Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Στυτικη δυσλειτουργια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156141 από Tyron18 στις 30 Δεκεμβρίου 2021, 10:45πμ

Tyron18

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/12/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα μολις 18 χρονων και επειτα απο τη πρωτη μου σεξουαλικη εχοντας ακολουθησει και ενας μηνας συνεχομενης δρασης (αμα καταλαβατε. Επανελλειμενη εκσπερματιση χωρις διαλλειμα εως 4 φορες την μερα ) εφτασα στο αποκορυφωμα μια μερα εως οτου δεν εκανε κου κου η σηκωθηκε σα λαστιχο στην αρχη και επειτα κατω εντελως. Ντραπηκα πρωτη φορα μου συμβαινει αλλωστε συζητησα με καθυσηχασε η κοπελα εννοειται μου συμπαρασταθηκε εκανα αιματολογικες εξετασεις ακομα και εξετασεις τεστοστερονης καθως το εψαξα το θεμα αλλα ολα φυσιολογικα και σε αρκετα καλες τιμες. Απο τοτε θεωρησα πως η πολυ καταχρηση της πρωτης φορας και η λαιμαργια με οδηγησε σε υπερκοπωση του εργαλειου αν και η αληθεια οντας 18 χρονων ειχα την απαιτηση να μαι ακουραστος σε αυτο το θεμα. Επειτα τωρα που γραφω περασε 1 μηνας κανουμε κανονικα σεξ εχω επανελθει στη δραση αλλα δε νιωθω οπως πριν να χω την ιδια καυλα ιδια στυση τοσο σκληρη καθως και δε μου σηκωνεται το ιδιο ευκολα (αλλες φορες μονο που εβλεπα την κοπελα με ρουχα ερχομουν σε πληρη στυση ). Πραγματικα σκεφτηκα να παω σε γιατρο και ισως παω δε ξερω ακομα ειχα ακουσει και απο εναν κοντινο φιλο μου ιδια ηλικια οτι του χε συμβει κατι παρομοιο ντραπηκα να ρωτησω λεπτομερειες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login