Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Τρίτη, 21 Μαΐου

Αν τελειώσεις μετά την κοπέλα ;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41266 από Antre στις 27 Ιουλίου 2007, 2:26μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αν κάνοντας sex ο άντρας τελειώσει αρκετά αργότερα αφού τελειώσει η κοπέλα μήπως ψιλοξενερώνει η κοπέλα .

Συγκεκριμένα τις περισσότερες φορές τελειώνω αρκετά αργότερα από τη κοπέλα , ακόμα και αν έρθει 2 φορές η κοπέλα. Μήπως αυτό είναι ξενέρα για την κοπέλα ; Καμιά τεχνική να τελειώνεις κοντά στη στιγμή που θες ;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41267 από senza paura στις 27 Ιουλίου 2007, 2:49μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Τώρα τεχνικές γι' αυτό που λες δεν ξέρω... Αλλά δεν νομίζω να είναι κακό αυτό... Ίσα-ίσα θα έλεγα προσφέρει μεγαλύτερη ικανοποίηση στην κοπέλα... Κακό νομίζω είναι το αντίθετο, να τελειώνεις πριν την κοπέλα... Εγώ πάντως τελειώνω ακριβώς μαζί με την κοπέλα μου αλλά δεν ξέρω πως γίνεται...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41276 από ORTEGA στις 27 Ιουλίου 2007, 7:11μμ

ORTEGA

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2007
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
1 texniki an kai den exw kanei sex einai na to paizeis ligo prin erthei ekeinh.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41280 από .:Nick:. στις 28 Ιουλίου 2007, 1:30πμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Εγώ μπορώ να σχολιάσω για αυτό το πόστ Άντρε...
Εμείς ψαχνόμαστε να βρούμε τρόπο να μην τελειώνουμε γρήγορα και εσύ μας έρχεσαι τώρα και μας λές τρόπο για να τελειώνεις πιο γρήγορα?Τέλος πάντων...
Η τεχνική του Ορτέγκα είναι απ' ότι κατάλαβα για να μην τελειώνεις γρήγορα δηλάδη κάτι το οποίο εσύ δεν ζητάς να βρείς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41283 από Antre στις 28 Ιουλίου 2007, 2:23μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Κοίτα πιο μικρός και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα. Δηλαδή όλοι μας τελειώναμε πρόωρα... και τώρα αν εγώ μείνω μπάκουρος και έχω πάνω από 3 μήνες να πάω με γυναίκα , πρόωρα θα τελειώσω. Όποτε μην ανησυχείς.

Ortega αυτό κάνω περίπου (δηλαδή στα προκαταρκτικά την αφήνω να "παίξει" με το εργαλείο μου) αλλά όταν το κάνω φοβάμαι μην τελειώσω πρόωρα και κρατιέμαι.. αλλά μετά αν έχω κρατηθεί αρκετή ώρα δεν μπορώ να τελειώσω.

Καμιά κοπέλα να μας πει αν θα τη ξενέρωνε αυτό;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41350 από artemw στις 29 Ιουλίου 2007, 4:46μμ

artemw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
ε ποσο πιο πολυ μετα τελειωνεις???? κοιτα αν δεν ειναι πολυ, δεν υπαρχει προβλημα, γτ ως γνωστον ο οργασμος της γυναικας κραταει περισσοτερο!

αν ειναι πολυ ωρα... θα ξενερωνα! (προσωπικη αποψη παντα!)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41352 από Antre στις 29 Ιουλίου 2007, 4:54μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ναι αυτό με φοβίζει. Παράπονα βέβαια δεν μου χουν κάνει.. αλλά από την άλλη αν την έχεις φέρει 2 φορές (καμιά φορά και 3 φορές) μπορεί να το νιώθει μαλακία να πει κάτι. Βέβαια θα μπορούσε να με τελείωνε εκείνη.

Εσένα σου χει τύχει ; (αν γίνομαι αδιάκριτος απλά αγνόησέ το)

Κατά τι γνώμη σου τι είναι προτιμότερο. Να τον τελειώσεις αλλά αρκετά αργότερα με διείσδυση ... ή να τον φέρεις εσύ, δηλαδή με στοματικό;
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #41355 από artemw στις 29 Ιουλίου 2007, 5:17μμ

artemw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σιγα μην σου το πει κιολας! Οι περισσοτερες δεν το λενε! Αν και το θεωρω μαλακια, μερικα πραγματα πρεπει να λεγονται, με τροπο βεβαια!

Τι ειναι προτιμοτερο ε? να τον τελειωσω εγω βεβαια! Δεν ξερω για αλλες, αλλα μαρεσει να τελειωνει ο αλλος και να ξερω οτι το προκαλεσα εγω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41357 από sak1sdrz στις 29 Ιουλίου 2007, 5:43μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
εχω ενα φιλο που κανει να τελειωσει πανο απο μιαμιση ωρα και οσες γκομενεσ εχει γαμισει εχουν κολισει αρα μαλον καλο ειναι να τελειωνεις πιο μετα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41369 από barmanidhs στις 29 Ιουλίου 2007, 9:59μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
re seis to pan sto sex einai na to ka8ystereis oso pio polu mporeis mporeis gia na to eyxaristiesai perissotero
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login