Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ένας Χριστόδουλος να μαζεύει υπογραφές για τις ταυτότητες ώστε να γράφουν με το στανιό το Χριστιανός Ορθόδοξος, να ξεχωρίσουν οι μούλοι από τους ντόπιους—η πεμπτουσία της διάκρισης
Τρίτη, 21 Μαΐου

αράχνες...αλλά οχι και σχέση...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41533 από atimoutsiko στις 08 Αυγούστου 2007, 12:52πμ

atimoutsiko

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2006
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ρε παιδια,


είμαι μόνη μου απο τον περασμένο οκτώβρη...χρόνια δηλαδή...ακόμα δεν είμαι για σχέση, αλλά δε μου βιαίνει και η ξεπέτα!!!...οι ορμόνες μου όμως πεινάνε λιγο...καμια ιδεα?( τα ορθογραφικά, ειναι το κουσούρι μου...)
τα λεμε!!!!!φιλια

προφίλάλλα...
Μήνυμα #41534 από dimb στις 08 Αυγούστου 2007, 1:08μμ

dimb

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
1) kita na ksekolisis kai na arxisis na psaxnese siga siga . giati kai ayto einai san th mixani theli doylema gia na min kolisi .
2) e an den thelis ksepeta iparxi kai o arxeos tropos toy xiroglikanoy :) sigoyros kai asfalis
3) h zoi einai oraia kai mikri giayto foyr sto psito giati ta xronia pernane kai meta tha les ti mal...... ekana
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41535 από sak1sdrz στις 08 Αυγούστου 2007, 3:01μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ego tha sinfoniso me ton dimb sto 1 kai sto 3 kai se proteino se kamia periptosi na min kaneis to deutero an kapia ginaika thelei na ikanopieithei mporei opiadipote ora kai stigmi na vrei kapion kai pisteuo pos einai kalitero kai pio apolaustiko apo to daxtilo(min me bgei kanena onoma pisteuo eipa)min afineis omos ton xrono na kilaei vres ena paidi kane sxesi mazi tou kai ola erxonte mona tous meta
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42396 από Raspoutin στις 31 Αυγούστου 2007, 10:07μμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Δεν είσαι έτοιμη για σχέση, δεν γουστάρεις ξεπέτα, και οι ορμόνες βαράνε καμπανάκι. Δεν κολλάνε όλα μαζί, για βάλτα σε μια προτεραιότητα. Δεν είναι παράλογα όλα αυτά που νοιώθεις, σε καλό δρόμο είσαι, απλά, ζύγισέ τα, σκέψου, μην πουλήσεις την αξιοπρέπειά σου, ούτε να πνίξεις τις ανάγκες σου. Θα μου πεις, πως θα γίνουν όλα μαζί,ε? Γι αυτό σου λέω σκέψου και ζύγισε, είναι λεπτές οι ισορροπίες..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42446 από balomenos στις 01 Σεπτεμβρίου 2007, 5:55μμ

balomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2007
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δεν υπαρχει καποιος απο το περιβαλλον σου που να σου αρεσει;
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login