Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε φορά που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα, κάπου έχεις κάνει λάθος
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Oxi alo sex thelw na kanw erwta

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41186 από Aporias στις 24 Ιουλίου 2007, 2:06μμ

Aporias

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Malon den tha yparxei lusi sto provlima sou file mou!!!kane stirosi na to kaneis xwris kapota
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41188 από καλαματα16 στις 24 Ιουλίου 2007, 2:09μμ

καλαματα16

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2007
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ρε να σας πω....αμα σπασει η καποτα....μετα τι κανεις???? υπαρχει χαπι?κ πρεπει να παει στο γιατρο ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41200 από anon75432 στις 24 Ιουλίου 2007, 4:06μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Απορια, ειστε πραγματικα πολυ ανωριμος αν οχι τιποτα αλλο...
Εχει ενα προβλημα ο ανθρωπος και στελνετε μονος σας μηνυματα το ενα μετα το αλλο κανοντας "χιουμορ"( Αν θελετε μαθηματα χιουμορ να δειτε καμια ταινια του sami davis junior)


Δεν γινεται να κανετε ο,τι κανετε στην ψυχρα.
Για αγαπη δεν εχετε ακουσει?
Πως γινεται σημερα αυτο το ιερο συναισθημα να εχει διαστευλωθει σε τοσο μεγαλο βαθμο απο καποιους που οταν πρωτοεμαθαν τι ειναι το..σεξ αρχισαν να επιζητουν αυτο μονο χωρις να χρησιμοποιουν τη φαια ουσια που εχουν στο μυαλο τους
και να καταλαβουν οτι χωρις αγαπη και χαδια δεν υφισταται σχεση.

Αν το μονο που κανετε ειναι να την καβαλατε(πολυ αμφιβαλω πως αυτο συμβαινει)τοτε πειτε μου τη διαφορα αυτου και μιας...καταλαβατε, ασχετα με τα λεφτα(βασει των περιγραφων σας μιλαω!)

Αυτο ειναι ενα σοβαροτατο κοινωνικο προβλημα το οποιο πρεπει να αντιμετωπιστει εγκαιρως γιατι πολλοι υποφερουν απο αυτο
και χανεται το νοημα της υπαρξης. Αν ολοι ηταν σαν εσας τοτε οταν ερχοταν στον κοσμο ενα παιδι δεν θα μεγαλωνε με αγαπη και φανταστειτε γενιες παιδιων που θα κατεληγαν μακρυα απο τα σπιτια τους απο μικρη ηλικια και με μια και μονο μια σιγουρη καταληξη...Αλλα δεν θα σας πω εγω την καταληξη, θα σας αφησω να σκεφτειτε λιγο και αν συνηδητοποιησετε τι σας ειπα, να προσφερετε στην δεσποινιδα που σας ανεχεται τοσο καιρο αυτο που της αξιζει, αν οχι τα θερμα μου συλλυπητηρια και στους δυο...

Αν παλι κανατε τοσο καιρο "χιουμορ" τοτε καταλαβαινω γιατι με 45 βαθμους καλσιου η κοπελα, σας κρατα τοσο μα τοσο κοντα της...
                                χαιρετε
                                υγειαινετε
                                ευτυχειτε
                    και προσεξτε με ασφαλεια να...

προφίλάλλα...
Μήνυμα #41201 από senza paura στις 24 Ιουλίου 2007, 4:43μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Έχεις δίκιο ArisMas... Αλλά δυστυχώς άλλοι θα διαβάσουν αυτά που λες και θα πουν "το πιτσιρίκι θα μας κάνει μάθημα", άλλοι δεν θα διαβάσουν καν το post (θα το θεωρήσουν μεγάλο γι' αυτούς) και άλλοι θα το διαβάσουν και δεν θα καταλάβουν τι εννοείς... Έχεις πολύ δίκιο όμως... Είμαι μαζί σου σε αυτά που γράφεις... Ακόμα και κάποια ζώα κάνουν έρωτα από αίσθημα αγάπης και όχι μόνο για λόγους αναπαραγωγής... Εμείς οι άνθρωποι... Τι να πω...

