Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτω τα ζήτω - Ζήτω τα κάτω.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Aυνανισμός και χύσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #157523 από batoring στις 04 Μαΐου 2022, 10:33πμ

batoring

Εικονίδιο
μέλος από: 11/4/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ερώτηση προς τα αγόρια της παρέας, κατά τη διάρκεια του αυνανισμού σας έρχετε ποτέ επιθυμία να δοκιμάσετε το σπέρμα σας; Αν ναι, το έχετε κάνει ποτέ;

Εγώ πολλές φορές προσπαθώ να πετύχω το προσωπό μου για να τα γευτώ έτσι γιατί αλλιώς άμα τελειώσω αλλού ξενερώνω στο τέλος και δεν θέλω άλλο να τα δοκιμάσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157525 από HapHap στις 05 Μαΐου 2022, 10:57μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Οχι και γενικα με αηδιαζει αρκετα η ιδεα να δοκιμασω τα χυσια μου, αν και ξερω οτι σε αλλους αρεσει. Επισης δεν μαρεσει να χυνω πανω μου, παντα χυνω κατω(καθαριζω καλα μετα εννοειται) και σιγουρα δεν θα ηθελα να ακουμπησουν στο προσωπο μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #157534 από Lanel στις 10 Μαΐου 2022, 11:30μμ

Lanel

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κι εγώ παθαινω ακριβως το ιδιο αλλά αν χύσω πριν τα δοκιμάσω μετά ξενερονω και δεν θέλω. Το έχω κάνει όμως κάποιες φορές. Ο καλύτερος τρόπος για μένα είναι να ξαπλώσεις ανάσκελα κοιτώντας το ταβάνι και να σηκώσεις τα πόδια σου ψηλά φέρνοντας τα μπούτια σου και το πουλί σου οσο πιο κοντά στο πρόσωπο σου μπορείς σαν να προσπαθείς να διπλώσεις το σώμα σου και παίζοντας τον να τελειώσεις έτσι στο πρωσοπο ή και στο στόμα σου αν θέλεις και μπορείς. Δοκίμασε το αν θέλεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #157535 από peos20cm στις 11 Μαΐου 2022, 5:18πμ

peos20cm

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε μου

Διαβάζοντας την ερώτηση σου, έχω να σου πω πως και εγώ έχω αυτή την επιθυμία καθ' όλη τη διάρκεια του αυνανισμού. Σκέφτομαι πως είναι τέλειο και ότι θέλω να το κάνω αλλά μόλις τελειώνω ( εκσπερματώνω) χάνεται όλη αυτή η "καύλα".
Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ μου να γευτώ το σπέρμα μου αλλά όπως σου είπα , το θέλω αλλά δε μου έρχεται μετά όρεξη. Πιστεύω πως αν έπαιρνα σε κάποιον πίπα θα τα έπινα μετά ,αλλά τα δικά μου δε μπορώ. Νιώθω κάπως περίεργα όταν τελειώνω.

Ελπίζω να σε κάλυψα. Ό,τι θέλεις κοντά σου 💪
Αμα μπορείς σε παρακαλώ να πατήσεις αποδεχτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login