Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν σήμερα είναι η πρώτη μέρα του υπόλοιπου της ζωής σου, τότε τι σκατά ήταν χθες;
Σάββατο, 27 Ιουλίου

Ωραία γευση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #170621 από Mpempa69 στις 07 Σεπτεμβρίου 2023, 11:51πμ

Mpempa69

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,θέλω να πω κάτι που μου συνέβη με το αγόρι μου
Τον τελευτεο καιρό βλέπω στο τικ τοκ κοπέλες που χρησιμοποιούν τα χυσια του αγοριού τους σαν φροντίδα προσώπου.
Μια φορά που έπαιρνα πίπα από το αγόρι μου και με έχυσε στο πρόσωπο αντί να σκουπιστω ή να τα γλύψω,τα άπλωσα σαν σερουμ.Την επόμενη μέρα το πρόσωπο μου έλαμπε.Απο τότε κάθε φορά του ζητάω να τελειώσει στο πρόσωπο μου και απλώνω τα χυσια.Δε του φαίνεται περίεργο,το βρίσκει χοτ.Το πρόσωπο μου δεν έχει υπάρξει ποτέ πιο λαμπερό,και το θέμα με την ακμή μου έχει βελτιωθεί.
Η ερώτηση μου λοιπόν είναι,με ποιον τρόπο να του ζητήσω να μου δώσει λίγα χύσια σε ένα βαζακι για να βάζω κάθε βράδυ?Φοβάμαι μήπως τον αηδιάσει και με χωρίσει.
Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία?Πείτε μου τι να κάνω!
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #170623 από broni στις 07 Σεπτεμβρίου 2023, 12:00μμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Mpempa69@07 Σεπτεμβρίου 2023)
Καλησπέρα,θέλω να πω κάτι που μου συνέβη με το αγόρι μου
Τον τελευτεο καιρό βλέπω στο τικ τοκ κοπέλες που χρησιμοποιούν τα χυσια του αγοριού τους σαν φροντίδα προσώπου.
Μια φορά που έπαιρνα πίπα από το αγόρι μου και με έχυσε στο πρόσωπο αντί να σκουπιστω ή να τα γλύψω,τα άπλωσα σαν σερουμ.Την επόμενη μέρα το πρόσωπο μου έλαμπε.Απο τότε κάθε φορά του ζητάω να τελειώσει στο πρόσωπο μου και απλώνω τα χυσια.Δε του φαίνεται περίεργο,το βρίσκει χοτ.Το πρόσωπο μου δεν έχει υπάρξει ποτέ πιο λαμπερό,και το θέμα με την ακμή μου έχει βελτιωθεί.
Η ερώτηση μου λοιπόν είναι,με ποιον τρόπο να του ζητήσω να μου δώσει λίγα χύσια σε ένα βαζακι για να βάζω κάθε βράδυ?Φοβάμαι μήπως τον αηδιάσει και με χωρίσει.
Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία?Πείτε μου τι να κάνω!


Καταρχήν πόσο χρονών είσαι ? Όσο αναφορά αυτό με το βαζακι για μένα είναι πολύ περίεργο. Αν μου το έλεγε η κοπέλα μου θα έλεγα ότι κάτι δεν πάει καλά. Σε συμβουλεύω απλά να αυξήσετε την συχνότητα και να του το πεις ότι σου κάνει καλό στο δέρμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login