Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Σάββατο, 25 Μαΐου

Πρέπει να ξυριστώ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48497 από Mermigas στις 25 Απριλίου 2008, 9:56μμ

Mermigas

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
geia sas se olous..
molis graftika sto forum ayto
exo mia aporia..eime 16 xronon ke dn exo oloklirosei akoma sxesi.ayto pou thelo na rotiso eine:opote tixei na kano sex oi trixes sta gennetika organa mporei na ksenerosei mia gineka??prepei na ksiristo?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48498 από death στις 26 Απριλίου 2008, 1:33πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
αναλογος τι γυναικα θα ειναι κ τι χαρακτηρα θα εχει. μερικες τις αρεσει γιατι ειναι αντρικο ολο το θεμα "τριχα" αλλες τις ξενερωνει τελειως... εγω προσωπικα συμφονω με τις δευτερες γιατι κ απο αποψη καθαριοτητας να το δεις ειναι κατι αναγκαιο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48499 από Bluejack στις 26 Απριλίου 2008, 1:50πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Εγώ νομίζω πως δεν είναι ανάγκη,
το να έχεις τρίχες (ως ένα φυσιολογικό όριο) δεν είναι κακό
το θέμα "τρίχα" είναι αντρικό αλλά είναι και τεστοστερονη.

Να είσαι σίγουρος πως ότι υπάρχει πάνω στο σώμα σου χρειάζεται
ακόμα και οι,,, τρίχες
Στο θέμα αν τις ξενερώνει η όχι είναι αναλόγος την γυναίκα.
Και αυτές λογικά θα έχουν την ίδια απορία με εσένα απο την πλευρά τους
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48504 από Petounia στις 26 Απριλίου 2008, 4:26πμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Στη φάση που βρίσκεσαι, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι το οτι δήποτε σε κάνει να νιώθεις πιό άνετα. Μήν υποβάλλεις τον εαυτό σου σε οποιαδήποτε άβολη κατάσταση, προτού έρθεις σε επαφή με μια κοπέλα. Σκέψου καθαρά πρακτικά και κάνε αυτό που εσένα θα σε βοηθήσει να νιώσεις πιό άνετος ώστε να λειτουργήσεις καλύτερα. Αν νιώθεις άνετα ξυρισμένος ξυρίσου, αν νιώθεις άνετα αξύριστος μην ξυριστείς. Από γυναικείας άποψης, αν θές την άποψή μου, καθαρα πρακτικά, στις περισσότερες γυναίκες μας αρέσει να είναι ξυρισμένο γιατί έτσι νιώθουμε πιο άνετα να κάνουμε την οποιαδήποτε κίνηση που θα προσφέρει μεγαλύτερη ευχαρίστηση, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι είναι ενοχλητικές δηλαδή. Με λίγα λόγια οι τρίχες δεν ενοχλούν τις γυναίκες, απο αισθητικής άποψης(εκτός κι αν μιλάμε για εντονο πρόβλημα τριχοφιύας).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48514 από Antre στις 28 Απριλίου 2008, 4:16πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ε ρε με τι ..μπιπ... κάθεστε και προβληματίζεστε. Εγώ το μόνο που ξέρω είναι "της κακής ψωλής η τρίχα της φταίει" ... και όποιος κατάλαβε

Mermigas, ποτέ μην μπεις στο τριπάκι να κάνεις πράγματα που "θεωρούνται σωστά" και για λογαριασμό άλλων... να κάνεις αυτό που θεωρείς εσύ σωστό... αν δηλαδή γουστάρεις να το "ξηρήσεις" ξήρηστω... αν όμως το κάνεις απλά για να σε γουστάρουν, forget it .

Ειδικά όταν μιλάμε για τις γυναίκες. Στις γυναίκες δεν μετράνε ούτε οι τρίχες, ούτε οι μύες ούτε τα λεφτά (ίσως σε πιο ρηχές ναι) . Αυτό που μετράει είναι η αυτοπεποίθηση και ο χαρακτήρας. Δεν πα να του βάλεις και φιογκάκια και γιρλάντες, πρέπει να γουστάρεις πρώτα εσύ τον εαυτό σου ώστε να σε γουστάρει και η γυναίκα... αλλιώς φασκελοκουκούλωστα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48572 από Giwrgos_kerk στις 01 Μαΐου 2008, 11:46μμ

Giwrgos_kerk

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Βσκ ετυχε να διαβαζω ενα αρθρο σχετικο στο men s health πριν λιγο πριν φτιαξω το account μου. Με το καταστρωμα κανε οτι θες, ετσι κ αλλιως οι περισσοτεροι ειναι ξυρισμενοι (για λογους αισθητικης, για να το παιξουν και για λογους υγειας) σ αυτη την ηλικια.. τωρα για την καρυνα μην το ξεφτυλισεις γιατι αλλωστε οι τριχες σημαδι του ανδρισμου σου ειναι, και στο κατω κατω οτι θελει η αλλη θα κανεις? Δειξ της ποιος ειναι ο αντρας εδω μεσα..   λολ
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login