Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Sex-αυνανισμος-γυναικες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156220 από Mimmy96 στις 17 Ιανουαρίου 2022, 2:56πμ

Mimmy96

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας.
Είμαι κοπέλα και είμαι 21 ετών. Ξεκινάω κατευθείαν. Έχω προσπαθήσει από την εφηβεία μου πολλές φορές να αυνανιστω και δεν έχω καταφέρει ούτε να τελειώσω (ίσως δεν έχω υπομονή, δεν ξέρω). Στα 20 ξεκίνησα να κάνω σεξ με το αγόρι μου, περνάω πολύ καλά μου αρέσει πολύ, δεν πονάω αλλά πάλι δεν τελειώνω. Όταν παίζει με την κλειτοριδα νιώθω μια πίεση στην περιοχή η οποία με "βασανιζει" σαν να θέλω να πω σταματά αλλά μου αρέσει κιόλας. Είναι νορμάλ αυτό? Επίσης, πως είναι ο οργασμός? Πως μπορώ να φτάσω εκεί?
Ξέρω ότι τα έχω γράψει λίγο μπερδεμένα. Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει στις ερωτήσεις μου θα το εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156221 από XwrisOurano στις 17 Ιανουαρίου 2022, 5:13πμ

XwrisOurano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εδώ πρέπει καλύτερα να απαντήσει μια γυναίκα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #156223 από Katee75 στις 17 Ιανουαρίου 2022, 10:01πμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γενικά νομίζω πως πρέπει να πειραματιστεις λίγο πιο πολύ με τα πράγματα που σου αρέσουν.Δες ερωτικές ταινίες, χρησιμοποίησε την φαντασία σου.Επισης μην προσπαθείς από την αρχή να έρθεις σε οργασμό, ξεκίνα χαλαρά για να είναι πιο έντονο μετά και μην σταματήσεις στα πρώτα 5 λεπτά ας πούμε.Μπορείς να δοκιμάσεις και sex toys για να δεις αν σε βολεύουν.

Όσο για αυτό που είπες για το αγόρι σου,δεν το έχω ξανά ακούσει.Θα το καταλάβαινα αν έλεγες ότι νιώθεις να φτάνεις στην κορύφωση και επειδή δεν θέλεις να συμβεί γρήγορα τον σταματάς.Τωρα δεν νομίζω να είναι και τόσο νορμάλ.Μηπως έχεις νιώσει ότι θα τελειώσεις και για κάποιον λόγο το έχεις σταματήσει?


Πώς είναι η κορύφωση τώρα..μπορείς να πεις ότι είναι ένα αίσθημα χαλάρωσης με ευχαρίστηση μαζί σε μεγάλο βαθμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login