Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Τρίτη, 30 Απριλίου

pou pas re karamitro;;;;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49888 από mantw στις 19 Ιουνίου 2008, 7:14πμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
sas exei tyxei pote na thelete na kanete erwta me ton filo sas kai tin stigmi tis dieisdisis na thelete na deite tileorasi;;;na parousiazetai me 6 pontous me to zori kai meta na sas rwtaei kiolas sou arese e;sou arese;;kai an nai ti tou les ekeini tin wra;;me ti tropo tou les oti mapa to karpouzi;;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #49889 από Arpagmenos στις 19 Ιουνίου 2008, 9:34πμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοίταξε να δεις αν η τηλεόραση παίζει τίποτα καλο είναι καλή ιδέα δεν μπορώ να πω...τώρα για τους 6 πόντους τη να σου πω αυτά τα ρωτάνε από πριν....

αν σου άρεσε θα του το πεις ωραία και καλά,αν όχι θα κοιτάξεις να αλλάξεις θέμα για πρωτη φορα και βλέπεις την άλλη.... πάντως μην του το πεις κατάμουτρα πως δεν σου άρεσε γιατί θα τον αγχώσεις...υπομονή την άλλη φορα θα είναι καλύτερα και δεν θα παίζει και και euro 08 στην τηλεόραση!!!

υ.γ:δεν μετράει το μέγεθος αλλα πως θα το χειριστής εκείνη την στιγμή!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49891 από fantom στις 19 Ιουνίου 2008, 10:06πμ

fantom

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2008
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
μια φιλη μου που τουσ ειχε τυχει ακριβως το ιδιο του ειχε πει-ψεματα-πως της αρεσε αλλα στην πορεια τον απεφευγε τελικα δεν τον ξανασυναντησε!κοινως,τον εστειλε με τροπο..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49893 από mantw στις 19 Ιουνίου 2008, 1:47μμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ti ennoeis auta ta rwtane apo tin arxi;;;
p.x.opws pws se lene;
        apo pou eisai;
        thes na antallaxoume tilefwna na ta leme;
paei kai to.....a!filaraki pws eipame oti se lene a petro e de mou les re petran poso ton exeis gia na dw an tha ta xanapoume vasika...


ti kapws etsi i anti gia to onoma na rwtaw pontous;;;
einai psiloakyro na rwtisw ton allo xwris na exoume kanei tipota e xereis mwre poso ton exeis;;giati paizei kai to allo ton rwtas kai ante kai sou leei px 17 pas mazi tou kai vlepeis 6 kai pio tenta de paei ekeini tin wra ti tou les;;;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49896 από Arpagmenos στις 19 Ιουνίου 2008, 2:45μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
όταν λέω ότι αυτά τα ρωτάνε από την αρχή ενοοώ μετά από κάποια ραντεβού και μετά όταν γνωριστείτε λίγο με τον τυχερό...εκτος αν έγινε μπαμ και κάτω το όλο θέμα τότε πάω πάσο...

τώρα αν είναι ψεύτης είναι ανάλογα με τον άντρα.εγώ ας πούμε δεν λέω ψέματα(δεν εχω και λογο φυσικά)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49900 από Antre στις 19 Ιουνίου 2008, 3:47μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Σιγά ρε μη ρωτήσει η κοπέλα και το αν έχει σαδομαζοχιστικές τάσεις. Έλεος... εγώ προσωπικά αν με ρώταγε πόσο τον έχω θα της απάνταγα "εσύ πόσο τον θέλεις κούκλα μου..;" θα την κοίταζα για λίγο να δω αν έχει παγώσει καθόλου και θα τις έλεγα "υπάρχουν κάτι καταστήματα που πουλάνε με το κιλό.. ρίξε μια ματιά" και θα έφευγα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49901 από Arpagmenos στις 19 Ιουνίου 2008, 4:09μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Antre@19 Ιουνίου 2008)
Σιγά ρε μη ρωτήσει η κοπέλα και το αν έχει σαδομαζοχιστικές τάσεις. Έλεος... εγώ προσωπικά αν με ρώταγε πόσο τον έχω θα της απάνταγα "εσύ πόσο τον θέλεις κούκλα μου..;" θα την κοίταζα για λίγο να δω αν έχει παγώσει καθόλου και θα τις έλεγα "υπάρχουν κάτι καταστήματα που πουλάνε με το κιλό.. ρίξε μια ματιά" και θα έφευγα

χαχα ναι να το έλεγες αυτό αν ερχόταν μια στο άσχετο αλλα αν στο έλεγε πριν την πράξει γιατί θα σε ενοχλούσε?!?

ένας τρόπος είναι αυτός για να μην πέφτει σε μικρός.τώρα αν βρείς άλλον antre πες μας να μορφωθούμε και εμείς...
(οχ οχι για εμενα)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #49902 από Antre στις 19 Ιουνίου 2008, 4:43μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Arpagmenos@19 Ιουνίου 2008)
χαχα ναι να το έλεγες αυτό αν ερχόταν μια στο άσχετο αλλα αν στο έλεγε πριν την πράξει γιατί θα σε ενοχλούσε?!?

Μα αν είναι αμέσως πριν τη πράξη, ποιο το νόημα; Αν και όλα αυτά (δηλαδή άνδρας με μικρό πέος, ξενέρωτη γκόμενα ή με το αιδοίο τούνελ) είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα. Αλλά όχι να κάνουμε και ολόκληρο προσυμφωνιτικό και με υπεύθυνες δηλώσεις του Ε9 και τελικά ποινή φυλάκισης αν δεν ήταν αληθής. Ρίσκαρε και λίγο, sex είναι... αν δεν έχει και λίγο μυστήριο τι να το κάνεις;

Ε, και αν θέλεις τόσο πολύ να κάνεις μια γρήγορη εκτίμηση πριν το κάνετε... χουφτωστον . Όλο και κάτι θα καταλάβεις
Έγραψε:(Arpagmenos@19 Ιουνίου 2008)
ένας τρόπος είναι αυτός για να μην πέφτει σε μικρός.τώρα αν βρείς άλλον antre πες μας να μορφωθούμε και εμείς...
(οχ οχι για εμενα)

χαχαχαχαχαχα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49904 από Bluejack στις 19 Ιουνίου 2008, 5:50μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Πές τα antre

λέτε να σκέφτονται έτσι οι γυναίκες όπως το πρόγραμμα που παρουσιάζω ?

-γειά σου κούκλε,καλά είσαι ?
-γειά σου, καλά είμαι...εσύ?
-καλά και εγώ! πως σε λένε ?
-Αντώνη,εσένα ?
-Μαρία!!
-Πόσο τον έχεις Αντώνη ?
if cm>=9 then
print("πάμε σπίτι μου για έναν καφέ αντώνη ??? ");
else
print("οκ,χάρηκα που τα είπαμε,έχω μια δουλειά.Νην χαθούμε");
end



Σε τι εποχή ζω θεέ μου?
ελεος
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49907 από Arpagmenos στις 19 Ιουνίου 2008, 6:59μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Arpagmenos@19 Ιουνίου 2008)
...τώρα για τους 6 πόντους τη να σου πω αυτά τα ρωτάνε από πρίν

Έγραψε:Bluejak στις 19 Ιουνίου 2008,
if cm>=9 then
print("πάμε σπίτι μου για έναν καφέ αντώνη ??? ");
else
print("οκ,χάρηκα που τα είπαμε,έχω μια δουλειά.Νην χαθούμε");
end


ok πέταξα κωστάνα αν και δεν εννοούσα αυτό ακριβώς...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login