Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τη γυναίκα μου πάνω απ' όλα. Όλες τις άλλες από κάτω.
Τρίτη, 30 Απριλίου

ναι στην παρτούζα ή οχι?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48054 από koyneli στις 03 Απριλίου 2008, 6:28μμ

koyneli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2008
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας!Βρήκα καταλάθος το site και ομολογω πως δεν το πίστευα ότι θα υπήρχε κάτι τέτοιο! Και μιας που οι πιο πολυ από εσας είστε πιο έμπειροι θα ήθελα να μυραστώ το προβλημά μου!
Είμαι 25 και εχω μια παρανομη σχέση,και λεω παρανομη διοτι είναι παντρεμενος!Δεν πιστευα ποτε οτι θα μπορουσα να κανω σχεση με έναν παντρεμένο αλλα τελικά μου γύρισε μπουμερανκ!Εχουμε και μια...διαφορα ηλικίας της τάξεως των...25 ετών!όλα χάλια δηλαδη!Είμαστε μαζί 6 μήνες και ομολογώ ότι αισθάνομαι σαν να έχω σχεση με συνομιλικό μου!Αυτον τον ανθρωπο τον αγαπάω και τον νοιάζομαι και πάνω από όλα του έχω πει ότι είναι η οικογένειά του!Ξέρω ότι δεν υπάρχει μέλλον αλλα πραγματικά μαρέσει αυτό που ζω!και παρολη την διαφορά ηλικίας μπορώ να πω οτι έχουμε πολλά κοινα!Οσο αφορα το σεξ τεριάζουμε απόλυτα!Ένα προβληματάκι βέβαια εμφανίστηκε εδω και ενα μήνα περίπου!Θέλει να κάνουμε παρτούζα, είτε με αντρα (φίλο του) είτε με γυναίκα (φιλη μου).Η αλήθεια είναι οτι δεν πολυθέλω....από την άλλη βεβαια με εξητάρει η σκέψη αλλα μονο με άλλον αντρα.Με άλλη γυναικα δεν θέλω,δεν ξέρω γιατί ζηλευω!Θα μου πείτε γιατι με την γυναικα του δεν το κάνει!Ναι αλλα δεν την ξέρω και δεν είμαι και εγω μπροστα αλλα και το ήξερα απτην αρχή!Τώρα να είμαι εγώ μπροστά και να είναι και μια καλή μου φίλη...δεν το μπορώ! Εσείς τι μου προτείνεται και είσε του "οχι" πως να του δωσω να το καταλάβει?Ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48063 από lusifer στις 04 Απριλίου 2008, 3:13μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
ela vre koritsi m 25 xronon k mplekese s teties istories?mporis n gnorisis opio 8elis k n ftia3is mia igii sxesi,,mn arkise stes liges ores mazi t..gt n s agapa kapos xlomo t vlepo,,gia n s exi os 2 epilogi,,isos n s 8eli apla g n ekplirosi ts se3ualikes epi8imies p dn mpori n t ekplirosi i gineka t,,oso giafto dn nomizo an t 3eka8arisis pos d 8elis kati tetio n s afisi kiolas siga,,8 vri kiales 25xrones n t kinigun???dn t nomizo,,i n simvivastis n feri k kapio filo t,,opos vlepo 8 prepi n s exima8i pia n simvivazese,,stes ores pou tn volevun,,stous topus pou t volevun sta pragmata p t aresun,,alla eleos dn ise t pexnidaki t n s'programatizi'k n kanis oti 8eli,,k aftos 50xrono an8ropos m 8eli pexnidakia m mikres,,ine k pantremenos gkkkrrrr..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48076 από koyneli στις 04 Απριλίου 2008, 11:00μμ

