Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξύρισμα στο πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #165335 από Mpompos12 στις 29 Απριλίου 2023, 11:51πμ

Mpompos12

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/4/2023
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του ftou.

Είμαι 13 χρόνων και νομίζω ότι έχει έρθει η ώρα να ξυριστω στο πεος για πρώτη φορά. Δεν θέλω να πω κάτι στον μπαμπά μου γιατί νιώθω άβολα. Ξέρετε μήπως τι μπορώ να κάνω? Η πώς μπορώ να το πω στον μπαμπά μου?(βάζω αποδεκτή)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #165338 από ntinos_soul στις 30 Απριλίου 2023, 7:50πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,

Γιατί να ξυριστείς απο αυτή την ηλικία? Έχεις τόσες πολλές? Εγώ είμαι πολυ πιο μεγάλος αλλά δεν έχω ξυριστεί ποτέ μου επειδή μετά βγαίνουν άγριες και περισσότερες και πλέον θα ξυρίζεσαι εκεί για πάντα.

Αν κάνεις συχνά μπάνιο τότε θα είσαι οκ . Αλλα δέν νομίζω να έχεις τόσες πολλές τρίχες στο πουλί για να πρέπει να ξυριστείς . Εγώ εχω πάρα πολλές και καταλαβαίνεις πως είναι αλλα πιστεύεις οτι είναι άσχημο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165344 από Flexer στις 01 Μαΐου 2023, 8:46πμ

Flexer

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγω δεν του ειπα κατι απλα το εκανα, μια μερα παιρνω ενα ξυραφακι και ξυριστικα στον πουτσο (πριν 2 χρονια στα 13 νμζ) εαν θες κανε το ειναι οτκ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165345 από Mpompos12 στις 01 Μαΐου 2023, 9:13πμ

Mpompos12

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/4/2023
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Δεν έχω πάρα πολλέςαλλα θέλω να το κάνω. Όσο για εσένα...είναι πάνω σου. Εγώ γενικά θεωρώ ότι εκεί πρέπει να υπάρχει λίγο τρίχα. Ότι σου αρέσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165346 από ntinos_soul στις 01 Μαΐου 2023, 9:49πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Ίσως αν παω ποτέ μου με κοπέλα τότε να το σκεφτώ . Μέχρι τώρα αν και μεγάλος δεν έχω πάει και παραμένω παρθένος άρα και δεν έχει τύχει να το δεί κάποιο κορίτσι και να μου την πει... Απλά ίσως να μυρίζει κάπως ειδικά μετά απο τον αυνανισμό μιάς και δεν το κρύβω οτι αυνανίζομαι συνέχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login