Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πολλοί άνδρες οφείλουν την επιτυχία τους στην πρώτη τους γυναίκα, και τη δεύτερη γυναίκα στην επιτυχία τους.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Καψιμο στον λαιμό μετά το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #171655 από Nikos8787 στις 01 Οκτωβρίου 2023, 6:51πμ

Nikos8787

μέλος από: 1/10/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην κοινότητα. Έχω ένα θέμα τον τελευταίο καιρό. Μετά από έντονο αυνανισμο η έντονο σεξ νιώθω καψιμο στον λαιμό το οποίο με κάνει να βήχω και είναι πάρα πολύ ενοχλητικό. Όταν μάλιστα ξαπλώνω να κοιμηθω αν κοιμάμαι στο δεξί πλευρό κυρίως με κάνει να πετάγομαι σαν να μαχαιρώνουν το εσωτερικό του λαιμού μου .έχω κάνει χίλιες αναζητήσεις στο Google χωρίς να έχω βρει κάτι ανάλογο. Είμαι 31 ετών. Έχει κανείς ακούσει ποτέ κάτι αντίστοιχο??
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #171656 από broni στις 01 Οκτωβρίου 2023, 7:09πμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Nikos8787@01 Οκτωβρίου 2023)
Καλησπέρα στην κοινότητα. Έχω ένα θέμα τον τελευταίο καιρό. Μετά από έντονο αυνανισμο η έντονο σεξ νιώθω καψιμο στον λαιμό το οποίο με κάνει να βήχω και είναι πάρα πολύ ενοχλητικό. Όταν μάλιστα ξαπλώνω να κοιμηθω αν κοιμάμαι στο δεξί πλευρό κυρίως με κάνει να πετάγομαι σαν να μαχαιρώνουν το εσωτερικό του λαιμού μου .έχω κάνει χίλιες αναζητήσεις στο Google χωρίς να έχω βρει κάτι ανάλογο. Είμαι 31 ετών. Έχει κανείς ακούσει ποτέ κάτι αντίστοιχο??


Πρέπει να κόλλησες κάποιο σμν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #171657 από Nikos8787 στις 01 Οκτωβρίου 2023, 7:56πμ

Nikos8787

μέλος από: 1/10/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μα το παθαίνω μόνο μετά από το σεξ ,χωρίς να κάνω στοματικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login