koyneli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2008
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
thanks lusifer.Πραγματικά ουτε να τα ζουσες απο κοντα!Ακριβως ετσι ειναι η κατασταση αλλα δεν ξερω πως την πατησα και θελω να ειμαι με αυτον τον ανθρωπο παρόλο που ουσιαστικα δεν κερδίζω τιποτα παρα μόνο μερικέσ ωραιες στιγμες μαζί του ποθυ δυστυχως λόγω της κατράστασης το πότε θα είναι αυτες οι στιγμές το καθορίζει εκείνος!Και τόνιζω ότι από αποψη υλικών αγαθων ουτε θελω ουτε έχω κατι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48095 από *fatsa* στις 05 Απριλίου 2008, 4:05μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Αν τον αγαπάς οπως λες αστον με την οικογένεια του...Είναι απαίσιο αυτό που κάνεις...Βάλε τον εαυτό σου στη θέση της γυναικας του..Να έχεις κανει όνειρα για έναν αντρα να τον αισθάνεσαι το αλλο σου μισο και ξαφνικα να έρχεται μια και να τα διαλυει ολα...Θα κανεις αυτον τον αντρα να μην αισθανεται τπτ για την γυναικα του,να μην νοιαζεται τα παιδια του...Αν το μαθει η γυναικα του τι θα γινει?Θα τσακωθει μαζι σου..πολυ πιθανων απο το μισος που θα σ εχει ειναι να σε βλαψει..θα διαλυσεις μια οικογενεια..Δεν λέω οτι μπορει να μην βρει καποια αλλη αν τον αφησεις αλλα τουλαχιστον θα εχεις βγει εσυ απο αυτην την ιστορια..Αυτος το μονο που θελει ειναι να κανει σεξ μαζι σ..Να εκπληρώσει καθε αρρωστημένη επιθυμια που δεν ειχε κανει στη ζωή του..
κανεις κατι τοσο αισχρο και αντι να αναρωτιεσαι για τον εαυτο σου καθεσαι και αναρωτιεσαι για το αν θα δεχτεις η οχι την παρτουζα...μα καλα εισαι σοβαρη..?Ασε αυτο τον ανθρωπο..Δεν εχει τιποτα να σου προσφερει...Κοιταξε για κάποιον ελευθερο και απο σχεσεις και απο καρδια..κοιταξε για καποιον που δεν θα νιώθεις το σεξ μαζι του σαν αμαρτια αλλα θα το απολαμβανεις με ολο σου το ειναι...επισης να μην ειναι η μονη πραξη που θα τον κραταει μαζι σ...βρες καποιον που θα αγαπησει τα παντα σε σενα...τον τροπο που γελας,που κλαις,που θυμώνεις,που κοιμάσαι,που τρώς...ναι!! ολα αυτα που σε κανουν μοναδικη...γιατι εισαι μοναδικη οπως ολοι μας και δεν σου αξιζει να δινεις αγαπη σε καποιον που δεν αναγνωριζει ολα αυτα τα υπεροχα κομματια του εαυτου σου..δωσε αυτην την ευκαιρια στον εαυτο σου...Ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να αφησεις καποιον που αγαπάς..Θα σου ταξει τα παντα για να μεινεις κοντα σου..Αυτος ο ανθρωπος δεν σε αγαπα...οσα ψεμματα και να λέει για να στο αποδειξει...Κανενας αντρας που αγαπαει πραγματικα μια γυναικα δεν θα ήθελε να τη μοιραστει με καποιον αλλο..εσυ φαινεται οτι τον αγαπας γτ εχεις ανδοιασμους σε αυτα που σ ειπε...
