Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Θέλω να της το κάνω όταν κοιμάται

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41443 από tonystr9 στις 31 Ιουλίου 2007, 3:37μμ

tonystr9

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
giasas thelo na to kano me tin kopelamoy miafora kai aftina kimate alla oses fores to dokimasame afti arxizi kai gargaliete
kai moy tin exispasi kai ego thelo na paro aftin tin empiria pos na to kano kanis kseri kana giatrosofi ? na kimithi to koritsi alla kati poy na kani kai gia andres giati tha to kanoyme kai antistrofa meta iparxi tipta ?

προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #41444 από sak1sdrz στις 31 Ιουλίου 2007, 4:34μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ego file dio pragmata exo sto mialo mou 1on na tin bgaleis mia mera ekso na tin kaneis stoypi apo ta ksidia eno esy den tha exeis piei kai ti tha kanei meta otan paei spiti tha pesei kserei kai tote drase h meta ''ipnotiko''
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41445 από tonystr9 στις 31 Ιουλίου 2007, 5:00μμ

tonystr9

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
problima den pini poli eki kolai tothema efxaristo kana ipnotiko kati den iparxi ? kataprotimisi aftosxedio ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41447 από TechnoLuv στις 31 Ιουλίου 2007, 5:36μμ

TechnoLuv

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2007
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
iparxei dwstis special K meta apo 2 wres tjha tin parei o ipnos alla oxi mono tha tin parei apla o ipnos tha koimate k gia 1 24oro olokliro opote tha tin kaneis oti thes;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41452 από Mayra_ στις 31 Ιουλίου 2007, 5:53μμ

Mayra_

μέλος από: 9/4/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Όταν λες οτι θα το κάνετε και αντίστροφα το όλο νταλαβέρι πώς το εννοείς;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41458 από tonystr9 στις 31 Ιουλίου 2007, 9:07μμ

tonystr9

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
to antistrofo to egrapsa eidi itan afti konta mono ego tha tis to kano ipnato kai kala afto to special k poy tha to bro re paidia ? kai {iparxi kati xiropiito poy mporo na ftiakso ego ? }
i ine koyfo ?
efxaristo
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41460 από the_loulister στις 31 Ιουλίου 2007, 9:31μμ

the_loulister

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2007
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Εύκολο είναι tonystr9, θα πας στο σούπερ μάρκετ με ένα 5ευρω το πολύ. Θα πας στο διάδρομο με τα δημητριακά και θα ψάξεις στο ράφι με τα Κellogg's. Θα δεις ένα κουτί άσπρο με ένα μεγάλο κόκκινο Κ...αυτό είναι το Special K. Θα το αγοράσεις και θα πεις στη γκόμενα..."μωρό μου σου ετοίμασα βραδυνό". Θα χοροπηδήξει αυτή από χαρά, θα σκάσεις εσύ με το κουτί και ένα μπολ με γάλα...θα σερβίρεις θα φάει και όλα κομπλέ!Θα κοιμηθεί σαν μωρό που λέμε...
Για ακόμη καλύτερο ύπνο και στρώσημο επιδερμίδας, συστήνω και μία κουταλιά μέλι!

υ.γ. αυτό πάλι να το κάνεις στον ύπνο καινούργιο βίτσιο? τι νεκροφιλία και μαλακίες..."ανέστησες τον πεθαμένο" σε νέα βερσιόν! Μακάριοι οι πτωχοί τω υπνοσεντόν...Ελέησον ημάς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41469 από tonystr9 στις 31 Ιουλίου 2007, 10:31μμ

tonystr9

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
aplos thelo na pro ti emiria re paidia min pe pareksigital

aplos thelo na ksero me ti mporo na kimiso to moraki kai an ginetai bathia
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41480 από tonystr9 στις 01 Αυγούστου 2007, 2:41μμ

tonystr9

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ti ipnotika iparxoyn poy den thelun sintagi apo giatro ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42054 από giannhsthesalon στις 25 Αυγούστου 2007, 10:55πμ

giannhsthesalon

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αναφορά: (the_loulister@31 Ιουλίου 2007)
Εύκολο είναι tonystr9, θα πας στο σούπερ μάρκετ με ένα 5ευρω το πολύ. Θα πας στο διάδρομο με τα δημητριακά και θα ψάξεις στο ράφι με τα Κellogg's. Θα δεις ένα κουτί άσπρο με ένα μεγάλο κόκκινο Κ...αυτό είναι το Special K. Θα το αγοράσεις και θα πεις στη γκόμενα..."μωρό μου σου ετοίμασα βραδυνό". Θα χοροπηδήξει αυτή από χαρά, θα σκάσεις εσύ με το κουτί και ένα μπολ με γάλα...θα σερβίρεις θα φάει και όλα κομπλέ!Θα κοιμηθεί σαν μωρό που λέμε...
Για ακόμη καλύτερο ύπνο και στρώσημο επιδερμίδας, συστήνω και μία κουταλιά μέλι!

υ.γ. αυτό πάλι να το κάνεις στον ύπνο καινούργιο βίτσιο? τι νεκροφιλία και μαλακίες..."ανέστησες τον πεθαμένο" σε νέα βερσιόν! Μακάριοι οι πτωχοί τω υπνοσεντόν...Ελέησον ημάς...



Ελεοσ αυτο με τα special K δεν ισχυει, εγω τρωω επειδη παιρνει η μανα μου και δεν μου κανουν ΤΙΠΟΤΑ... μλκιες...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login