Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

μπορει να μου πει καποιος??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47490 από paylos_2007 στις 12 Μαρτίου 2008, 4:20μμ

paylos_2007

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας ρε παιδια εχω ενα προβλημα και δεν ξερω τι ειναι εχω βγαλει στο πεος μου ενα μωβ πραγμα σαν μελανια και το εχω καιρο και αμα μου παρει πιπα η κοπελα μου ποναω...ομως οταν κανουμε ερωτα δεν ποναω καθολου ισα ισα!! ομως εκει που ειμαι μια χαρα σε στηση εκει πεφτω αποτομα και δεν μπορω να καταλαβω αν οφειλεται απο αυτο η απο το προβλημα που εχω!!   
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #47491 από lusifer στις 12 Μαρτίου 2008, 5:41μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μου αυτό που πρέπει να κανεις είναι να πας στο γιατρό γιατί δεν νομίζω να είναι καμια μελάνια αυτό το μοβ πράγμα που έβγαλες..τώρα δεν ξέρω αν οφείλονται σε αυτο που εβγαλες τα προβλήματα σου πάντως πήγαινε το συντομότερο δυνατό σε κάποιο γιατρό γιατι δεν νομίζω να είναι για καλο αυτό το πραγμα και εμείς δεν μπορούμε να ξέρουμε τι ακριβώς είναι για να σε σύμβουλεψούμε σωστα απλά διεβαζοντας αυτά που έγραψες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47500 από nikolao_s στις 12 Μαρτίου 2008, 10:46μμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
ΠΑΥΛΟ ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΗΣΥΧΟ "ελεγε η μαμα καποτε" ε σκεψου τωρα γιατι το ελεγε ;) απλα αφησε ησυχο το πεος σου και θα γιατρευτει μονο του ειναι το μονο σημειο οπου [αν δεν κολησεισ σιφυλη ή ειτζ] απο αλλα πραγματα δεν παθαινει τιποτα να το θυμασαι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47504 από ksanthoulla στις 12 Μαρτίου 2008, 11:49μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Συμφωνω με την Lusifer...Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επισκεφτης ενα Γιατρο το συντομοτερο δυνατον,για μια εξεταση..Τουλαχιστον αν συμβαινει οτιδηποτε,να το εχεις προλαβει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47508 από lusifer στις 13 Μαρτίου 2008, 12:09πμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
nikolao_s μα τι λες?να μην κάνει τίποτα??πχ αν είναι καμια μόλυνση λέμε τώρα επειδή είναι στο 'πουλάκι του να την αφήσει και θα γιατρευτεί μονη της??εσύ θα αφήσεις στείρο τον άνθρωπο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47560 από *fatsa* στις 14 Μαρτίου 2008, 8:56μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Ενας γιατρος θα σε διαφωτήσει!!!!ηρεμισε και πηγαινε για μια απλη εξεταση...Μπορει να ειναι και απο τα νευρα που βρισκονται εκει..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login