης . Ίσως να μην γίνει με τη πρώτη αλλά θα γίνει και πίστεψε με πολύ πιο ωραία
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39270 από patritsia_04 στις 30 Απριλίου 2007, 10:05πμ

patritsia_04

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Αγαπητέ Θοδωρή τώρα ανοίγεις εσύ μεγάάάλο θεμα για κουβέντα και θα πρότινα ένα άλλο τόπικ καθαρά για αυτό, εκτός εαν θες να τα πούμε πριβέ !!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login