Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πρώτη φορά

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48080 από kouneli στις 05 Απριλίου 2008, 12:28μμ

kouneli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Είμαι 17 και πρώτεινα στην κοπέλα μου <<η οποία είναι 17 και είμαστε σχεδόν 6 μήνες μαζί>>,να ολοκληρώσουμε τη σχέση μας.Η αντίδρασή της δεν μου φάνηκε αναμενόμενη επειδή γέλασε όταν της το πρώτεινα λεγωντάς μου οτι είναι ακόμα μικρή και οτι δεν περίμενε να της το πρωτείνω τώρα..(και οτι στα 20 δεν θα είχε πρόβλημα) περνάνε απ'το νου μου διάφορες σκέψεις αλλα δεν θέλω να την πιέσω γιατί πανω απο ολα την αγαπάω..περιμένω γνώμες για το πως να την κάνω να αλλάξει στάση ή τουλάχιστον να το ξανασκεφτεί//αν γίνετε αν οχι....................
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48082 από marshal στις 05 Απριλίου 2008, 2:26μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
και γιατι να αλλαξει γνωμη? αφου την αγαπας θα περιμενεις..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48083 από kouneli στις 05 Απριλίου 2008, 2:53μμ

kouneli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ναι ρε παιδί μου,όμως αν παρατήρισες ολη αυτή η συμπεριφωρά μου φάνηκε κάπως και περνάνε διάφωρες σκέψεις απ'το μυαλό μου.,.δεν μου φαίνεται και τοσο πιστευτή η απάντισή της και φωβάμαι...κατάλαβες?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48084 από kouneli στις 05 Απριλίου 2008, 2:54μμ

kouneli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
μη σου πώ δηλαδή οτι η συμπεριφορά της αυτή κατι μου έκανε και τώρα και να αλλάξει εκείνη γνώμη εχω μπερδευτεί και δεν ξέρω αν το θέλω και εγω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48085 από lelipi στις 05 Απριλίου 2008, 3:03μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Σε παραξένεψε το γεγονός ότι γέλασε? Αυτό προφανώς το έκανε από αμηχανία. Στο είπε εξάλλου ότι δεν περίμενε να της το πεις. Μην το της το ξανααναφέρεις το θέμα, δείξε της πόσο την αγαπάς και αν αλλάξει γνώμη πιστεύω θα σε κάνει να το καταλάβεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48086 από lusifer στις 05 Απριλίου 2008, 3:04μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
pistevo pos i simperifora ts itan ligo ipervoliki dn itan anagki n gelasi kiolas,,idika g kati toso simantiko g sena tulaxisto,,,fantazome oti skeftese oti mpori n mn s agapa k toso oso nomizes?i n mn s 8eli?ne men an tn agapas prepi n kanis ipomoni k n tn perimenis,,alla mexri t 20???tulaxisto as sevotan k ts dikes s anagkes k n sou t eferne m tropo!e3iga ts pos esi ts zitises kati tetio gt pistevis oti afti ine i katalili g sena gt tn agapas k 8elis n zisis t panta mazi ts k pestis n s e3igisi tulaxisto sovara ts logus ts k esi 8 ts sevastis alla ena aplo meta ta 20 pou sou ipe dn s arki esena os dikeologia..mila ts sovara k di3e ts pos tn agapas k giafto 8elis n ine i proti s kopela gt nio8is 3exorista giaftin,,k isos n tn kanis n niasti g t pos nio8is k na skefti kapos pio sovara t olo 8ema
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48088 από kouneli στις 05 Απριλίου 2008, 3:13μμ

kouneli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Πρως lelipi:ναι μεν με παραξένεψε το γεγονός οτι γέλασε αλλά με έκανε να νιόσω κάπως.,μειωνεκτικά να το πώ,.δεν ξέρω,.πάντως με επιρέασε αυτό.,.,δεν ξέρω αν το θέλω ακόμα.,,.με μπέρδεψε τελείως και όπως λέει o lusifer το σκέφτηκα και αυτό οτι μπορεί να μη με θέλει και τόσο,,,.αλλά αυτο ρε παιδιά για να καταλάβετε της το ανέφερα τη στιγμή που συζητάγαμε για το μέλλων με προτοβουλία δική της και σκέφτηκα οτι είναι η κατάληλη στιγμή να το αναφέρω και τωρα εχω αρχίσει να το μετανιόνω που της το είπα,.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48090 από lelipi στις 05 Απριλίου 2008, 3:23μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Όντως, αν έρθω στην θέση σου κιεγώ θα αισθανόμουν άσχημα με την συγκεκριμένη αντίδραση. Δεν είναι και ότι καλύτερο να ζητάς κάτι τέτοιο και ο άλλος να γελά. Όμως είναι το νεαρό της ηλικίας σας που δικαιολογεί κάποιες ανώριμες αντιδράσεις. Μια κοπέλα 25 χρόνων για παράδειγμα δεν πιστεύω πως θα αντιδρούσε έτσι. Σκέψου όμως ότι το γέλιο μας βγάζει από πολλές δύσκολες στιγμές. Δεν σου έχει τύχει να έρθεις σε αμηχανία από κάτι και να είναι μια διέξοδος? Να γελάσεις επειδή έρχεσαι σε δύσκολη θέση? Επειδή τα χάνεις και δεν ξέρεις τι να πεις?
Απότι καταλαβαίνω έχεις ξενερώσει. Άστο λοιπόν να ξεχαστεί και επαναπροσδιόρισε την σχέση σας αφού αμφιβάλεις ακόμα και για το αν σε θέλει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48091 από kouneli στις 05 Απριλίου 2008, 3:31μμ

kouneli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2008
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μου έχει τύχει όντως αλλά στο συγεκριμένο θέμα κατάλαβε και η ίδια οτι ήταν λάθος η αντίδραση αυτή ..και μάλιστα είχε τη διάθεση να μάθει τι περίμενα να ακούσω στο οποίο εγώ της απάντισα οτι ενα θα δούμε ή θα το σκεφτώ ή κάτι αλλο τελος πάντων θα ήταν πολύ καλύτερο απο το γέλιο.και μετά με ρώτησε οτι πως μου ήρθε και τέτοια..και μου λέει δηλαδή περίμενες να σου πώ ναι μωρό μου σίγουρα τώρα.,.και οτι λέει για πότε της το πρώτεινα εγώ..,για τώρα,,για το κοντινό μέλλον?.,,.και καταλαβένετε σε τι θέση βρίσκωμαι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48092 από lelipi στις 05 Απριλίου 2008, 3:34μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Χ..ε μέσα Πολυχρόνη! Ξέχασέ το το περιστάτικο. Όσο ασχολείστε τόσο το χειρότερο.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login