Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εγκυμοσύνη και πιθανότητες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158764 από marizaki86 στις 24 Ιουλίου 2022, 8:01πμ

marizaki86

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους!
Δεν είμαι ιδιαίτερα έμπειρη στο σεξ για αυτό και αποφάσισα να ρωτήσω εδώ. Έκανα σεξ μερικές φορές 2-3 μέσα στις γόνιμες μέρες. Όλες οι επαφές έγιναν με χρήση προφυλακτικου. Δεν αντιλήφθηκαμε να έσπασε όμως ο φίλος μου τελείωσε ενώ ήταν μέσα μου φορώντας το προφανώς. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Ανησυχώ λίγο γιατί δεν έτυχε να έχω επαφή ποτέ εντός των γονιμων ημερών. Σας ευχαριστώ πολύ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #158765 από HapHap στις 24 Ιουλίου 2022, 12:48μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ειναι ολα οπως τα λες, τοτε δεν παιζει με τιποτα να εισαι εγκυος. Μην ανησυχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158769 από marizaki86 στις 25 Ιουλίου 2022, 12:06πμ

marizaki86

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2022
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ναι, έτσι έγιναν τα πράγματα. Η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα λίγο διότι μπήκα και διάβασα στο ίντερνετ...Παντου έλεγε ότι καμία μέθοδος αντισύλληψης δεν είναι 100% σίγουρη κλπ. Οι μόνες λεπτομέρειες που μπορώ να προσθέσω που δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο είναι, ότι το σεξ όλες τις φορές κράτησε αρκετή ώρα και σε κάποιες φάσεις ήταν πολυ εντονο. Παρόλα αυτά, ό,τι έγινε, έγινε με προφυλακτικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158770 από HapHap στις 25 Ιουλίου 2022, 1:18πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Να σαι καλα. Δεν εχουν σημασια η ενταση, η διαρκεια κλπ. Αφου εγινε με προφυλακτικο και δεν εσπασε, δεν υπαρχει κινδυνος. Ο λογος που ακομα και με προφυλακτικο δεν ειναι 100% σιγουρη η αντισυλληψη ειναι οτι μπορε να σπασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login