Σκαψου οσα σου ειπα σε παρακαλώ...Ξερω ειναι δυσκολο να φυγεια απο μια σχεση 6 μηνων..αλλα βρες καποιον που θα αφεθει 100%ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!!φυγε απο την αμαρτια που εχεις πεσει ,ανοιξε τα ματια σου και δεν θα αργησει να ερθει..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48096 από lusifer στις 05 Απριλίου 2008, 4:55μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
i 3epernas ts fovus s i menis gia panta sti skia,,esi ti fovase oti dn 8 vris kapio allo pou n s agapisi?gt an minis etsi mia zoi 8 zis sti skia,,,ts ginekas t,ts zois t
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48130 από koyneli στις 06 Απριλίου 2008, 8:18πμ

koyneli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2008
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Lusifer σευχαριστω πραγματικα που μοθ μιλάς ετσι. Ισως μπορέσω και το σταματήσω αυτο! Αν και πραγματικά ουτε μου έχει τάξει τιποτα ούτε θέλω και κάτι παραπάνω.Δεν ξέρω πως κόλησα με αυτόν τον άνθρωπο. Πολές φορές τα βάζω με τον ιδιο μου τον ευατό γιατί ξέρω οτι δεν αξίζω αυτήν την κατάσταση! Απορρώ με εμένα γιατι παντα στις σχέσεις μου ήμουν άτομο που διεκδικούσε και απαιτούσε αποκλιστικότητα! Τώρα πως δέχομαι να είμαι δευτερη και καταιδρωμένη (που λένε) δεν ξέρω!
ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πάλι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48133 από *fatsa* στις 06 Απριλίου 2008, 1:32μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Για το δικο σου καλό φυγε απο αυτη τη σχέση...Κοιταξε τον εαυτό σου..Αυτός ο ανθρωπος δεν ειναι για σένα...Με συγχωρεις που σου μιλησα αποτομα στο προηγουμενο μηνυμα αλλα θυμήθηκα τις περιπέτειες μιας φίλης μου..Το μονο που ήθελα ειναι να σε κάνω να καταλαβεις οτι δεν αξιζει να δινεις αγαπη σε καποιον που δεν το εκτιμα..Βαλε τα δυνατα σου και να θυμάσαι οτι στη ζωή καποιου πρέπει να εισαι μοναδική κια οχι δευτερη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48148 από lusifer στις 06 Απριλίου 2008, 9:45μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
agapiti m kouneli,,lol,,isos aftos o antras na se vrike se kapia fasi ts zois s pou isun pio evaloti k giafto akrivos t logo n tn eroteftikes toso poli isos k toso efkola,,otan nio8ume mones arxizume n anarotiomaste gt ms simveni afto?gt idika s mena?dn a3izo kego n agapi8o?k o protos antras pou 8a mas pi pos ms agapa,pou 8 mas di3i pos niazete mas katakta,,t 8ema ine na mn niosume oti xoris afton 8 3anaminume mones(k distixos pistevo pos afto nio8is gt prin apafton esi tolmuses k diekdikuses enno tora ipotasese les k fovase pos 8 tn xasis,,an ine pote dinaton n s afisi aftos,,afou afti i katastasi tn volevi afantasta,,exi tn gineka t nikokira k esena g n pragmatopii ts fantasiosis pou dn tolma kan n anaferi s ekini)afto dn ine ali8ia alla otan skeftomaste kati tetio tote afto pou apokalume agapi katanta e3artisi,,gt e3artisi ine t n perimenis ores pano apto til gia n t akusis n xtipa k n ine aftos,,na perimenis meres mexri na kataferi na vri xrono k gia sena,,8 prepi na ine anipoforo na ton perimenis n teliosi apo mia alli gineka gia n er8i se sena,,n skeftese ts apires ores ts mona3ias s pos aftos vriskete s mia alli aggalia,,k n s mpenun trelles idees,,k s roto fili m a3izi tosos ponos g ts liges ores mazi t?aftes ts ores pou esi onomazis agapis alla aftos..?k an s agapa dn s