Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μπιπ μπιπ! (Roadrunner)
Τετάρτη, 8 Μαΐου

σμυγμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #170628 από athanatos στις 09 Σεπτεμβρίου 2023, 6:07πμ

athanatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/9/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι αγορι 14 και καινουργιος εδω, εδω και καιρο εχω ενα προβλημα στο κεφαλακι του πεους μου προς τα κατω δλδ λιγο πιο κατω απ την ουριθρα στο "αυλακι" οπως το λεν και στο πετσακι απο μεσα οταν το κατεβαζω (συνηθως εκει λιγοτερο) εχει μυγμα το καθαριζω τα βγαζω οπως μπορω ενταξει καθαριξει αλλα θελω βοηθεια πες τε μου εσεις πως το αντιμετοπιζεται και τροπους αντιμετοπισης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170635 από randomname στις 09 Σεπτεμβρίου 2023, 5:34μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Γεια σου athanate, το σμύγμα μπορεί να εμφανιστεί εύκολα στα γεννητικά όργανα όλων μας (και των γυναικών) και είναι εύκολο, όπως είπες, να εμφανίζεται στο 'αυλάκι' που υπάρχει κυκλικά στο κάτω μέρος της βαλάνου σου. Είναι πιο συχνό από την εφηβεία και μετά επειδή πλέον υπάρχουν συχνότεροι ερεθισμοί.

Όπως ξέρεις, φεύγει εύκολα με σκούπισμα ή με πλύσιμο στο ντουζ. Για να μην εμφανίζεται φρόντισε πολύ απλά να θυμάσαι να σκουπίζεις καλά το κεφαλάκι όταν βλέπεις να μαζεύει υγρά, δλδ μετά την ούρηση, όταν τον παίξεις κλπ. Ο λόγος που εμφανίζεται είναι επειδή μένουν υπολείμματα από προσπερματικά υγρά/σπέρμα σε εκείνα τα σημεία. Και σε μένα μικρό υπήρχε αυτό, αλλά από την στιγμή που έμαθα πως να το αποφεύγω πλέον δεν εμφανίζεται όπως παλιά. Απλά πρόσεξε λίγο παραπάνω την υγιεινή του πουλιού σου και είσαι κομπλέ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170636 από athanatos στις 09 Σεπτεμβρίου 2023, 5:44μμ

athanatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/9/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστω οτι μπορω κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login