Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ξενέρωμα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48306 από Paras στις 12 Απριλίου 2008, 1:00πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Παιδιά τον τελευταίο καιρό παράτηρω στην σχέση μου ένα γενικό ξενέρωμα και απο την πλευρά της κοπέλας μου αλλά και απο μένα... Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω για να αλλάξει αυτό και το ενδιαφέρον να επανέλθει.. Είμαστε και οι δυο 17 και τα έχουμε 13 μήνες... Ίσως να φταίει που είμαστε τόσο καιρό μαζί και να χρειαζόμαστε να συμβεί κάτι για να ανανεωθεί η σχέση μας... Πείτε μου βρε παιδιά τί μπορώ να κάνω για να γίνουν όλα και πάλι καλά??? Help!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48312 από DaLeaDer στις 12 Απριλίου 2008, 1:51μμ

DaLeaDer

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Kata tin gnwmi mou eisai se ena stadeio pou h tha xwriseis mia kai kali h tha kratisei gia polu akoma.Ola ta zeygaria tin pernane auti ti fasi.Alla ligotero kai alla perissotero.Pisteyw pws an to kseperasete auto t stadeio mporeite na ta antaksete ola.twra to pws tha spaseis to ksenerwma kai tin monotonia gia mena i kaliteri lisi einai i ena taksidi pou se tetoia ilikia einai ligo diskolo h alliws allakse genikos auta pou ekanes mazi tis...Thelw na sou pw oti pisteuw oti einai thema routinas kai oxi kseneras...Allakse stekia gia paradeigma...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48315 από Paras στις 12 Απριλίου 2008, 2:38μμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Σωστό αυτό που είπες για την ρουτίνα... Όντως είναι θέμα ρουτίνας και όχι ξενερώματος... Τελικά πρέπει να βρώ κάτι να σπάσει η ρουτίνα και να γίνουν πιο ενδιαφέροντα τα πράγματα.. Ολο και κάτι θα βρω να κάνω δεν μπορεί...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48317 από DarkDevil στις 12 Απριλίου 2008, 3:16μμ

DarkDevil

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2008
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Ένας τρόπος είναι να μην βγαίνετε συνέχεια μαζί αλλά και με φίλους,μην περνάτε όλη την ημέρα μαζί γιατί τότε σίγουρα θα δείτε τι σημαίνει ρουτίνα σε μια σχέση.Να έχετε και άλλα ενδιαφέροντα στην ζωή..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48319 από DaLeaDer στις 12 Απριλίου 2008, 5:01μμ

DaLeaDer

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
to pan einai na min ta paratas me tin proti tetoia fasi pou pernas...an peraseis tin prwti meta den katalavaineis tpt...Oso gia to thema routina sorry kiolas alla esy ftais.San antras den prepei na tin kaneis na barietai.Prepei kathe mera na exeis kai kati diaforetiko na tis deikseis.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48326 από pappy στις 13 Απριλίου 2008, 1:05μμ

pappy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/2/2008
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
φιλαρακι μπορεις σε παρακαλω να μου πεις πανω κατω που παται καθε φορα που συναντιεσται? ακομα για πες μου παται στα ιδιο σχολειο? συγνωμη που γινομαι τοσο αδιακριτη αλλα εχει σημασια ανν πηγενεται στο ιδιο σχολειο μπορεις απλα να τησ γραψεισ για παραδειγμα σε ενα χαρτακι να βρεθηται σε ενα κοντιμο παρκακι καφετερια η κατι τετιο και να εμφανιστεις με ενα οποιοδηποτε λουλουδακι θα μεινει εκπληκτη......!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48329 από DaLeaDer στις 13 Απριλίου 2008, 2:59μμ

DaLeaDer

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
nai s00r....h mporei na tin parei kai na pame gia pasta kai meta na tin paei sto spiti tou na doune pokemon!!!!einai 17 xronwn ta paidia...Gia mena den exei sxesi an pane sto idio sxoleio...an agapiountai kai oli ti mera na einai mazi to idio den variountai.Apla prepei na tin kaneis na niwsei oti gia sena einai monadiki kai na tin kaneis kathe fora pou vgainete na exei kati na thimate.Kati kainourgio kathe fora.estw ki an auto einai kati polu mikro...eukolo einai
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48330 από pappy στις 13 Απριλίου 2008, 3:16μμ

pappy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/2/2008
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.............. ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 17 Η ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48331 από pappy στις 13 Απριλίου 2008, 4:24μμ

pappy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/2/2008
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
ακου 13 μηνεσ ειναι αρκετος καιροσ και λιγο πολυ βαργεσαι. για αυτο σου λεω σκεφτου κατι για να νιωσει οτι ξαναγεννιεται η σχεση σας. και αφου ο φιλος daleader ξερει περισσοτερα ζητα τη βοηθεια του. Ισωσ εγω να μην ειμαι σε θεση να σου πω τη ζητα μια κοπελλα απο ενα αντρα σε τετοιες περιπτωσεις. απο μενα αντιο και καλη τυχη με τη κοπελλα σου....χχχ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48339 από Paras στις 14 Απριλίου 2008, 12:20πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Καταρχην σας ευχαριστώ όλους πολύ για τις απαντήσεις...
Ναι πηγαίνουμε στο ίδιο σχολείο αν έχει τόσο μεγάλη σημασία...
Τελικά πάντως απο ότι φαίνεται αυτές τις μέρες ανακάμπτει η σχέση μας και πάλι αποκτά ενδιαφέρον.. Δεν έγινε κατι το συγκεκριμένο αλλά κατάλαβα πως το άγχος για ένα επερχόμενο διαγώνισμα μας έκανε να σκεφτούμε πολύ το διάβασμα και να μην δίνουμε τόσο πολύ σημασία ο ένας στον αλλον και έτσι υπήρχε ένα παράξενο κλίμα... Μεθαυριο ευτυχώς θα γράψουμε και μετά θα είμαστε και πάλί ξένοιαστοι... Αυτά απο μένα.. Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντησεις...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login