Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Περιτομή εφαρμογή προφυλακτικου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #162999 από Crab στις 30 Νοεμβρίου 2022, 6:21πμ

Crab

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2022
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα ξανά,

Όπως ειχα γράψει σε προηγούμενο ποστ και μου έλυσε τις περισσότερες απορίες ο @panos σημερα εχω αλλη μια.

Αφου περασε ο μήνας και έφυγαν τα ραματα σήμερα προσπάθησα να κάνω σεξ με την κοπέλα μου.
Δεν είχα υπολογίσει όμως ουτε είχα κάτσει πιο πριν να δοκιμάσω πως μπαίνει ένα προφυλακτικο μετα την αλλαγή του πέους μου με την επέμβαση της περιτωμης.

Έτσι μολις πηγα να βάλω το προφυλακτικο για κάποιο λόγο ειτε λόγο φόβου η άγχος δεν μπορούσα να το περάσω κάτω από το κεφάλι του πέους.
Δηλαδή έμπαινε μεχρι το κεφαλάκι και μετα κωλουσε δεν ανεβαίνε πάνω στο πετσακι έμενε εκει.
Και ολη η πράξη οδηγήθηκε σε μια τεράστια αποτυχία.

Μπορεί κάποιος με ανάλογη εμπειρία που να έχει κάνει την επέμβαση να μου απαντήσει σχετικά με αυτό;

Έκανα κάτι λάθος; Θελω μεγαλύτερα προφυλακτικά;

Υ.Γ Τις επόμενες μέρες θα παω στο γιατρό οποτε αναγκάστηκα θα τον ρωτήσω αλλα δεν θέλω να φανώ τοσο μ@λ@κ@ς
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #163016 από Panos888 στις 06 Δεκεμβρίου 2022, 2:25πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε μου. Καταρχήν ευχαριστώ για την αποδεκτή (και κατ'επέκταση για τα δωρεάν μηνύματα).

Ακόμα δεν έχω ανακλύψει πως μπορώ να δώσω και εγώ αποδεκτή σε κάποιον

Έτσι όπως το περιγράφεις ή το αντιλαμβάνομαι, μάλλον έβαλες ή προσπαθούσες να βάλεις το προφυλακτικό ανάποδα.

Δοκίμασες αρκετές φορές να το τοποθετήσεις; Κανονικά με το που το ακουμπάς, το σπρώχνεις προς το κάτω και αυτό κατεβαίνει εντελώς.

Στη θέση σου θα δοκίμαζα μόνος να επαναλάβω τη διαδικασία της τοποθέτησης.

Προσωπικά, μετά την επέμβαση, δεν έχω βάλει και γενικά δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ, αλλά βάσει της περιγραφής σου αυτό καταλαβαίνω, ότι δεν έκανες σωστή τοποθέτηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163032 από Crab στις 12 Δεκεμβρίου 2022, 10:24πμ

Crab

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2022
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα Πανό ειχα διαβάσει το μήνυμα σου αλλα ξεχάστηκα να απαντήσω λόγω υποχρεώσεων.

Οχι δεν ήταν η λάθος εφαρμογή προφυλακτικου αυτά γινόντουσαν κάποτε 😜.
Τοτε δοκίμασα τα κλασικά προφυλακτικά και δεν μπορούσα να το φορέσω ολόκληρο...δοκίμασα αλλά πιο ελαστικά και μπήκε κανονικά βέβαια το ψυχολογικό κομμάτι παλι δεν με άφησε να....μετα απο σχεδόν 1.5 μηνα απο την επέμβαση.

Ακόμα νιωθω ευαισθησία στο πέος κυρίως στο πάνω κομμάτι, επιπλέον οταν κανω μπανιο και ρίχνω νερό πάνω στο πέος αυτο βγάζει απο κατω απο το πετσακι κατι σαν κόκκινες φλυδες (οχι ράμματα αυτά έχουν φύγει καιρο ) σαν κλωστές που σιγα σιγα επιχείρησα μήπως φεύγουν με το χέρι αλλα τίποτα. Απλως κρέμονται όταν τρέχει το νερό πάνω.

