Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα αισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Είναι σα να βλέπεις την πεθερά σου να πέφτει στο γκρεμό μαζί με το αυτοκίνητό σου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κεφαλάκι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #165361 από Borbet στις 08 Μαΐου 2023, 6:52πμ

Borbet

μέλος από: 27/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια παιδιά είμαι 18 χρονων και έχω ένα θεματάκι ( μπορεί και όχι για αυτό ρωτάω εδώ) όταν ανοιγω το πετσακι με στύση πάει μέχρι την μέση και όσο την παίζω πάει λίγο πιο κάτω κάποιες φορές και όταν σαλιώνω η βάζω υγρό κατεβαίνει φουλ κάτω αλλά είναι αρκετά σφιχτό γύρο γύρο δεν το νιώθω βέβαια αλλά δεν ξέρω αν θα με επηρεάζει στο σεξ.. όταν δεν είναι σε στύση κατεβαίνει μια χαρά.. αυτό Γτ γίνεται; Σορρυ για το μεγάλο κείμενο!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #165364 από randomname στις 09 Μαΐου 2023, 9:32πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Δεν έχεις θέμα. Όταν το πέος είναι σε στύση δεν είναι απαραίτητο να αποκαλύπτεται η βάλανος (κεφάλι), δηλαδή εάν το δέρμα δεν τραβηχτεί με το χέρι, συνήθως δεν κατεβαίνει από μόνο του. Επίσης, όταν το κεφαλάκι δεν έχει λιπανθεί π.χ. με σάλιο ή προσπερματικό υγρό κλπ., και ιδίως αν είσαι σε στύση, είναι νορμάλ να "σκαλώνει" κάπως το δέρμα αν πας να το κατεβάσεις επειδή είναι στεγνό. Αντίθετα, όπως είπες, εάν λιπανθεί κυλάει άνετα. Στο σεξ, επειδή το ανέφερες, ο κόλπος της γυναίκας είναι υγρός, οπότε όταν μπαίνει μέσα, γλιστράει μια χαρά. Έχε υπόψιν πως το δερματάκι όσο πιο συχνά το κατεβάζεις προς τα πίσω, τόσο περισσότερο θα χαλαρώνει σταδιακά, οπότε στο μέλλον θα γίνεται ακόμα πιο εύκολα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #166369 από Borbet στις 13 Μαΐου 2023, 2:50πμ

Borbet

μέλος από: 27/4/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login