Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μέγεθος και ντροπή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #155038 από dimi99 στις 01 Δεκεμβρίου 2021, 1:08πμ

dimi99

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! ειχα χθες μια συζητηση και αποφασισα να γραψω εδω ενα μηνυμα για να δω τι πιστευει ο κοσμος για ενα θεμα που δεν συζητιεται πολυ.
Εχετε παρατηρησει ποσο διαφορετικες συμπεριφορες εχουν τα αγορια στη ζωη τους αναλογα με το μεγεθος του πεους τους;
Πχ ενα παιδι που κανουμε παρεα απο το σχολειο (τωρα ειμαστε 22) ειναι τοσο ντροπαλος που κανει οτι μπορει για να μην τον δει κανεις γυμνο. Δεν τον εχω δει ποτε λοιπον, παρολο που αυτος με εχει δει και στο σπιτι μου ενω αλλαζω και σε τουαλετες (οπου τον επιασα να με κοιταει ενω επλενε τα χερια του). Επισης δεν ειχε ποτε κοπελα, ουτε εχει κανει κατι με κοριτσι.
Απο την αλλη για να δειξω την ανεση αυτων που την εχουν μεγαλη, πριν 2-3 χρονια ειχε ερθει ενα παιδι απο τη σχολη σπιτι μου για εργασια. Ηταν απο την παρεα μου αλλα δεν ημασταν πολυ κοντα. Μετα απο καποιες ωρες μου λεει να κανουμε ενα διαλειμμα και να βαλουμε βιντεακι. Εννοουσε τσοντα. Εβαλα και αμεσως εβγαλε εξω το μεγαλο του εργαλειο και αρχισε να τον παιζει.
Εχετε εσεις αντιστοιχα παραδειγματα ή ειναι ιδεα μου οτι συμβαινει αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155039 από Katee75 στις 01 Δεκεμβρίου 2021, 4:18πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
Έχει ειπωθεί πάρα πολλές φορές σε αυτό το φόρουμ ότι επειδή την έχουν 11-14 εκατοστά ντρέπονται.Σε αυτό έχει συμβάλει η κοινωνία και σε μεγάλο βαθμό τα βιντεάκια με πορνό που βλέπουμε όλοι μας.Εντωμεταξυ, είναι πολύ λάθος να ντρέπονται οι άντρες σε αυτά τα μεγέθη, καθώς κάνει μια χαρά την δουλειά του..και τα αγόρια που θέλετε να τον έχετε πολύ μεγάλο και να κάνετε και επέμβαση,δεν υπάρχει λόγος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #155042 από dimi99 στις 02 Δεκεμβρίου 2021, 2:42πμ

dimi99

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν ξερω σε ποια μεγεθη ντρεπονται περισοοτερο, αλλα εγω λεω οτι αυτο επηρεαζει ολη τους τη ζωη πολλες φορες. Με αυτο το φιλο μου συζητουσαμε για να παμε διακοπες μια φορα και μεσα στην κουβεντα που του ελεγα οτι θα κοιμομαστε στον ιδιο χωρο με τα εσωρουχα, μου ειπε "και το πρωι να ξυπναμε και να ειναι τεντα". Τελικα δεν πηγαμε και αργοτερα καταλαβα οτι ηταν μια φραση που δειχνει ποσο φοβαται στην ιδεα οτι θα καταλαβω ποσο τον εχει. Επισης ενα κλασικο παραδειγμα ειναι στα αποδυτηρια που δε βλεπεις σχεδον κανενα να την εχει μικρη και ενας στους δεκα την εχει πολυ μεγαλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login