Τα σέβη μου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41202 από anon75432 στις 24 Ιουλίου 2007, 5:52μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Δεν πειραζει senza ετσι κι αλλιως εγω ξερω ποιος ειμαι, ξερω τι θελω, απο εκει και περα ειναι χαρα μου το οτι υπαρχουν καποιοι οι οποιοι συμφωνουν μαζι μου, παντα ομως θα υπαρχουν κι αυτοι που ειναι αλλης "ιδεολογιας"...
Τι να κανουμε, ας ευελπιστουμε οτι ο θειος Αλβερτος εκανε λαθος...Αν και πολυ δυσκολο εμεις οι ανθρωποι να τον διαψευσουμε...

Και τα δικα μου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41344 από artemw στις 29 Ιουλίου 2007, 4:17μμ

artemw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Αναφορά: (senza paura@24 Ιουλίου 2007)
Έχεις δίκιο ArisMas... Αλλά δυστυχώς άλλοι θα διαβάσουν αυτά που λες και θα πουν "το πιτσιρίκι θα μας κάνει μάθημα", άλλοι δεν θα διαβάσουν καν το post (θα το θεωρήσουν μεγάλο γι' αυτούς) και άλλοι θα το διαβάσουν και δεν θα καταλάβουν τι εννοείς... Έχεις πολύ δίκιο όμως... Είμαι μαζί σου σε αυτά που γράφεις... Ακόμα και κάποια ζώα κάνουν έρωτα από αίσθημα αγάπης και όχι μόνο για λόγους αναπαραγωγής... Εμείς οι άνθρωποι... Τι να πω...

Τα σέβη μου...

0


Γιατι καλε να μην το διαβασουμε και να μην το καταλαβουμε???? Στο κατω κατω δεν εχει σημασια η ηλικια για αγαπη! μονο η ωριμοτητα! οσο μικρος και να εισαι αμα εχεις αγαπησει...
θα πω στον απορια μας οτι πρεπει πρωτα να ωριμασει και μετα να σκεφτει τον ερωτα! και οτι αυτο που βαρεθηκε δεν ειναι το σεξ, αλλα ο μονοτονια του σεξ! Αμα το εχεις βαρεθει τοσο πολυ ρε φιλε, παρτε αλλες στασεις, συμβουλευτειτε περιοδικα, ξερω γω....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41351 από Antre στις 29 Ιουλίου 2007, 4:48μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αναφορά: (TechnoLuv@24 Ιουλίου 2007)
egw exw allo provlima k thelw na m peite ti na kanw otan paw na teliwsw panta spaei i kapota peste m ti na kanw exw trelathei trexw sinexeia se giatrous gia xapia k tetoia po po exw varethei tin zwi m pleon



Με τα again έχεις δοκιμάσει ; Εγώ αυτά χρησιμοποιώ.

Και κάτι ακόμα, δεν πιστεύω να βάζεις βαζελίνες και άλλες μαλακίες... αυτά κάνουν το προφυλακτικό να λιώνει. Ακόμη τα προφυλακτικά με γεύσεις σπάνε πολύ πιο εύκολα. Ουσιαστικά είναι για να κάνει στοματικό η κοπέλα σε κάποιον που δεν τον εμπιστεύεται

Πάντως τα πιο ανθεκτικά προφυλακτικά είναι τα "Yes sir". Αυτά για να καταλάβεις είναι ιδανικά για πρωκτική διείσδυση αλλά είναι λίγο χοντρά... δεν ξέρω αν θα σου αρέσει η αίσθηση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41356 από sak1sdrz στις 29 Ιουλίου 2007, 5:41μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
εγω θα σου συνιστουσα το bily boy,φιλε προσεχε με το χαπι της επομενης ημερας γιατι αν το παρει η κοπελα μετα απο δυο φορες υπαρχει περιπτωση στειρωσης
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41376 από ORTEGA στις 30 Ιουλίου 2007, 2:36πμ

ORTEGA

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2007
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
1. o arismas ta eipe xuma kai tsoubalata.
2.nomizw oti prepei na idiabreis alla profulaxtika opws eipan ta pa
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41378 από ORTEGA στις 30 Ιουλίου 2007, 2:39πμ

ORTEGA

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2007
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
opws eipan ta paidia
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login