Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τι θα κάνω μήπως είμαι γκεΐ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158636 από Kkka στις 11 Ιουνίου 2022, 6:26πμ

Kkka

banned
μέλος από: 9/6/2022
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γειά σας αγαπητά μέλη του φτου
Το πρόβλημα μου είναι το εξής ενώ με καβλωναν οι στ8 τσόντες τώρα γίνετε μόνο με γκεΐ δηλαδή έχω μια καυλα αλλά όχι τοσο όσο στις γκεΐ και ναι με αρέσουν πολύ τα κορίτσια και θέλω πολύ να γαμησω ένα και φαντασιωνομαι κιόλας να το κάνω απλά μ αρέσει να βλέπω έναν άντρα με την πουτσα έξω η με διηγιρουν η ρωγες
Μπορεί κάποιος να μου πει τι γνώμη του παρόλα αυτά έχω τύψεις όλοι την ώρα και το σιχαίνομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #158649 από Katee75 στις 14 Ιουνίου 2022, 4:19μμ

Katee75

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2021
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν με καλύπτει το "μου αρέσει να βλέπω έναν άντρα γυμνό"..θες να κάνεις σχέση με έναν άντρα?θες να κάνεις σεξ με έναν άντρα?έχεις νιώσει ποτέ κάτι για έναν άντρα?

Αν απαντήσεις ναι στο ότι θες να κάνεις σεξ με έναν άντρα ας πούμε,μπορεί να σημαίνει δύο πράγματα.Ειτε ότι το είδες και έχεις απλά την περιέργεια,ή όντως σε ελκύει και το ίδιο φύλο.

Αν πάλι δεν συμβαίνει τίποτα από όλα αυτά και απλά το έχεις στο μυαλό σου,προφανώς,αν τα αναπαράγεις συνέχεια δεν θα ηρεμήσεις,για να δεις λογικά τα πράγματα.

Θέλω να σου πω ότι στην τελική εσύ ξέρεις πως νιώθεις.Αλλα η γνώμη μου είναι,πως αν αυτός ο προβληματισμός ξεκίνησε από τις τσόντες και όχι από την περιέργεια σου ή την έλξη σου προς ενα άτομο του ίδιου φύλου,τότε πολύ πιθανό να μην είσαι γκέι και απλά να είναι στο μυαλό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158652 από Kkka στις 15 Ιουνίου 2022, 4:17μμ

Kkka

banned
μέλος από: 9/6/2022
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λες η αλήθεια είναι νιώθω μια έλξη αλλά το θέμα είναι πως άρχισε η έλξη μετά της τσόντες. Οποίος δηλαδή και αν είναι γυμνασμένος με ενδιαφέρει αλλά και ζηλεύω ταυτόχρονα δεν ξέρω περίεργη φάση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login