Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

paixnidia apo pisw

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39888 από opentel στις 03 Ιουνίου 2007, 5:05μμ

opentel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
eimai 24 xronwn,eimai poly psagmenos sexoualika,ta exw poly kala me ton eayto mou kai exw katalhxei oti goustarw mono gynaikes.exw sxesi me mia yperoxi kopela 4 xronia alla antithetws ap'to oti sixainomai tis gay katastaseis goustarw paixnidia apo pisw,k exw katalixei na parw donhth.se kamia periptwsi den tha ekana kati me kapoion allo antra...ti akribws mou symbainei?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #39906 από provoskida στις 04 Ιουνίου 2007, 9:26μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είσαι ψιλοανώμαλος, αλλα μην μασάς δεν είναι κακό.

Περί ορέξεος ουδείς λόγος. Αμα εσένα έτσι σου αρέσει, έτσι να το κάνεις. Παίξε μόνος σου ή με τη κοπέλα σου και μην παίζεις με αγόρια, δεν τίθεται θέμα. Δεν σημαίνει οτι επειδή σ΄αρέσει και ερεθίζεσαι εκεί οτι είσαι και ομοφυλόφιλος.

Ο ορισμός του ομοφυλόφιλου (για κάθε φύλο-άρρεν/θύλη) δεν έχει να κάνει με τον τρόπο που ερεθίζονται σεξουαλικά τα δυο φύλα αλλά με το όμοιο των φύλων των σεξουαλικών συντρόφων. Αυτό δε (το όμοιο των φύλων) προσδιορίζει εν τέλει και τον τρόπο της σεξουαλικής συνεύρεσης (με πόσους τρόπους εν τέλει μπορούν να το κάνουν δυο άντρες ή δυο γυναίκες?)

Να σε ρωτήσω εγώ κάτι άλλο? Ενας άντρας που είναι ερωτευμένος με έναν άλλο άντρα αν και δεν είναι παθητικός (ενεργητικός δηλαδή κοινώς του αρέσει να τον δίνει, όχι να τον παίρνει) είναι ομοφυλόφιλος ή όχι? Σαφώς και είναι...

Με λίγα λόγια είσαι ένας υγιέστατος ετεροφυλόφιλος που έχεις βίτσια. Και λέω βίτσια γιατί αυτό που σου αρέσει εσένα να κάνεις απλά δεν συνηθίζεται μεταξύ των ετεροφυλοφίλων αντρών (απ΄όσο ξέρω και απ΄όσο μπορώ να κρίνω εξ΄ιδίων)

Ελπίζω να ήμουν διαφωτιστικός και ορθογραφημένος γιατί το θέμα είναι και ορθογραφικά λίγο μπουρδούκλωμα...

Α, και μην έχεις ενοχές. Αμα μας πει ο καθένας εδώ μέσα τι του αρέσει και τι δεν... θα μείνεις έκπληκτος.

Εμένα ας πούμε δεν μου αρέσουν οι πίπες. Περίεργο, ε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39923 από elmaki στις 05 Ιουνίου 2007, 11:59πμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
τι ανωμαλος και βλακειες!!!!! μια χαρα παιδι εισαι και μπραβο σου που δεν εχεις taboo!!! εχουμε ξαναπει τι αρεσει στον καθενα και την καθεμια μας ειναι σχετικο...δεν υπαρχουν συνταγες! και αμα την βρισκεις με την κοπελα σου μην μασας!!μακαρι και ο φιλος μου να γουσταρε τετοια....
provoskida μαλλον εσυ εχεις προβλημα που δεν σου αρεσουν οι πιπες..αλλα περι ορεξεως....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41130 από MoFu στις 22 Ιουλίου 2007, 11:19μμ

MoFu

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Provoskida, τι ενωούσες οταν ειπεσ οτι σ'αρέσοθν οι πίπες? σοθ αρέσει να παιρνεις η να σου παιρνουν?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41870 από froufrou στις 20 Αυγούστου 2007, 12:35μμ

froufrou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΘΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΑΝ ΣΕ ΕΒΛΕΠΕ ΜΕ ΤΟΝ ΔΟΝΗΤΗ. ΣΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ? (ΑΠΛΗ ΑΠΟΡΙΑ..)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42079 από CHELSEA_FC στις 25 Αυγούστου 2007, 9:36μμ

CHELSEA_FC

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
OPWS OLOI PREPEI NA 3ERETAI TO ENTERAKI EINAI ERWTOGENHS ZWNH DHLADH SE ERE8HZEI ... NA KAI O LOGOS POU YPARXOUN OI GAY.. AUTO DEN ISXUEI MONO GIA OMOFILOFILOUS ALLA KAI SE OLOUS TOUS ANTRES... ARA MIN KOLLAS .. APLA MIN TO PARATRAVH3EIS KAI KATALH3EI NA SOU ARESEI NA STO KANEI KANONIKOS ANTRAS...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42084 από ORTEGA στις 25 Αυγούστου 2007, 10:47μμ

ORTEGA

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2007
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
tin anwmalia tin exoume mesa mas oli pantws oxi egw
egw apla gamisei kanw kai apla ta pragmata
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51291 από MPOJERAKI στις 25 Δεκεμβρίου 2008, 8:01μμ

MPOJERAKI

banned
μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
den einai kati kako
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51296 από MPOJERAKI στις 25 Δεκεμβρίου 2008, 9:34μμ

MPOJERAKI

banned
μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
den einai ntropi o filos moy ixe ayto to problima
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51322 από Andrew στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 9:01μμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
δεν ειναι προβλημα...πολλοι σεν το θεωρουν πολυ στρειτ γιατι η γυναικα δεν μπορει να σου δοσει αυτη την ευχαριστιση ενω η γυνεκα ειναι συνηθισμενο να της αρεσει απο πισω γιατι ο αντρας εχει το εργαλειο...
ΠΑΡΕ ΔΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ
ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΡΕΣΕΙ
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login