Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να γελάς με τα λάθη σου μακραίνει τη ζωή. Το να γελάς με τα λάθη των άλλων μπορεί να τη μικρύνει.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Κάπνισμα ταυτόχρονα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39490 από kristina στις 19 Μαΐου 2007, 1:53πμ

kristina

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ενω εχω παει με αρκετους μου ετυχε 2 φορες ενω εκανα στοματικο να ηθελε ο αλλος συνχρονως να καπνιζει, λεγοντας μου οτι το απολαμβανει ετσι καλυτερα.
Και παρεξενευτικα.
Και σε μια γνωστη ειχε τυχει το αγορι να ηθελε να βλεπει τηλεοραση εκεινη την ωρα.
Ειναι σωστο κ λογικο να γινεται αυτο η απλα δεν γουσταρουν?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39491 από Giacharadan στις 19 Μαΐου 2007, 9:38πμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Λοιπόν, όσο για το τσιγάρο δεν βλέπω να υπάρχει πρόβλημα, φυσικά γουστάρει και το απολαμβάνει ακόμα περισσότερο καπνίζοντας.
Για την τηλεόραση τώρα τι να πω, και εμένα μου αρέσει μερικές φορές να ασχολούμαι με κάτι άλλο ενώ η κοπέλα μου επιδίδεται στις πίπες, για παράδειγμα να οδηγώ αυτοκίνητο ή να ... τρώω!
Ετσι πιστεύω και η τηλεόραση αρκεί μόνο αυτό να μη γίνεται πάντα. Υπάρχουν και καλύτερα πράγματα για τον άντρα να σχοληθεί την ώρα που τον πιπώνει η κοπέλα του, για παράδειγμα το μουνάκι της!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39496 από ArkOuDoS στις 19 Μαΐου 2007, 1:08μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
εγω τπ θεωρω μλκια γιατι με αυτον τον τροπο δειχνει
να την εκμεταλευεται κ να της λεει οτι ειναι το
πουτα...κι του κ θα κανει οτι αυτος θελει..ετσι το βλεπω εγω..
το θεωρω χαζομαρα απο μεριας μου..
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #40678 από pontikaki στις 06 Ιουλίου 2007, 11:08μμ

pontikaki

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μερικοι θελουν να βλεπουν τηλεοραση ή να καπνιζουν.... δεν ειναι κακο και ο φιλος μου μου ειχε ζητησει να παιξουμε αυτο το παιχνιδι και ηταν κατι το διαφοερετικο... μπορητε να ανταλλαξετε και θεσεισ!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40684 από Antre στις 07 Ιουλίου 2007, 1:20πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Τι να σου πω... μπορεί να είχε κανα ντέρμπυ και να μην ήθελε να το χάσει ο άνθρωπος... χαχαχα

Κοίτα αν δεν σε ενοχλεί.. τότε κάνε το... ανάμεσα στο ζευγάρι και στο κρεβάτι δεν νομίζω ότι υπάρχουν taboo ... μόνο "αρέσει και στους δύο"... αν σε ενοχλεί μόνο , τότε είναι κακό (οπότε και μην το ξανα κάνεις)

Υ.Γ. Pontikaki όταν λέτε να αλλάξετε θέσεις... δηλαδή εσύ να βλέπεις τη Λαμπίρη και τα μεσημεριανά κουτσομπολιά ή καμιά Μεξικάνικη σειρά ; χαχαχαχαχαχα ... πλάκα κάνω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40711 από mpekas στις 08 Ιουλίου 2007, 4:36μμ

mpekas

μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το βρισκω γελοιο απο την πλευρα του αντρα να καθετε και να καπνιζει και να ειναι στον κοσμο του ενω η γυναικα του δινει ευχαριστηση
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login