Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #155028 από Dafni14 στις 29 Νοεμβρίου 2021, 1:01μμ

Dafni14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μετα απο συζήτηση με το αγόρι μου αποφασίσαμε να προχωρήσουμε ερωτικα(το θέλουμε και οι 2). Εμενα όμως ειναι η πρώτη μου φορά και δεν εχω προχωρήσει. Οπως εχω ξαναπεί τον εχει μεγάλο και χοντρο και δυο φορες που έχουμε προσπαθήσει δεν γίνεται να μπει. Επισης με φοβίζει το μεγεθος. Πλιζζζ χελππ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #155029 από Katee75 στις 29 Νοεμβρίου 2021, 6:45μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν.. καταρχάς ελπίζω να ξέρετε από μόνοι σας ότι πάντα πρέπει να φοράτε προφυλακτικό:).
Στο θέμα μας..να βάζετε ποοοολυ λιπαντικό.Επισης πριν προσπαθήσετε για την διείσδυση να κάνετε καλά τα προκαταρκτικά ώστε να είναι προετοιμασμένο το σημείο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155030 από blue.eyes στις 30 Νοεμβρίου 2021, 5:27πμ

blue.eyes

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καταρχάς ποσο χρονων ειναι το αγορι σου?Αν ειναι σχετικά απειρος,θελει πολυ προσοχη για να μην σε πονεσει,οταν θα μπει!Επισης,ισως ειναι καλυτερα να δοκιμασετε να ειναι αυτος ξαπλωμενος και εσυ απο πανω καθιστη,ωστε να ελεγχεις εσυ το πως θα μπει,τον ρυθμο που σε βολεύει,κτλ!Δεν ξερω αν καταλαβες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login