Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ερωτευμενος με τον κολλητο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #154896 από HelpMePlease στις 18 Οκτωβρίου 2021, 3:22μμ

HelpMePlease

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια !Ειμαι αντρας 23ων ετων. Καταρχας ειμαι γκει αλλα δεν το προδιδει η εμφανιση και ο χαρακτηρας μου καθολου ουτε το εχω ανακοινωσει ποτε σε κανεναν.Γενικα δεν τα λες και καλα τα πραγματα .Ειμαι γενικα κοινωνικος εχω αρκετες παρεες ,αλλα με ενα παιδι εδω και 6 χονια ειμαστε παρα πολυ κοντα .Ο ιδιος ειναι 21 ετων και δεν εχει κανει καμια σεξουαλικη σχεση μεχρι τωρα .Οταν λεω πως ειμαστε κοντα εννοω πως βρισκομαστε καθε μερα και κυριως τα πρωτα χρονια ,λογω αποστασης καθως σπουδαζω μακρια , μπορει να μιλουσαμε και 6ωρες την ημερα . Τον τελευταιο καιρο(1 χρονο) αν και ειμαστε ακομα σαν αδερφια εχει απομακρυνθει λιγο . Εγω ολα αυτα τα χρονια λοιπον ειμαι ερωτευμενος μαζι του αλλα δεν εχω το θαρρος να του το πω καθως ξερω πως απλα δεν θα ξαναβρεθουμε ποτε.Ειναι θρησκευομενος και ξερω πως και ο ιδιος να ειναι ερωτευμενος δεν θα αφηνε ποτε τον εαυτο του να το παραδεχτει.Απλα προσπαθηστε να μπειτε στην θεση μου, 6 χρονια ερωτευμενος με ενα ατομο που ειναι διπλα μου αλλα να μην μπορω να του το πω και να μην αφηνω τον εαυτο μου να προχωρησει...Αισθανομαι απλα φυλακισμενος και δεν ξερω τι να κανω . Οτι αποριες η συμβουλες εχετε καλοδεχουμενες.
                                                    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #154917 από nick580 στις 25 Οκτωβρίου 2021, 4:07μμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
φιλαρακι σε καταλαβαινω γτ μου εχει συμβει κατι παρομοιο. συμβουλη μου ειναι να ξεκοψεις εντελως απο αυτο το ατομο ( η τουλαχιστον για ενα διαστημα ) γτ σου κανει πολυ κακο ( εφοσον βεβαια ξερεις οτι ειναι στρειτ και δεν υπαρχει ελπιδα). η συναναστροφη μαζι του μονο πονο θα σου προσφερει. ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο που περνας και οσο συνεχιζεις να εισαι κοντα τοσο πιο δυσκολο θα ειναι να ξεκοψεις. μπορει να εισαι ασχημα στην αρχη αλλα θα το ξεπερασεις. δεν γινεται να εισαι για παντα κολλημενος σε ενα ανεκληρωτο ερωτα. εισαι νεος βγες εξω γνωρισε αλλους ομοφυλοφιλους ερωτευσου και γενικα περνα καλα. και ποιος ξερει μπορει στο μελλον να εισαι ευτυχισμενος με καποιον αλλοα νδρα και παραλληλα να εχεις και τον κολλητο σου στην ζωη σου αν βεβαια τον εχεις ξεπερασει ερωτικα. θα ειναι κατι πολυ ομορφο. αν σε δυσκολευει η ολη φαση ισως θα ηταν καλο να ζητησεις τη βοηθεια ενος ψυχολογου. θα σε βοηθησει να το χειριστεις σωστα. ελπιζω να ξεπερασεις το θεμα σου να και να ζησεις ενα πραγματικο ερωτα. αφεσου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login