Τέλος ειναι να παω στο γιατρό οπως μου ειχε πει ένα μήνα πριν. (Βεβαια καθυστέρησα 15 μερες θα έπρεπε να είχα πάει 26 του μήνα )

Εσενα σου είχε πει να πας;
Και αν ναι τι σου έκανε; Απλως σε είδε;

Ελπίζω να είσαι καλά και περιμένω απάντηση!
Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163034 από Panos888 στις 14 Δεκεμβρίου 2022, 12:29πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2
Καλημέρα.

Αν δεν είναι λάθος η εφαρμογή τότε ίσως η βάλανος θέλει χρόνο ακόμα για να σκληρύνει και να φύγει αυτή η ευαισθησία που νοιώθουμε το πρώτο διάστημα.

Έγραψε:(Crab@12 Δεκεμβρίου 2022)
Ακόμα νιωθω ευαισθησία στο πέος κυρίως στο πάνω κομμάτι, επιπλέον οταν κανω μπανιο και ρίχνω νερό πάνω στο πέος αυτο βγάζει απο κατω απο το πετσακι κατι σαν κόκκινες φλυδες (οχι ράμματα αυτά έχουν φύγει καιρο ) σαν κλωστές που σιγα σιγα επιχείρησα μήπως φεύγουν με το χέρι αλλα τίποτα. Απλως κρέμονται όταν τρέχει το νερό πάνω.


και εγώ είχα αυτές τις κλωστές, είμαι σίγουρος ότι είναι τα ράμματα, τουλ. σε εμένα.

Έγραψε:(Crab@12 Δεκεμβρίου 2022)Τέλος ειναι να παω στο γιατρό οπως μου ειχε πει ένα μήνα πριν. (Βεβαια καθυστέρησα 15 μερες θα έπρεπε να είχα πάει 26 του μήνα )
Εσενα σου είχε πει να πας;
Και αν ναι τι σου έκανε; Απλως σε είδε;
Ελπίζω να είσαι καλά και περιμένω απάντηση!
Ευχαριστώ!


Εγώ τον πήρα τηλ. και πήγα να με δει γιατί είχα φάει μεγάλες φρίκες τον πρώτο καιρό. Όταν πήγα με διαβεβαίωσε ότι πάω πολύ καλά, με έβαλε να ξαπλώσω και με το χέρι άρχισε να βγάζει τα ράμματα τρίβοντάς το με δύναμη. Σχεδόν δάκρυσα από τον πόνο αλλά δεν έβγαλα άχνα.

Μετά μου είπε να βάζω bepanthol μετά το μπάνιο - κάτι που επιμελώς αμέλησα - μιας και δεν τα πάω καλά με κρέμες και περιποιήσεις, τα βαριέμαι εντελώς όλα αυτά.

Όλα τα παραπάνω έγιναν στις 3 με 3,5 εβδομάδες από την επέμβαση.

Τέλος πάντων για να μη σε μπερδεύω, πήγαινε στο γιατρό και πες του όλους τους προβληματισμούς σου. Είμαι σίγουρος ότι όλα είναι εντάξει, απλά είναι μία μεγάλη αλλαγή και μας παίρνει καιρό μέχρι να το συνηθίσουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163036 από Crab στις 14 Δεκεμβρίου 2022, 9:26πμ

Crab

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2022
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για την επίσκεψη σου στον γιατρό με φοβίσες ετσι οπως τα είπες....

Βέβαια ήσουν στις 3 βδομάδες αλλα και παλι εγω νομιζα οτι θελει απλως να με δει....
Βλέπω να φεύγω σακατεμενος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163039 από Panos888 στις 14 Δεκεμβρίου 2022, 3:33μμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 68 αποδεκτές 2
Μη μασάς. Το ότι η δική μου εμπειρία ήταν δυσάρεστη εκείνη τη χρονική στιγμή, δε σημαίνει ότι θα συμβεί το ίδιο και με εσένα.

Να πας και να του πεις ό, τι σε προβληματίζει. Στην ανάγκη σημείωσε τις απορίες σου σε ένα χαρτί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login