Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

help i need somebody...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43539 από knobhead στις 03 Οκτωβρίου 2007, 4:57μμ

knobhead

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σ όλους σας..Εχω μια απορία...λοιπόν,ξερω οτι σ λιγο καιρο καποιος που μ αρεσει πολυ θ μ πει να κανουμε φαση αλλα κ να πρωχωρήσουμε...εγω είμαι παρθένα κ ξερω οτι όλη αυτη η φαση θα παιχτεί μεσα στο αυτοκίνητο...Μπορούμε να το κάνουμε στο αυτοκίνητο?θα τρέξει πολύ αίμα?
ευχαριστω προκαταβολικά..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43546 από Dobermann στις 03 Οκτωβρίου 2007, 9:07μμ

Dobermann

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γεια σου!Στο αυτοκίνητο ε..κάπως άβολο θα είναι αλλά περι ορέξεως..Εφόσον είσαι παρθένα σε συμβουλεύω να του το πεις(σε περίπτωση που δεν το χεις ηδη πει). Να μην φοβάσε, θα πονέσεις λιγο στην αρχή αλλά μετα θα μπεις στο νόημα.Επίσης δεδομένου οτι ο παρθενικός υμένας είναι επίσης τρύπα,αν αυτός που σου αρέσει δεν είναι εντέλως άσχετος και άγαρμπος τότε δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλεις αίμα.Άσε που αν κρίνω από τη δική μου πρώτη φορά κ πολλών άλλων κοριτσιών που κάνω παρέα,το αίμα-της-πρώτης-φοράς είναι πάρα πολύ σπάνιο(κ καθόλου φυσιολογικό)φαινόμενο.
Πάντως το βασικό είναι να πάρετε προφυλάξείς(εννοείται!!!)κ εσύ να χεις στο μυαλό σου πως πας για να περάσεις παααρα πολύ καλά!!!
Ελπίζω να σε βοήθησα!
Άντε κ καλό βόλι!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43589 από mardap στις 06 Οκτωβρίου 2007, 11:03πμ

mardap

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λοιπόν κούκλα μου,
ο παρθενικός υμένας βάση ανατομίας είναι κάτι σαν την επιδερμίδα.
είναι δηλαδή κάτι σαν πολυ πολύ λεπτό δέρμα
και επειδή σπουδάζω το αντικείμενο.. Θα σου πω ότι υπάρχουν περοπτώσεις που έχουν αρκετό αίμα (περίπου μία κυλίδα σαν αυτή που αφήνει ένα ποτήρι του νερού, άλλες που βγάζουν σταγόνες (συνήθως μιση -μία ώρα μετά) και άλλες που δεν έχουν καθόλου..
τώρα το αν θα πονέσεις εξαρτάται απο το πόσο φοβάσαι κα το αν κάνεις κάποιο άθλημα.. αν κάποιος κάποιο άθλημα θα πονέσεις γιατί η περιοχή είναι πολύ σφιχτή και αν φοβάσαι θα νομίζεις ότι πονάς.. και στις 2περιπτώσεις ο πόνος δεν κρατάει πάνω από ένα λεπτό.
όσο για το αμάξι (βάση εμπειρίας) εμένα μ'αρέσει..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43594 από Paulie στις 06 Οκτωβρίου 2007, 4:49μμ

Paulie

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Merikes files mou lene oti i proti fora ponaei para poly k afto me kanei na psilofovamai...
Kai mardap ti ennoeis <<mia kilida san afti pou afinei ena potiri tou nerou?>>
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43603 από nastos στις 07 Οκτωβρίου 2007, 12:14μμ

nastos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ego eixa 1 fili pou xepartheneutike kai dn katalabe tpt... oute kn an mpike
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43666 από Dobermann στις 08 Οκτωβρίου 2007, 11:07μμ

Dobermann

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2007
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Mardap αυτά που έγραψα στην κοπέλα τα ξέρω από γυναικολόγο κ το αίμα δεν ειναι φυσιολογικό,είναι τραυματισμός.Επιπλέον αν ο παρθενικός υμένας ήταν δερμα χωρις τρυπούλα τότε η περίοδος πώς θα έβγαινε???Τέλος κανω κολύμβηση εδώ κ 16 χρόνια κ δεν ένιωσα κανέναν φοβερό ή πιο φοβερό πόνο από οσο φίλες μου που δεν γυμνάζονταν.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43912 από SchooLiGaN στις 15 Οκτωβρίου 2007, 8:42μμ

SchooLiGaN

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
NAI NAI PITE TIS K ALA TETOIA..EXOUME FTASEI SE SIMIO POU ANTI NA PAREI TI GNOMI MIAS FILIS TIS PREPEI NA RWTAEI PAIDIA MESW INTERNET POU DEN TA KSEREI KAN KAI TA RWTAEI GIA TO AN 8A PONESEI H OXI??? MIPOS 8ELETE NA SAS DOSOUME ANAFORA K NA MAS PEITE TI GNOMI SAS GIA TO POTE PAME KOUTALETA???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43913 από SchooLiGaN στις 15 Οκτωβρίου 2007, 8:43μμ

SchooLiGaN

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
TOUALETA* SOZ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43914 από ksanthoulla στις 15 Οκτωβρίου 2007, 8:45μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
tin gnwmi mas rwtaei t koritsi..e3allu den 3eroume poia einai..kai oi files tis mporei na min simvoulevoun kala..den 3ereis ti ginete stn ka8ena...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43922 από marshal στις 15 Οκτωβρίου 2007, 10:16μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
egw nomizw pws t car dn ine k i kaliteri idea (toulaxiston g t prwti fora :D)oso g t an 8 ponesis..egw proswpika dn ixa tetio provlima k g afto mi fovase k apla apolafse t stgmi..!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login