agapa arketa etsi oste n s 8eli oloklirotika g ekinon k n 8eli n sinexisi t zoi t mazi s?aftos o an8ropos emfanos dn diati8ete n afisi t zoi t g sena mexri pou 8 pai afto k pos 8a katali3i,,?k an i zoi tou mazi me tin alli gineka ine toso xalia opos ime siguri pos tn parusiazi,,tote 8imise m gt meni mazi ts?mn mou pis apo lipisi gt 3erume k i 2 pos afto dn efsta8i..stamata n zis giaftes ts ores 'agapis'p s prosferi,,,n metras ts stigmes mexri na tn dis,, gt an to skeftis ponos ine afto pou nio8is kirios perisotero k aptin agapi s,,pos mporis n mn ponas 3erontas pos ka8e vradi plagiazi dipla apo kapia alli gineka?esto k an skeftete esena..pali kapia alli aggaliazi k mirazete tosa pola pou pote mazi s dn 8 exi opos i ikogenia,,tora esi akoma ise nea mporis n vris kapio pou 8 s agapisi giafto pou ise k oxi mono g kapies ores alla g oli tu ti zoi,,oloklirotika g sena k mono,,ti oreo pou akugete etsi?ase pou aftos tora ine enas a3ioprepis ikogeniarxis,,an ma8efti kati tetio 3eris poso 8a ponesi aptin antidrasi ton pedion t?pios 8a 3anagirisi na to kita3i sta matia?k pano apola n t sevete?afto 8 tn skotosi,,ola osa exi xtisi mia zoi mia agapimeni ikogenia dn 8 8eli kan n tn di,,an ton agapas ske4ou k afton..ase tn oso k an ponesi g sena aftos exi t zoi t k tn ikogenia t,,esi pera apafton ti exis??4a3e kesi giafto to allo miso pou ekini gineka nomise pos vrike k prospa8a n tn exis toso eftixismeno oste n mn kita3i pote alli gineka,,,gt alloste afto s a3izi oos k sti ka8e mia mas...n exis ena antra apoklistika g sena,,pou 8 agapa,8a niazete k 8 zi ka8e stigmi ts zois t mono gt exi sto plai t esena n tn sintrofevis
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48195 από koyneli στις 08 Απριλίου 2008, 7:25μμ

koyneli

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2008
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αχ...και οι δυο σας έχεται απολυτο δικαιο!
Πρέπει να τελειωσω αυτην την κατασταση και πρεπει να το κανω συντομα! Δεν κερδιζω τιποτα παρα μονο χάνω και αυτο ποθ εχω χάσει ειναι η αξιοπρεπεια μου! Οταν παλια μου λεγαν μια αντιστιχη ιστορια με καποιον παντρεμενο που απαταει την γυναικα του πρωτα τα εβαζα με αυτον και μετα με την....γκομενα! Και τωρα κατεντησα να ειναι εγω σε αυτην την θεση!!! Ειναι καταντια οντως! ΚΑι να πεις οτι δεν εχω αλλες ευκαιριες! Δοξα τον θεο και χωρις να το παιζω ωραια(ουτε θεωρω τον εαυτο μου ωραία) τον προηγουμενο μήνα εριξα δυο πολυ ωραιες χυλοπιτες για τα ματια του....παππου! Ξερω βεβαια οτι αυτο που ζω τωρα εχει ημερομηνια λήξης και αυτην φυσικα την οριζω εγω αλλα τελικα ηρθε η στιγμη που πρεπει να την ορισω!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48207 από lusifer στις 08 Απριλίου 2008, 11:07μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
lol koyneli efxaristo p m edoses t proti efxaristi idisi s mia xalia mera,,tn pappu???vlepo proxoramee,,k vlepume mprosta ms epitelus,,gt oso kalostekumenos k an ine kapios pali t 50 e ine,,,INTA pos na t kanume,,exi arxisi o megalos katiforos,,an idika pires afti tn apofasi logo afton p s ipame me kanis poli xarumeni,,vres ena agori oreo MIKROTERO apafton opou 8 mporis n kanis oti s er8i sto mialo mazi t xoris n fovase min s mini,,sto topo,,i zoi ine poli mikri gia n t spatalame se pragmata pou dn a3izun k dn prosferun tpt..move on
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login