Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σπυράκια στην περιοχή του πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156244 από Kitasfell στις 24 Ιανουαρίου 2022, 10:59μμ

Kitasfell

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αγαπητά μέλη του ftou Πριν κάποιο καιρό κάτι σαν μικρά εξανθήματα άρχισαν να εμφανίζονται στην βάση του πεους μου αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Σε αυτό το σημείο να πω πως δεν έχω κάποια σεξουαλική επαφή ακόμα οπότε δεν ν νομίζω πως οφείλετε εκει. Αυτα τα σπυράκια συνέχισαν να υπάρχουν και να γίνονται περισσότερα. Αυτη τη στιγμή έχουν φτάσει μέχρι το κεφαλάκι το οποίο καλειπτεται από πετσακι. Το θέμα είναι ότι θέλω να επισκεφτώ κάποιο γιατρό απλά δεν ξέρω τι θα ήταν καλύτερο δερματολόγος η κάτι άλλο; Μπορεί κανένας να με βοηθήσει με αυτό;
             Υπόσχομαι αποδεκτή σε όποιον με βοηθησει
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #156245 από Brylissis στις 25 Ιανουαρίου 2022, 5:30πμ

Brylissis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ανάλογα τα σπυράκια, εάν είναι με πυον πρέπει να το ελέγξεις άμεσα σε έναν δερματολόγο, εάν δεν έχουν πυον πάλι πρέπει να το ελέγξεις, αλλά δε νομίζω ότι είναι κάτι σοβαρό. Αλλά το να πας σε δερματολόγο είναι μονόδρομος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156246 από Kitasfell στις 25 Ιανουαρίου 2022, 11:29μμ

Kitasfell

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν έχουν πύον η κάτι τέτοιο και είναι απλά στην επιφάνεια του δέρματος αλλά σκοπεύω να το ελέγξω αυτές τις μέρες ευχαριστώ για την βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156273 από Melenenestora στις 08 Φεβρουαρίου 2022, 6:45πμ

Melenenestora

Εικονίδιο
μέλος από: 8/2/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα. Έχω βγάλει 2 ελιές στο μέσα του πέους και δεν ξέρω τι μπορεί να είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login